Radiokempy Frekvence 1 s Klusem, Jandovou, Rybičkami 48, Mig 21, Buty a překvapením na závěr

Radiokempy Frekvence 1 s Klusem, Jandovou, Rybičkami 48, Mig 21, Buty a překvapením na závěr

radiokempy 200O prázdninách vyráží žlutý tým Frekvence 1 na tradiční roadshow po českých kempech. Na každém kempu bude speciální hudební host, který zde živě odehraje hodinový koncert. V této roli se vystřídají Tomáš Klus, Rybičky 48, Mig 21, Buty nebo Marta Jandová. Návštěvníci Radiokempů Frekvence 1 se mohou těšit rovněž na živá vysílání s oblíbenými moderátory, posezení u táboráku, opékání buřtů, různé soutěže a další překvapení, včetně jednoho velkého na závěr. Vstupy na akce jsou zdarma.

Žlutý tým Frekvence 1 se opět po roce chystá na tradiční tour za posluchači, aby jim dovolenkový čas strávený v kempech zpříjemnil a pobavil je připraveným programem. Po celou dobu bude Frekvence 1 veškeré dění z Radiokempů přenášet přímo do éteru, aby si jejich pohodovou letní atmosféru mohli užít všichni posluchači. Návštěvníci budou mít navíc jedinečnou možnost potkat se s oblíbenými moderátory Lubkou Ponížilovou, Mírou Michálkem, Janou Knížkovou, Romanem Mikeschem, Tomášem Fílou či Robinem Sobkem.

radiokempy1

Hlavní program
14:00 – 19:00 živé vysílání s oblíbenými moderátory Frekvence 1
19:00 – 20:00 živý koncert hudebního hosta

Přehled Radiokempů a hudebních hostů

6. července – Autocamp Mělník – Tomáš Klus
Radiokempy Frekvence 1 odstartují hned první červencovou středu. První zastávkou bude 6. července autokemp Mělník, který se nachází blízko historického centra města. Jako speciální host vystoupí písničkář Tomáš Klus.

13. července – Camping Rožnov pod Radhoštěm - Buty
Do Rožnova pod Radhoštěm v rámci akce Radiokempů Frekvence 1 přijede odehrát svůj koncert kapela Buty. „Posluchači se mohou těšit na žánrově pestrý koncert plný hudebních delikates s nápaditými a vtipnými texty. Playlist bude pestrý, na koncertě zazní současná novinka, píseň Včil, kterou jsme nahráli na podporu naší sbírky Buty dětem Ukrajiny, ale také nestárnoucí hity Jednou ráno, Mám jednu ruku dlouhou, Nad stádem koní, Vrána či Krtek,“ slibuje kapela.

20. července – Camp Dolce Trutnov - Marta Jandová
Hostem třetího kempu bude zpěvačka a moderátorka Marta Jandová, pro kterou je Frekvence 1 zároveň domovskou stanicí. Posluchači rádia ji mohou slyšet každý všední den od 10 do 11 hodin dopoledne. V pořadu „Co se děje s Martou Jandovou“ zmiňuje zajímavé aktuální události, ale i historky ze svého soukromého života. „Na můj druhý Radiokemp se moc těším. Loni to pro mě byla krásná zkušenost. Hrozně se mi líbí hrát v kempu, kde jsou lidi na dovolené. V kempech bývá úplně jiná atmosféra, lidi zde bydlí ve stanech nebo chatkách. Jsou vlastně vděční za každou blbost, takže mě to strašně bavilo,“ říká nadšeně oblíbená zpěvačka. Ještě prozradila, že opět přijede s kytaristou Ondrou Pátkem.

radiokempy marta

27. července – Autocamp Osek - Mig 21
Poslední červencovou středu s sebou jako speciálního hudebního hosta přiveze Frekvence 1 chlapeckou taneční, pěveckou a striptérskou skupinu z Prahy 5 - Smíchova Mig 21. Pro kapelu bude vystoupení na Radiokempu premiérou.

3. srpna – Autocamp OSTENDE Plzeň Bolevák - Rybičky 48
Hostem prvního srpnového kempu bude kapela Rybičky 48. „Návštěvníci od nás uslyšej nejznámější pecky a taky některý nový songy. Doporučuju všem, ať si vezmou náhradní trenky, protože hrajeme nahlas,“ uvádí se smíchem frontman kapely Kuba Ryba.

24. srpna – Camping Lipno Modřín
S létem a letošními Radiokempy se Frekvence 1 rozloučí předposlední srpnovou středu. Kdo bude speciálním hostem, prozradí rádio později. Až do Paráda festu Frekvence 1, který proběhne v sobotu 13. srpna na Konopišti, chce všechny napínat.

radiokemp2

Veškeré potřebné informace k Radiokempům Frekvence 1 najdete na stránkách: https://www.frekvence1.cz/radiokemp


 

PřihlášeníSoutěže

Za časů ušatých čepic…

Jo, jo, to bývaly časy. Venku nasněžilo, mráz lezl za nehty, děti sáňkovaly a koulovaly se, oblečení samý sníh a boty promáčené, dobře bylo. Prý tehdy světem chodil medvědář, který na poutích a jarmarcích předváděl svého medvěda.
Jonathan Livingston

Krása vsakující se do míst, kde žijeme...

Začala bych duchem místa. Odkazem mých předků. Nalezením svých silných míst. A začala kolem sebe tvořit krásu, která se podle autorky bude vsakovat do místa, na kterém žijeme. Zamyslela jsem se. Znáte ty lidi, kteří umí udělat domov kdekoliv? U kterých je vám krásně, protože z ničeho udělali mnoho? Tak tady bych si byla jistá, že tito lidé vědí, kam náleží.
GRADA
Banner

Videorecenze knih

Rozhovor

Fotograf Ondřej Prosický: „Nebaví mě zpracovávat fotografie, nejraději bych byl pořád venku a fotografoval.“

prosicky 200Tentokrát nám k rozhovoru kývl fotograf Ondřej Prosický, jehož fotografie můžete znát například z časopisu Koktejl či Příroda. Jaká zvířata rád fotí, kolik si bere s sebou vybavení a co se děje na jeho workshopech?

...

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Z archivu...


Literatura

Klejinčino tajemství

 

Klejinka 200Klejinka. Krásná, tajuplná vila z počátku 20. století, projektována slavným Aloisem Fousem jako jeho prvotina, pro zámožnou rodinu továrníka Kleina. Po něm je i vila pojmenována.

...

Divadlo

Petr a Lucie: Štěstí je tu a všechno ostatní je tam

petr a lucie 200Městské divadlo Zlín převedlo na velkou scénu novelu Romaina Rollanda, a to v muzikálové podobě. Za jejím vznikem stojí zajímavý příběh, protože toto dílo vzniklo díky náhodně objevené nahrávce slovenského muzikanta Deža Ursinyho a na je...

Film

Toy Story 3 poučí malé i velké

toy-story-3-200Toy Story 3: Příběh hraček (2010) je na první pohled zábavná oddechová komedie pro děti, ale nejde v ní jen o to. Dobře vychytaný scénář a zápletka, která místy připomíná spíš drama, dokáže poučit nejen malé dítě, ale i leckterého dospělého.

...