Dvacet let slavili Hynek Tomm i Natálie Grossová

Dvacet let slavili Hynek Tomm i Natálie Grossová

Tisk

tomm grossova perexHynek Tomm slavil ale 20 let od prvního CD a Natálie Grossová vstup mezi 20tileté dospěláky. Celým koncertem se nesla skvělá atmosféra. Hynek přivítal diváky svým způsobem: „Děkuji vám, že jste přišli, protože kdybyste nepřišli, tak by nic nebylo.“

 

Hynek má své věrné fanoušky a je vidět, že je má opravdu rád. Všichni při vstupu obdrželi k jeho pěveckým narozeninách DvojCD s názvem Život to žádá. Vlastní sólový repertoár doplnil i jednou náročnou skladbou Montiho čardáš, který už zpívá několik let , poprvé dokonce i s Evou Pilarovou.

tomm grossova2

S Natálii Grossovou zazpíval duet z repertoáru A. Bocelliho, krásná píseň plná romantiky ale stalo se, že zvukaři Divadla na Maninách vypadával každou chvíli zvuk. Hynek Tomm odložil mikrofon a odzpíval bez mikrofonu, následně i Natálka a frenetický potlesk od diváků byl zasloužený.

tomm grossova1

Duety s každým z hostů pokračovaly s Bohušem Matušem, Natálii Němcovou, Magdou Malou, rodačkou ze stejného města jako je Hynek. Tedy z Chebu. „Překvapením byl i duet se Zuzanou Bubílkovou, s kterou mimochodem máme i společný pořad,“ doplnil Hynek Tomm.

tomm grossova3

Hlavním kmotrem DvojCD se stal básník, textař Josef Fousek, který je dvorním textařem Hynka a složil pro Hynka už osmnáct textů. Na konci v zaplněném sále za doprovodu orchestru CMPO dirigenta Michala Macourka všichni zpívali a tleskali do rytmu. V zákulisí po koncertu Hynek prozradil, že už dostal nabídku na další koncert s orchestrem. „Jsem za to moc rád a vážím si toho,“ řekl.

Popisky k fotkám:

Foto: VLADIMÍR ZEMEK


 
Banner

PřihlášeníDokázali uniknout rozpojení. To ale neznamená, že mají vyhráno

Connor, Risa a Lev jsou teenageři, kterým se podařilo uniknout rozpojení, děsivé proceduře, která z nich měla udělat zdroje náhradních orgánů pro vyvolené. To, že díky náhodám dokázali přežít, ale neznamená, že je čeká šťastná a poklidná budoucnost, právě naopak. To nejtěžší mají teprve před sebou.


YOLI

Rozhovory, které jsou dveřmi k pochopení jinakosti

Kniha z pera Filipa Titlbacha, českého novináře, přibližuje skrze osobní rozhovory životy queer lidí žijících v českém prostoru. Filip Titlbach představil světu nejen soubor třinácti příběhů, ale hlavně soubor sedmnácti důležitých osobností, včetně jeho samotného. Skrze jejich odpovědi předkládá téma čtenářům hned z několika pohledů. O tématech queer komunity mluví zástupci z řad aktivistů, akademické obce a dokonce církve.


N media
Banner

Rozhovor

Baletka Kateřina Voldánová: „Zahrát lišku nebo loupežníka je něco jiného, než pološílenou dívku.“

Katerina Voldanova 200Baletní studio Regina se nachází v Ústí nad Labem a jeho renomé stoupá díky paní ředitelce Regině Holubové Blažkové a velkému množství talentovaných tanečnic a tanečníků. Jednou z nich je Kateřina Voldánová, která po rolích v...

Hledat

Nalaďte se na jaro plánováním vyvýšených záhonů nejen na balkoně

Vyvýšené záhony na balkoně je název poslední novinky, která vyšla v nakladatelství Kazda. Dozvíte se v ní jak na bohatou úrodu nejen na malém prostoru.


Čtěte také...

Hořkosladký úděl vědců za Stalinova režimu v nové knize Simona Ingse

Stalin a vědciO důležitosti vědy při budování silného a pokrokového státu nelze pochybovat. Ovšem když funguje přísný režim, čisté zásady, jak má věda fungovat, mohou jít stranou... Anglický spisov...


Literatura

Dívka, která se vydala za tak trochu jiným šálkem čaje

Cajova divka perexJedním dechem se čte příběh „Čajová dívka z Kolibříkové ulice“, jehož autorkou je pařížská rodačka Lisa See, která vyrostla v Los Angeles a mnoho času strávila s otcovou rodinou pocházející z Číny. Hodně tedy věděla o tamních...

Divadlo

Dalším hitem brněnského Buranteátru je bezpochyby Pán s kaméliemi

pan s kameliemi plakat 200Říkáte si, že vás nemůže v divadle nic překvapit? Chcete od večera stráveného ve společnosti lidí jdoucími za kulturou něco víc než samotný děj představení a jde vám i o celkový zážitek, než o pouhý dojem ze shlédnuté...

Film

Robotická figurka sjednává pořádek

altRobocop je člověk, který byl po těžkém zranění voperován do úplně nového mechanického těla. Při té příležitosti z něj udělali kulkámvzdorného, disciplinovaného… perfektního policistu, který jezdí ulicemi a zajišťuje zákon a pořádek.