Soutěž

Soutěž

Rychlá soutěž o vstupenky na zahajovací galakoncert festivalu Ibérica

Tisk

iberica 200Velkolepým koncertem Diego Amadora a Cristiny Aguilery ve čtvrtek 20.6. odstartuje na Špilberku 21. ročník festivalu Ibérica. Kulturní akce, která dávno překročila rámec regionu a vytvořila unikátní prostor pro setkávání španělských, latinskoamerických, českých a slovenských umělců.

...
 

Začtěte se do příběhu inspirovaného skutečným vyprávěním

Tisk

svatek hada200Mrazivé ulice Moskvy, bezútěšný gulag, bojiště druhé světové války i poválečná Praha. Tam všude zavanou dějiny trojici přátel vyrůstajících v nedotčené přírodě Podkarpatské Rusi.

...
 

Soutěžte o knihu Odvaha

Tisk

odvaha200

Je odvaha říct ano, nebo je odvaha říct ne? Mladá Židovka Ada si svůj život po válce představovala jinak. Byla nucena odejít z vysněné školy, stará se o nemocnou matku a zjišťuje, že komunisté mají s jejím původem stejný problém, jako měli nacisté.

...
 

Vyhrajte vstupenky na křest alba TO ONY

Tisk

magdalena krest200Zpěvačka Magdalena Trajerová pořádá v pátek 21. června v klubu FAMU Praha křest alba TO ONY. Nenechte si ho ujít!

...
 

Nesbø v novém žánru! Vyhrajte jeho thriller s hororovými prvky

Tisk

nocni dum200V této knize nenajdete Harryho Hola, ani drásavé povídky, ale drásavý obsah jednoznačně ano. Autor tentokrát experimentuje s různými žánry a kniha má hororové prvky a zároveň rysy psychologického thrilleru.

 

...
 

Vyhodnocení květnových soutěží

Tisk

souteze 200Přinášíme vám vyhodnocení soutěží, které na našem webu probíhaly do neděle 26. května.

...
 

Usnadněte si život

Tisk

50 vet soutez200Obyčejný rozhovor se může rychle zvrtnout. Stačí, aby si někdo něco špatně vyložil, a z prosté věty se najednou stane domněnka, obvinění či narážka. Doma ve sprše vám pak hlavou víří řada úderných odpovědí. Přímo v akci však zůstáváte beze slov. Nemusí to tak být.

...
 

Zbavte se bolesti zad

Tisk

Páteř-a-ploténky soutez200Ronald Liebscher-Bracht a doktorka Petra Brachtová se již více než 30 let věnují vědeckému výzkumu a terapii. Během této doby se jim podařilo vyvinou jedinečnou a vysoce účinnou metodu léčby bolesti zad.

 

...
 

Zjistěte, jak na výchovu štěněte

Tisk

vychova stenete soutez200Kdo by nechtěl mít čtyřnohého přítele, který bez problémů projde těžkým obdobím štěněcího věku? Dosáhnout tohoto cíle však nevyžaduje žádná kouzla. Vhodné podmínky si vytvoříte sami tím, že budete štěně od samého začátku správně cvičit.

...
 

Vyhlášení výsledků literární soutěže na téma Setkání s tajemnem

Tisk

vlkousPMožná vás potěší, že již nyní máme pro vás výsledky naší literární soutěže na téma Setkání s tajemnem. Do týmu jsme tentokrát přibrali pana Arnošta Vašíčka, jemuž velice děkujeme nejen za jeho členství v porotě, která vybírala nejlepší povídky, ale také za ceny pro vítěze. A tentokrát bylo posuzování zaslaných prací opravdu těžké, a to nejen ...

 

Vyhodnocení březnových soutěží

Tisk

souteze 200Přinášíme vám vyhodnocení soutěží, které na našem webu probíhaly do pondělí 1. dubna.

...
 

Vyhodnocení lednových a únorových soutěží

Tisk

souteze 200Přinášíme vám vyhodnocení soutěží, které na našem webu probíhaly do neděle 25. února.

...
 

Literární soutěž: Setkání s tajemnem

Tisk

Banner tajemno1POd ledna 2024 bude probíhat nová literární soutěž, tentokrát na téma Setkání s tajemnem. Zkuste si představit všechno mezi nebem a zemí, co je vůbec možné i nemožné, anebo si vzpomeňte, co zajímavého, nadpřirozeného, mystického a nevysvětlitelného jste zažili. Sepište to a pošlete nám své dílo nejpozději do konce března. Patronství se uja...

 
Strana 1 z 4

Partneři

Hledat

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Kdo si hraje, nezlobí

altKaždý rodič občas propadá zoufalství a marně hledá něco, čím zabavit potomka. Něco, co dětskou pozornost pokud možno udrží co nejdéle a ještě líp smysluplně zaměstná. A vzhledem k tomu, že děti velmi rády plní úkoly, řeší rébusy, lámou si hlavičky a týrají mozk...

Divadlo

Pilsen Busking Fest 2022 oznamuje hlavní hvězdy svého programu

busking fest200Mezinárodní festival Pilsen Busking Fest, který už devátým rokem láká na vyvážený a velice pestrý program se po roce znovu hlásí o slovo. Tato přehlídka plná muzikantů, cirkusáků, akrobatů a dalších uměleckých profesí se uskuteční na konc...

Film

Argo – filmový podfuk o skutečné misi aneb když jsou Američáně stále nepoučitelní?!

argo ben affleckV těchto předvánočních dnech přichází do českých kin filmový thriller se záhadným názvem ´Argo´, který byl natočen na základě odtajněné pravdivé události, kterou si mnozí z nás možná ještě pamatujeme. V době, kdy vrcho...