Čtení pro děti

Čtení pro děti

Zahradničte s dětmi

Zahrada zije 200Jedinečná, zábavná, naučná! Odpojte děti od přístrojů a napojte je na přírodu! Užijte si společně strávený čas!


 

Vydejte se na dobrodružnou cestu po stopách živých organismů kolem nás

hele zivot200Dva roky po knize Atom v kupce sena vychází další díl tentokrát zaměřený na živé organismy s názvem Hele, život! A podtitulem Po stopách živých organismů všude kolem nás.


 

Nebuďte plýtváci, neplýtvejte!

VODAVODENKA 200Nakladatelství Pikola vydalo bohatě ilustrovanou naučnou knihu s názvem Vodavoděnka a podtitulem Voda není nuda! Připravte se na pořádně hravé stránky a mnoho zajímavých informací!


 

Zjistěte s dětmi, Jak se žilo v dávných dobách

jak se zilo 200V nakladatelství Pikola vyšla krásná kniha pro děti od 7 let nazvaná Jak se žilo v dávných dobách.


 

Vychází závěrečný díl Sladkých dětí

sladkedeti 200Třetí a poslední díl trilogie o dětech s diabetem prvního typu se jmenuje Naděje nikdy nekončí. Je tak pokračováním knih Šípkové Růženky naruby a Sladký roky o dětech s diabetem 1. typu.


 

Geniální vynálezci: Kniha logických hádanek

genialnivynalezci 200 nV březnu vyšla u nakladatelství Universum šikovná kniha plná hádanek, hlavolamů a věcí k přemýšlení s názvem Geniální vynálezci: Kniha logických hádanek. Na svědomí ji má Philip Kiefer a přináší nám 180 logických hádanek!


 

Bear Grylls a Dobrodružství v džungli

dobrodruzstvi v dzungli 200Po Dobrodružství ve velehorách a Dobrodružství v poušti nám anglický dobrodruh Bear Grylls skrze nakladatelství pikola přináší třetí díl série pro kluky a holky, tentokrát Dobrodružství v džungli.

 


 

Kniha plná protikladů

Protiklady (2)Svět kolem nás je plný protikladů, stačí se jen dívat a zkoumat je. A pokud vaše dítě ještě neví, co protiklad znamená, Kniha plná protikladů mu to jednoduše objasní, a to velice hravou formou. Na 40 stránkách společně s vaším dítětem prozkoumáte různé protiklady doplněné spoustou barevných obrázků vztahující se k nim. Kromě protikladů se v knížce můžete učit další nová slova od útlého dětského věku.


 

Péťa se učí mluvit

Péťa se učí mluvit (1)

Seznamte se s Péťou! Je to malý sympatický chlapeček s veselou rodinkou, který vás i vaše nejmenší děti provede při prvních pokusech v mluvení tímto krásným leporelem. Péťovy příběhy jsou ideálním čtením pro nejmladší dětičky a děti s opožděným vývojem řeči. Soustředí se především na zvukomalebné výrazy a samohlásky, které k vyjadřování používají už roční děti


 

Husité pro děti

husite 200V únoru vyšlo u nakladatelství Pikola druhé vydání poučné knihy nejen pro děti Kláry Smolíkové Husité. Zábavnou formou s celou řadou ilustrací od Honzy Smolíka nás autorské duo seznamuje s touto turbulentní epochou naší historie.


 

Veverčák Píťa se vrátil

pita zchladi-tlapky 200Veverčák Píťa se společně s hajným Petrem objevili v knize Víš, kde jsou děti stromů? a nyní se vrací v titulu Kde si Píťa chladí tlapky?

 

 


 

Atlas ohrožených živočichů

atlas ohrozenych zivocichu 200Po více než roce od publikace Atlas vyhubených živočichů přichází duo Radek Malý a Pavel Dvorský (tentokráte i s pomocí manželky Pavly) pod hlavičkou nakladatelství Albatros s další poučnou knihou nejen pro děti Atlas ohrožených živočichů.


 

Kamarádi z Medového lesa jsou zpět

kamaradi z medoveho lesa 200Neuplynulo ani půl roku a v nakladatelství Kazda vyšly další příběhy Kamarádů z Medového lesa. Kniha má tentokrát podtitul Všichni za jednoho.

 


 
Strana 1 z 4

PřihlášeníSoutěže


Rozhovor

JAK A PROČ PSÁT RODOVOU KRONIKU?

frantovapomykalova200Více o kurzech, které nemají v České republice obdoby, přestože genealogických spolků a společností je již desítky let plno, se dočtete v rozhovoru s lektorkou Zuzanou Pomykalovou, členkou České genealogické a heraldické společ...

Hledat

Videorecenze knih

Láká vás včelařství? Pak si nenechte ujít tuto audioknihu

V nakladatelství Kazda vyšla po knize i audioverze titulu Srdce včely má pět komor s podtitulem Jak jsem se stala včelařkou od autorky Helen Jukes. Nakladatelství Kazda

Literatura

Historický román, jemuž náleží přívlastky: děsivý, mrazivý, dech beroucí

ZlaZena perexPřesně tato slova se mi honila hlavou, když jsem četla historický román Zlá žena Marka Pastora. Navíc byly umocněny informací, že jde o zpracování skutečných událostí, které se stal...

Divadlo

Rukojmí bez rizika

IMG 20170814 193557V letním období jsou v kamenných divadlech prázdniny, ale milovníci divadelních představení kvůli tomu smutnit nemusí, protože se mohou kulturním zážitkům oddávat mimo ...

Film

KLIP: Porno převlečené za umění? Ani náhodou!

srbsky film klipOd chvíle, kdy – díky akci pro filmofily ´Fresh Film Fest´ - do naší distribuce vpadl snímek Klip, se ozývá ze všech stran Klip! Klip! Hurá!, anebo Klip! Klip! Fuj! Jak kdo do divácké veřejnosti volá, tak se pak z div...