Bounce!Bounce! v legendárním Chapeau Rouge
Kultura21.cz

Bounce!Bounce! v legendárním Chapeau Rouge

ImageSobotní večer v Chapeaue Rouge patřil skutečné párty. Dnes již legendární podnik, se třemi patry, čtyřmi bary a kvalitní muzikou pravidelně do svého programu přidává akci Bounce!Bounce!. Projekt dvou členů kapely Sunshine se letošním prvním večerem vrhnul do třetí sezóny. A nejen to, večírek se rozrostl do všech pater klubu, na každém podiu se tančilo až do rána a rozhodně bylo o co stát!


S nápadem na projekt přišel zpěvák Kay Buriánek, ke kterému se připojil i baskytarista kapely Tuzex. Chapeau Rouge se jim stalo základnou, počáteční hraní jednou za dva měsíce se po úspěších zkrátilo na půlku a tak energii jako DJ´s začali vozit i do jiných měst. Brno je jejich další pravidelnou zastávkou, či na ně můžete zajít i v Hradci Králové, Olomouci nebo Znojmě. Plzeňské párty mají dokonce větší návštěvnost, než samotné koncerty kapely. Že projekt je velice úspěšný je nasnadě a tak letošním vstupem do třetí sezóny se minimálně v Praze párty o něco rozrostla. Tři patra klubu v režii Kaye byla nesporně hudební lahůdkou a každý návštěvník si přišel na své.

Image

V Chapeau Baru hrál Ed Bass, který je rezidentním DJ se svou Dutty Electro Nite. V Undergroundu, který je sedm metrů pod zemí, se nejprve odehrál živý koncert. Benešovští The Linings jsou s Bounce!Bounce! úzce spjatí. Na jejich prvním koncertě v rodném městě jim totiž Kay a Tuzex hostovali. O následnou afterparty se postaralo výborné DJ´s duo QOTA neboli Queens of the Absolut. Královny za mixážními pulty s neskutečnou energií dokázali předávat sílu na parket až do páté hodiny ranní. Neobvyklé holčičí duo má za sebou afterparty nejen po této kapele, ale postaralo se i o zábavu po některých koncertech Vypsané Fixy na podzimním turné či vystupovalo na loňském pražském Majálesu. A nakonec v prostředním patře hrála zakladatelská dvojice, která nenechala tančící návštěvníky ani na vteřinu vydechnout.“Na žánry kašleme, stejně jako na uniformitu podobně laděnejch akcí” tak zní Kayova slova o párty, která se už stává legendárním večerem nejen v Chapeau Rouge. Příští noc Bounce!Bounce! v klubu bude patřit i dalším hostům. Na horním baru bude opět hrát DJ Ed Bass, v Undegroundu na živo budou řádit No Distance Paradise s následnou after ABAB vs.Tenten a uprostřed již tradičně duo, kterému příznivci šílených nocí a divoké jízdy vyjadřují velké díky!

Zdroj foto: www.chapeaurouge.cz, facebook


 

Pro dobrou náladu...

PřihlášeníSoutěže

Pyrografie aneb antistresové tvoření pro milovníky dřeva

V nakladatelství Grada vyšla kniha Vypalování do dřeva aneb Pyrografie pro každého, která potěší každého kreativně založeného milovníka dřeva.
Grada

Třešně v rumu jsem zhltla jako malinu

V nakladatelství Cosmopolis vyšla kniha novinářce Michaele Janečkové s názvem Třešně v rumu, která pojednává o její cestě na Kubu.
Cosmopolis (Grada)

Videorecenze knih

Rozhovor

Yvona Žertová

yvon 200V říjnu letošního roku načne režisérka Yvona Žertová jedenáctý rok s Toboganem. Zdalipak oslavili s moderátorem Alešem Cibulkou své desetiletí? I na to jsme se paní režisérky zeptali.

...

Live

Hledat

Anketa

Pomalu nastává čas dovolených. Kde byste tu svou nejraději strávili?
 

O čmelácích vážně i nevážně

V nakladatelství Kazda vydali další knihu přírodovědce Dava Goulsona. Po Divočině v zahradě přichází Návrat čmeláků.
Kazda

Literatura

Chcete se bát? Povídky Dauphne du Maurier vám to umožní

ptaci a jine povidky 200V únoru vydalo nakladatelství Motto povídkovou knihu britské autorky Dauphne du Maurier s názvem Ptáci a jiné povídky. Ano, ti slavní Ptáci, kteří tak proslavili jejího krajana, režiséra Alfreda Hitchcocka. Takže asi tu...

Divadlo

„Pravde veriť, pravdu žiť a pravdu brániť.“

masaryk stefanik 200Městské divadlo Zlín chtělo oslavit letošní významné výročí 100 let vzniku Československa originálně a velkolepě a také tak, aby se nejednalo o jednorázovou akci. Pustili se tedy do spolupráce s Divadlem Aréna Bratislava a za...

Film

Osvícení straší i po čtyřiceti letech, teď už i na Blu-ray

Osviceni perexKdyž se čas od času dělají na různých serverech a ve filmových časopisech žebříčky nejlepších adaptací románů Stephena Kinga, máte jednu jistotu. Snad ve všech najdete letos už čtyřicet let (neuvěřitelné, jak to letí) starý horor St...