Joe Dispenza: Probuďte své božství

Joe Dispenza: Probuďte své božství

Probuďte své božstvíPod pojmem „božství“ si lze představit „své pravé já plné vášně k životu“. Je vám něco takového sympatické? Pak se seznamte s Joem Dispenzou, který vám hned od prvních stránek vejde pod kůži, protože čím snadněji začít podobné téma než tím, jaké to je, když s námi cloumají emoce, následně myšlenky, a pak i ty činy vypadají podle toho.

Když pochopíme, co se v tu chvíli v nás děje, snadněji pak na dalších desítkách stránek vplujeme pocitově i v praxi do toho, jak tato svá jedovatá nastavení mysli a emocí změnit. Pomalu… jemně.

První meditace byla vteřinová

A musím tedy říci, že i ty další. V podstatě se svým životním stylem se nedostanu nikdy na víc než pár vteřin do blaženého pozastaveného stavu – ale i to stačí. To, když uděláte každý den, nejpozději třetí den začnete cítit snížení úzkosti během celého dne, zlepšení přemýšlení, rozhodování, a protože nebudete investovat energii do zbytečných smyček sebedestrukce, budete mít více energie na více užitečných věcí.

Nejprve mne tedy autor dostal přesným popisem toho, jak to vypadá, když je to špatně….

A podruhé pak tím, když jsem na vlastní kůži zjistila, že zastavit si mozek, byť jen na chviličku, má neuvěřitelně ozdravný účinek.

A pak to může být proces lecjak dlouhý, podle toho, kolik mu věnujeme času a jak se vyvíjí náš život. Naučíte se tu mnohé:

  •            Jak si odlehčit ve chvíli, kdy nejsme v rovnováze?
  •             Jak pěstovat povznesené emoce, pečovat o ně a uchovávat je v sobě, protože na těch roste nová budoucnost.
  •            Jak dobře spát, jak aktivovat šišinku a dostávat srdce i mysl do vzájemného souznění.

A možná bych ještě uvedla jednu chvíli, která mne přesvědčila v praxi. Chvíle, kdy jsem pocítila koherenci srdce. Tu chvíli, kdy je opravdu srdce, mysl a celý záměr života v rovnováze a září. Vyzařuje. A pak i přitahuje to, co přitahovat má.

Je to zázračný malý okamžik a uměním, a někdy i tvrdým drilem, je udržet si ho co nejvíce, pečovat o něj. Aby skutečně začal nést výsledky.

Není to jednoduché, nic tady není zadarmo a není to zázrak na počkání. Díky informacím o tom, jak funguje mozek, neurologickým výzkumům autora, jeho zkušenostem z workshopů, se postupně dostává čtenář do stavu, kdy to, co čte – je jeden velký aha efekt, o kterém nelze pochybovat. Někde uvnitř cítím, že takhle lidské tělo a mysl funguje.

Protože vím, že tak funguje, když nefunguje. A když funguje…to se musím naučit. Všechny knihy Joea Dispenzy jsou úžasné a jsou skvělými učebnicemi k tomu, jak se přeučit ve svých zvycích a emocích a začít žít život, jaký jste vždycky žít chtěli.

Probuďte své božství je knihou zatím poslední, zase obohacenou o nové poznatky.

O autorovi:

Dr. Joe Dispenza je uznávaný odborník v oblasti neurovědy. Svou práci podporuje nejen již známými výzkumy, ale se svým týmem a bezpočtem žáků provádí výzkumy vlastní. Nabízí nám v této, u nás nikoliv jediné, knize úžasné nástroje, které nás zavádí do zcela jiného vidění svého života – někdo tomu říká vesmír, někdo kvantový svět.

 Probuďte své božství

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2020

Přeložila:  Hana Hanosková

Origilnál:  Be Supernatural

Hodnocení: 100 %

www.anch-books.eu


 

PřihlášeníSoutěže

Strhující závěr oblíbené dystopické trilogie o smrtkách

Po potopení plovoucího města Trvalka a zmizení Citry a Rowana stačilo několik let, aby se celý svět od základů změnil. Smrtka Goddard se stal vrchním sekáčem ve StředoMerice a tím jeho plány rozhodně nekončí. Chce, aby svět ovládli smrtky nového řádu. Nakladatelství YOLI

Nebuďte plýtváci, neplýtvejte!

Kniha Vodavoděnka původně vznikla jako diplomová práce v Ateliéru ilustrace na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni. A to s tím, že se jednalo o autorskou uměleckonaučnou enviromentálně zaměřenou knihu pro děti od osmi let zabývající se vodou a její ochranou. Nakladatelství Pikola

Rozhovor

Jimi Hautamäki, bubenik z kapely Rockwalli

jimi 200Mladá kapela Rockwalli nám v krátkém rozhovoru prozradila, o čem ve skutečnosti je album Maa Kutsuu.

...

Hledat

Videorecenze knih

Láká vás včelařství? Pak si nenechte ujít tuto audioknihu

V nakladatelství Kazda vyšla po knize i audioverze titulu Srdce včely má pět komor s podtitulem Jak jsem se stala včelařkou od autorky Helen Jukes. Nakladatelství Kazda

Čtěte také...

Poslední zářijový víkend okouzlí Černou louku v Ostravě festival ZDRAVÍ & DUŠE!

zdravi-duse8. ročník festivalu ZDRAVÍ & DUŠE se uskuteční 27. – 29. září 2019 v Pavilonu A na Černé louce v Ostravě. Těšit se můžete na 3 dny nabité pozitivní energií. Na jednom místě se dozvíte informace o novinkách ve zdravém životním stylu a celostní medi...


Literatura

Urban fantasy z Londýna podruhé: Dominion Petera McLeana

dominion 200V únoru vyšla v nakladatelství Host kniha plná magie a nadpřirozena Dominion od anglického autora Petera McLeana. Toužíte-li poznat multikulturní Londýn nejen z jeho oslnivé strany, autorova představivost vyplodila knihu přesně pro vás!

...

Divadlo

Pejsek a kočička rozdávají ve zlínském divadle opět radost

200dZlínské Městské divadlo si dětské diváky předchází jak může, rozhodně je nebere jako doplněk k divákům dospělým. A tak první premiéra roku 2013 i první premiéra právě se rozbíhající sezóny 2013/2014 patřily právě dětem. Na jeviště zlínského divadla se po čase v...

Film

Čtyřlístek ve službách krále - krása z pera scenáristů!

ctyrlistek ve sluzbach krale200Do českých kin vstoupil pro některé z našich rodičů, ale nejen pro ně dlouho vysněný filmový snímek Čtyřlístek, který už vychoval dvě generace našich spoluobčanů, ale aspiruje v prohloubení...