Čtení pro děti

Čtení pro děti

KLUK V KOPAČKÁCH: Nová škola – nová výzva, kámo!

Tisk

Kluk v kopackach200Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s další knihou české autorky Markéty Bolfové, kterou doprovází krásné ilustrace od jednoho z předních český ilustrátorů Lukáše Fibricha. Spolupráce mladé autorky a známého ilustrátora dává vzniknout knihám, které vaše děti zkrátka budou chtít číst!

...
 

Jaké dětské knihy vycházejí v lednu?

Tisk

pikola 200Podívejte se na lednové novinky pro děti z nakladatelství Pikola.

 

...
 

Kniha - laskavý průvodce světem pro děti

Tisk

Pohadkova lida perexS dětstvím máme spojené knížky asi všichni. Dávaly nám zažít první velká dobrodružství, objevy, skrývaly vzrušující i děsivá tajemství. Knížky tady ale nejsou jen pro relaxování a zábavu. Pod jejich povrchem najdeme mnohem podstatnější smysl.

...
 

Maminko, vyprávěj - Kniha pro předávání příběhů

Tisk

Maminko vypravej 200Kniha Maminko, vyprávěj je originálním dárkem pro vaši maminku. Jedná se o vyplňovací knihu, kde maminka může zachytit příběhy ze svého života. Kniha obsahuje řadu pečlivě vybraných otázek, například o maminčině dětství, o jejích rodičích a prarodičích, o tom, kam chodila do školy, s kým se kamarádila nebo jaké to bylo, když...

 

Prosincové novinky pro děti z Pikoly

Tisk

pikola 200 nove vypravy fany a beryhoPodívejte se, jaké dětské knihy vycházejí v prosinci v nakladatelství Pikola. Třeba mezi nimi najdete poslední vánoční dárky.

...
 

Tajemství řádu arboriánů je novodobá foglarovka v moderním pojetí, která čtenáře vtáhne a nepustí

Tisk

Tajemstvi radu arborianu 200Lucka, Patrik a Honza chodí do osmé třídy v malém českém městě. Jednoho dne narazí na znamení, která zde zanechal starý řád arboriánů. Kam vedou jejich stopy a copak tak vzácného mohli lesní mniši uschovat? A proč se v městečku začala pohybovat skupina osob? Odhalí parta mladých přátel tajemství řádu arbori...

 

Vánoční a předvánoční tipy na knihy pro děti z nakladatelství Pointa

Tisk

pointa vanoce 200V online nakladatelství Pointa vychází tři nové knížky, které potěší pod vánočním stromečkem malé čtenáře i jejich rodiče.

...
 

V zoo se nikdo nenudí

Tisk

pribehy ze zoo 200Martině Kovářové vyšla v nakladatelství Rubico knížka Příběhy ze zoo určená k prvnímu čtení genetickou metodou.

...
 

Listopadové novinky pro děti z Pikoly

Tisk

pikola 200Podívejte se, jaké knihy pro děti vycházejí nyní v Euromedia Group.

...
 

KOUZELNÉ ZIMNÍ PŘÍBĚHY: Příběhy, které vás zahřejí nejen o Vánocích

Tisk

bambook 200K pravému kouzlu Vánoc patří nějaký dobrý příběh. Nakladatelství BAMBOOK si pro dětské čtenáře připravil mnoho kouzelných příběhů, které navazují na své úspěšné díly. Děti se tak můžou těšit na další dobrodružství se svými hrdiny.

...
 

V Pointě vyjde v listopadu pohádková knížka pro nejmenší milovníky lesa a hub

Tisk

Houbaci-200V online nakladatelství Pointa vyjde v listopadu pod názvem Houbáci - Pro děti, co mají pod kloboukem nová knížka Zuzany Froňkové určená pro děti a jejich rodiče.

 

...
 

Kam a rádi chodí kamarádi?

Tisk

big kam-a-radi-lesni-pribehy-0lh-486378

Hloubavý Medvěd by nejraději přečetl každou knihu na světě a pak by dlouho rozjímal o smyslu života. Akční Ježek by naopak nejraději navštívil každý kout lesa, každou výstavu pavučin a lesní koncert. Jejich přátelství je plné zábavy, poučení i dobrodružství. Kdo chce rozbalovat a jíst...

 

Dlouhé zimní večery = čas na fantastické příběhy, pohádky i dobrodružství

Tisk

zimni vecery200Nová série autorky oblíbených Valentýnek Ivany Peroutkové Isabela a bílé mraky, pohádka Stane se zázrak od Zuzany Štelbaské a Adriána Machy, Matla – kuchařka pro děti od vítěze soutěže MasterChef Česko 2020 Romana Staši nebo úplný scénář k filmovému hitu ze světa Harryho Pottera J. K. Rowlingové Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství...

 
Strana 1 z 9
Banner

Hledat

Epocha nároků: Christopher Caldwell o soumraku demokracie

Epocha nároků s podtitulem Zákon o občanských právech a soumrak americké demokracie popisuje na příkladu Ameriky od šedesátých let do současnosti, jak se může dobře míněný zákon zvrhnout ve svůj protiklad. Dílo v překladu Aleše Valenty vychází v edici Agora, ve které nakladatelství Leda představuje nekonformní knihy zaměřené na politiku a společnost.


LEDA

Literatura

Naučte se nejrůznější matematické triky

vedle nul 200Vedle nul je jednička velké číslo je nová kniha od Holgera Dambecka, která vyšla v nakladatelství Portál. Pojďte do ní nahlédnout!

 

...

Divadlo

Únorové divadelní tipy z Violy: Miroslav Donutil nebo David Prachař na jevišti legendární scény

DIvadlo Viola 200Přemýšlíte, jak si ukrátit dlouhé únorové večery? Přinášíme tipy na intenzivní divadelní zážitek v Divadle Viola na Národní třídě v centru Prahy.

...

Film

20 let Projektu100

projekt pernyden perexProjekt 100 byl poprvé uveden do českých kin v roce 1995. Dnes již slaví 20-té výročí. Za jeho působení bylo do kiny uvedeno 179 filmů a vidělo je přes 800 tisíc diváků.