Nabitý prosincový repertoár Divadla Kalich aneb Putování za Mauglím bez předsudků
Kultura21.cz

Nabitý prosincový repertoár Divadla Kalich aneb Putování za Mauglím bez předsudků

200osV repertoáru Divadla Kalich najdete muzikály, divadelní hry a celou škálu koncertů. I prosincový program je velmi pestrý a nabitý. Hlavními taháky jsou muzikály Mauglí…jsme jedné krve autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové a Osmý světadíl s hity skupiny Elán.

 

 

 

Názvy prosincových představení mě opět inspirovaly k malé taškařici.

Dozvěděli jsme se, že známé pěvecké hvězdy Pavel Vítek se svými hosty - Frankie's Bandem, Markétou Konvičkovou, dětským sborem Chorus Angelus, Petr Bende a jeho Band a Ondřej Ruml, kteří mají v divadle Kalich také v prosinci vystupovat, vyrazili na společnou dovolenou do indické džungle. V pozvánce, kterou jim poslal, píše Mauglí…“jsme jedné krve“ a tak se naši přátelé, zcela Bez předsudků, rozjeli vlakem na dalekou cestu. Než přestoupili na Orient express, stali se svědky Zločinu v posázavském Pacifiku. Nějaký Natěrač popadl do ruky Splašené nůžky, pobíhal od kupé ke kupé a volal: tohle je Moje hra, Drahouškové!!!

os2

Většímu neštěstí zabránil sám Don Quijote, který vraždícího maniaka zneškodnil, sám však zraněn klesl k nohám krásné Baronky a z posledních sil vydechl: „Do vás je tak snadné…Zamilovat se“. Další putování již probíhalo bez incidentů. Mauglí čekal na nádraží, se všemi se vítal a byl radostí bez sebe. Když mu předávali své dárky, vypadal úplně Nahniličko aneb poněkud dojatý. Po krátkém pobytu a několika výpravách do hlubin pralesa se naši cestovatelé s Mauglím a jeho zvířecími přáteli rozloučili a pokračovali ve své výpravě, aby objevili Osmý světadíl. Ačkoliv Mauglí dobře věděl, že se všichni v prosinci setkají na prknech divadla Kalich, mával jim a volal:“Sbohem, zůstávám!“

os

Zde je kompletní prosincový program:

1.ne Mauglí … jsme jedné krve – 14,30 a 19,00
2.po Zločin v posázavském Pacifiku – 19.00
3.út Natěrač – 19.00
4.st Zamilovat se … - 19,00
5.-6. Osmý světadíl - muzikál s hity skupiny Elán 19,00
7.so Osmý světadíl - muzikál s hity skupiny Elán 14,30 a 19,00
8.ne Nahniličko aneb poněkud dojatý – 19,00
9.po Splašené nůžky – 19,00
10.út Don Quijote – 19,00
11.st Baronky – 19,00
12.-13. Mauglí … jsme jedné krve - 19,00
14.so Mauglí … jsme jedné krve - 14,30 a 19,00
15.ne Mauglí … jsme jedné krve - 14,30
16.po Petr Bende a band – vánoční koncert 19,00
Pravidelný vánoční koncert Petra Bendeho s hosty Romanem Dragounem a Pavlem Helanem. Hraje cimbálová muzika Grajcar a zazpívá pěvecký sbor.
17.út Pavel Vítek – vánoční dárek - koncert 19,00
Koncert nabídne hity, evergreeny a vánoční koledy, které Pavel Vítek zazpívá s doprovodnými hudebníky, zpěvačkou Markétou Konvičkovou a s dětským sborem Chorus Angelus.
18.st Moje hra 19,00
19.čt Ondřej Ruml A Capella Tour - koncert 19,00
Hosté: Dobrý Večer Quintet a další.
20.pá Sbohem, zůstávám! – 19,00
21.so Drahouškové – 19,00
22.ne Bez předsudků – 19,00
27.pá Mauglí … jsme jedné krve - 19,00
28.so Mauglí … jsme jedné krve - 14,30 a 19,00
29.ne Mauglí … jsme jedné krve - 14,30
30.po Mauglí … jsme jedné krve - 19,00
31.út Mauglí … jsme jedné krve - 17,00

os1

Rezervace tel.: +420 296 245 311 pokladna
Rezervace e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.divadlokalich.cz 

Pokladna divadla je otevřena denně 10,00 –12,30 13,00-20,00 hod., ve dnech, kdy se nekoná večerní představení , je otevřena pouze do 18,00 hod. Rezervace na tel.: 296 245 311, nebo e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Hromadné objednávky: tel.: 296 245 307,296 245 303, fax: 296 245 308, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Vstupenky zakoupíte v pobočkách CK ČEDOK a CK FIRO TOUR.
Vybraná místa v prodeji také v sítích TICKET ART ,TICKETPRO a TICKETPORTAL.
Internetový předprodej vstupenek: www.divadlokalich.cz 
Registrujte se při on-line nákupu nebo v pokladně divadla a využívejte výhod nového věrnostního programu Divadla Kalich


 

PřihlášeníTetování jako rozsudek smrt

Kruté a napínavé. Tak lze stručně charakterizovat knižní detektivku „Inkoust – Tetování jako rozsudek smrti“, jejíž autorkou je Alison Belshamová, rodačka z města Hampshire ve Spojeném království, která žije a pracuje v Edinburghu. Kniha Zlín ve společnosti Albatros Media a. s.

Reniin deník- deník dívky, která milovala život

Renia si ve svých čtrnácti letech začne psát deník, který se stává jejím nejlepším přítelem. Jak sama říká, jemu může svěřit vše, aniž by se musela bát prozrazení nebo posuzování z jeho strany. Nemůže tušit, že kromě svých starostí a radostí, mu svěří i budoucí události, o kterých se jí nesnilo ani v tom nejhorším snu. Nakladatelství Zeď s.r. o.

Tapír

  • Tapír č.6 / 2020
    Od 30. října vychází nové číslo Tapíra. Můžete se těšit na: – Rozhovor se s MUDr. Karlem Nešporem – Jak to vypadalo v...
  • PEKELNÁ výstava
    Vzhledem k vládním opatřením, vyhlášeným kvůli sílícímu se onemocnění covid-19, se výstava ruší Zveme vás na výstavu dvou našich kmenových...
  • VÝSTAVA KRESLENÉHO HUMORU
    Výstava bude, ale vernisáž je ZRUŠENA Proč? Zeptejte se Prymuly prosím.   5. 10. 2020 proběhne v prostorách Galerie pod věží v...

Rozhovor

Nová deska kapely KOFE-IN je tady!


200rozJan Kunze spolu se svou kapelou jsou opět středem zájmu, jelikož jim vychází po dvou plackách nová deska. K této příležitosti připravili i klip ke skladbě s názvem Moje dobré nebe. O desce, klipu a dalších věcech vám teď poreferuje frontman sám.

Hledat

Na svém albu oslavuje Lucie Bílá své autory - Ondřeje Soukupa a Gabrielu Osvaldovou

Jedenadvacet hitů a známých písní a závěrečná novinková nahrávka Salto mortale přináší album s všeříkajícím názvem Lucie Bílá/Ondřej Soukup/Gabriela Osvaldová. Album mapuje spolupráci výjimečných umělců, kteří si sedli umělecky a lidsky už začátkem devadesátých let.

Čtěte také...

Krasopsaní není žádná věda

krasopsani perexMožná jste na Youtube nebo Instagramu narazili na videa, kde lidi opravdu nádherně psali. A možná vás napadlo, že to zkusíte taky. Vždyť na tom přece nic není – stačí vzít pero a papír… Jenže co když vaše písmo vůbec nevypadá jako to...


Literatura

Expanze na Mars aneb výprava do hlubin duše Marťanů
ImageAlex a Eva, dvě vysokoškolské studentky a kamarádky (nebo mladé intelektuálky?) usoudily, že jejich zážitky s bytostmi z Marsu – nebo-li s muži – jsou natolik nevšední a pozoruhodné, že by z nich měla ...

Divadlo

Putování za zaniklým divadlem

Divadla 200V  tematické edici Zmizelá Praha právě teď vydává nakladatelství Paseka ve spolupráci s Národním muzeem (jeho Divadelním oddělením) práci teatroložky Olgy Vlčkové (*1976) s názvem Divadlo a divadelní scény.

...

Film

Stuck in love; utopeno v lásce?

love perexToto americké drama-komedie člení spisovatelskou kariéru, své hlavní téma, do několika vývojových etap. Počínaje generačním přenosem psacích chromozomů odrazem ve svých potomcích, pokračující  domnělou ztrátou inspirace, kdy diváka zasvěcuje do vlas...