Kouzelnická show Továrna na zázraky znovu uvítá diváky

Kouzelnická show Továrna na zázraky znovu uvítá diváky

Tovarna na zazraky 200„Kdo se bojí smrti, o život už přišel,“ říká mladý český iluzionista Michal Nesveda, který se vrací na jeviště Divadla pod Palmovkou se svým dechberoucím představením Továrna na zázraky. V něm dokonale ošálí váš mozek a předvede triky, nad kterými vám zůstane rozum stát. Jedním z nich je i únik z tisícilitrové nádrže, na který si v Čechách zatím nikdo jiný netroufl. První diváky přivítá 7. listopadu.

 

Kouzelník a mentalista Michal Nesveda je zpět se svou nejnovější show Továrna na zázraky. Divadlo pod Palmovkou, které je jeho domovskou scénou, se na chvíli promění v kouzelnické šapitó, kde se dějí „zázraky“. V představení, které si skvěle užijí děti i dospělí, představí triky světového formátu, jež vám zamotají hlavu. Jedním z nich je i slavné kouzelnické číslo proslulého mága Harryho Houdiniho – únik z tisícilitrové nádrže. „Strach nás provázel poslední rok a půl. Tímto trikem se snažím dokázat i to, že svůj strach můžeme nebo možná musíme překonat,“ vyzývá Michal Nesveda. Obtížnost triku svědčí i o tom, že si na jeho provedení v Čechách nikdo jiný netroufl. Kromě tohoto nebezpečného čísla vás Michal naučí, jak vybrat výherní čísla do Sportky, a na jevišti se objeví i stroj, který vás na okamžik vrátí do dětství.

Představení je inspirováno knihou Mozek, továrna na zázraky, kterou napsal neznámý kouzelník pro svou vnučku. Michal ji našel, už když byl malý, ale až nyní se k ní vrátil a říká: „Pořád ještě věřím na kouzla a vy byste měli taky. Zázraky se dějí!“ Na natěšené diváky ve foyer divadla čeká i jedna novinka, a to foto stěna s levitací.

tovarna na zazraky1

Po delší odmlce se Michal Nesveda na jevišti objeví ve večerním představení 7. listopadu. Následovat bude odpolední a večerní představení 10. prosince. Další termíny a podrobnější informace k představení najdete na www.tovarnanazazraky.cz.

Michal Nesveda se kouzelnickému umění věnuje od raného dětství. Absolvoval desítky kouzelnických představení a zkušenosti získával nejen po Evropě, ale i v dalekém Japonsku a Las Vegas v USA, kde se učil od těch největších světových kouzelníků. Ve svých 26 letech má za sebou několik úspěchů ze soutěžních festivalů v ČR i zahraničí. Svou první show, kterou nazval Nekonečno snů, vymyslel v 21 letech. Jeho vzorem je David Copperfield pro jeho propojení emocí s hudebním doprovodem.

 Tovarna na zazraky plakat

Zdroj foto: Vln Production

Více informací: www.tovarnanazazraky.cz


 

PřihlášeníSoutěže

Zvířata nejsou bez citu

Nakladatelství Portál vydalo velmi zajímavou knihu. Zve nás do obrovského světa zvířecích smyslů. A je mi až hanba, jak člověk s těmito smyslově bohatými zvířaty zachází a je dojemné, když je někdo miluje a plně respektuje jejich potřeby.
Portál

Nevyhazujte dřevo a vyrobte si z něj jednoduše nějaký nábytek

Jednoduše ze dřeva s podtitulem Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva je název knihy, která vyšla v nakladatelství Grada už v roce 2016 a loni se dočkala dotisku. Nadšení Antje Rittermannové je rozhodně nakažlivé!
Grada

Videorecenze knih

Rozhovor

Daniel Čech: „Já zcela nepatrioticky na české filmy vůbec nechodím. Přijde mi to všechno na jedno brdo a pořád s těmi stejnými herci.“

daniel-cech 200Daniel Čech je na českém uměleckém poli jako doma. Nejvíce vešel do podvědomí televizních diváků v zábavném pořadu Na stojáka. Jeho stand-upy jsou nezapomenutelnými zážitky každého návštěvníka. Kromě toho se věnuje i film...

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Čtěte také...

Prodloužení léta anebo Kultura kombinovaná se sektem

IMG 20170907 171647Kulturní program, dostihy pro děti i pro dospělé, zábava i dobré občerstvení. V takovém duchu se odehrával 4. ročník ADison pikniku. Každý si mohl odnést elegantní klobouček, ochutnat p...


Literatura

V čem spočívá Půvab pomsty?

puvab pomsty200Nakladatelství Motto se nás v únoru snažilo potěšit psychologickým thrillerem Půvab pomsty americké autorky Victorie Helen Stoneové. Podařilo se a stojí odplata opravdu za to?

 

...

Divadlo

Malostranský hřbitov jevištěm site-specific představení

kyt 200Veřejnosti jinak nepřístupný pražský hřbitov otevře v polovině září své brány a poskytne kulisy jedinečnému hudebně-tanečnímu projektu Kytice – Mezigenerační dialog. Výsledek díla, které vzniklo v rámci Roku české hudby, můžete na již zmín...

Film

Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid

altDne 3. května vstoupí do distribuce českých kin nekonvenční dokumentární počin režiséra Karla Vachka. S podtitulem filmového románu se vydává pomocí kamery hledat pravdy o mimozemských i zemských civilizacích, reklamokracii a demokracii počítačových...