Heineken Balaton Sound vítá na festivalové pláži druhou vlnu hvězd

Heineken Balaton Sound vítá na festivalové pláži druhou vlnu hvězd

Tisk

balaton sound 200Adam Beyer, Amelie Lens, Stephan Bodzin (live), Reinier Zonneveld (live), Maceo Plex, Mathame, FJAAK, Mind Against, Miss Monique a hvězdy techno scény Sara Landry, Trym a 999999999. Na plážovém festivalu se návštěvníci mohou těšit také na speciální Q-dance takeover.

 

Jedna z největších tanečních akcí v Evropě, Heineken Balaton Sound, se vrací 3. - 6. července 2024. Festival konající se v nádherném prostředí u jezera Balaton v maďarském Zamárdi nyní představil řadu nových vynikajících jmen, mezi nimiž nechybí Amelie Lens, Adam Beyer, Stephan Bodzin live, Reinier Zonneveld live, Mathame, FJAAK, Mind Against, Vintage Culture, Miss Monique nebo hvězdy tanečního techna Sara Landry, Trym a 999999999. Součástí festivalu bude také speciální Q-dance Takeover, který se odehraje na hlavní scéně. To vše navazuje na obrovskou první vlnu, v níž Balaton Sound oznámil jména jako James Hype, Purple Disco Machine, Paul Kalkbrenner, John Newman, Marshmello, Lost Frequencies a mnoho dalších.

balaton sound1 Marshmello

Heineken Balaton Sound je proslulý svou úžasnou polohou přímo u jezera Balaton, které je ideálním místem pro dovolenou, kde můžete relaxovat, slunit se a tančit celou noc. Odehrává se na mnoha pódiích, z nichž každé má svůj jedinečný design a atmosféru, a žádná jiná akce v Evropě to nedělá v takovém měřítku na hlavní scéně s obrovskými LED stěnami, na house a techno orientované B my Lake stage a na mnoha intimnějších scénách, které jsou vybaveny špičkovou audiovizuální technikou, světly a pořádnými zvukovými systémy.

"S nově oznámenými interprety je naším cílem nabídnout návštěvníkům Heineken Balaton Sound široký výběr z elektronické hudební scény, která je dlouhodobě v popředí zájmu posluchačů," začala Anna Filutás, projektová manažerka festivalu. Festival jako takový představí jak mainstreamovou elitu elektronické hudby, tak to nejlepší z undergroundové elektronické hudby, přičemž s těmito nově oznámenými jmény výrazně posílí lineup o stále populárnější hardtechno a hardstyle umělce.

balaton sound

Poslední vlna jmen přivítá debutantku na Heineken Balaton Sound Amelie Lens, která se vrací po mateřské dovolené a přináší své temné techno kouzlo, zatímco šéf labelu Drumcode Adam Beyer je již mnoho let inovátorem ve světě techna. Žádná show není tak výjimečná jako živý soundtrack, který servíruje Stephan Bodzin, a hardtechno letos zažívá znovuzrození a kromě již oznámeného Nico Morena ho budou plně reprezentovat Sara Landry, Trym a 999999999.

Tím však zábava nekončí. Hlavní scénu ovládne legendární kolektiv Q-dance, který nabídne show plnou energie a vášně. Vystoupení jmen jako The Qreator, Sound Rush, Ran-D, Warface, Sefa a DV8 slibuje velkolepé finále, na které si návštěvníci odnesou vzpomínky na celý život.

Kromě toho čeká letos návštěvníky několik změn: hlavní vchod bude přemístěn a změní se umístění hlavního pódia, které poskytne pohodlnější prostor pro očekávané velké množství diváků. Součástí festivalu bude i nadále 1 km dlouhá plážová část, která láká mnoho zahraničních návštěvníků a nabízí místa na nábřeží, plážové party a pohodlný odpočinek s vodními hrami po celou dobu festivalu.

"Na přemístěné hlavní scéně budou programy bavit diváky až do rána a poslední den to završíme masivní závěrečnou show v podání vynikajícího holandského kolektivu Q-dance, který představí tvrdší styly elektronické taneční hudby," prozradila Anna Filutás.

Tato pozoruhodná open-air party je pro festivalové nadšence povinnou zastávkou, která slibuje nezapomenutelný zážitek. Na místě je k dispozici spousta možností kempování, případně si můžete rezervovat hotel v Zamárdi nebo Siofoku, což z něj činí ideální místo pro letní dovolenou ve dnech 3. - 6. července 2024.

 balaton sound plakat

Heineken Balaton Sound
Datum: 3.-6. července, 2024
Lokalita: jezero Balaton, Zamárdi, Maďarsko

Vstupenky a více informací:

Čtyřdenní vstupenky jsou k dostání za pouhých 225 eur na adrese: https://balatonsound.com.
Website: https://balatonsound.com
Tickets: https://balatonsound.com/tickets/
Facebook: https://www.facebook.com/BalatonSound
Instagram: https://www.instagram.com/balatonsound/


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Anna Bolavá: Mé texty vždycky byly více či méně bolavé. Pseudonym z nich přirozeně vyplynul

archiv Anna Bolavá 3Díky lásce ke knížkám se rozhodla studovat bohemistiku. Jako spisovatelka debutovala v roce 2013 básnickou sbírkou Černý rok a o dva roky později vydala román Do tmy, který jí o rok později vyne...

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.


Literatura

Pralinky od Barbary Nesvadbové

pra perexNová kniha Pralinky od Barbary Nesvadbové, která je plná krátkých fejetonů, byla pokřtěna 20. listopadu v kavárně Mezi řádky. Kmotry byli Pavlína a Jan Saudkovi a herečka Jitka Čvančarová.

...

Divadlo

Vánoční festival v divadlech Rokoko a ABC

vanocni festival divadlo rokoko abcDruhý ročník originálního jednodenního divadelního festivalu se uskuteční v sobotu 8. prosince. Podtitul vánoční skutečně přinese zážitky týkající se největších svátků v roce. Divadelní hry, doprovodný program a...

Film

Petr Zelenka dokončuje kontroverzní „Ztraceni v Mnichově“

Ztraceni v Mnichove 200Trojnásobný  držitel Českého lva, režisér Petr Zelenka ( Knoflíkáři, Rok ďábla, Karamazovi) , dokončuje svůj nejnovější film „Ztraceni v Mnichově“, jehož příprava trvala pě...