Karty Magického Měsíce pro každý den a všechny měsíční fáze. Odpovědi k vám přijdou samy!

Karty Magického Měsíce pro každý den a všechny měsíční fáze. Odpovědi k vám přijdou samy!

Tisk

MěsícPokud se zajímáte o výklad karet nebo sledujete v lunárním kalendáři jak nás ovlivlivňují jednotlivé měsíční fáze nebo postavení Měsíce v různých znamení, pak budou pro vás velmi přínosné vykládací karty Magický Měsíc, které pro vás připravilo nakladatelství Synergie. Tyto karty vás ale jistě okouzlí, i když o Měsíci prozatím vůbec nic nevíte, protože vás s ním okamžitě seznámí natolik, že se o jeho působení jistě začnete zajímat. Karty jsou krásně ilustrované, je jich 44 a mohou vás úžasně provázet každým dnem. Jejich odpovědi na vaše otázky jsou opravdu velmi přesné!

Na první pohled vás zaujmou krásné a tajuplné ilustrace Měsíce, jeho fází a postavení v různých znameních zvěrokruhu. Významy přesně odpovídají skutečnosti, já sama se věnuji astrologii, takže přesně vím, jak nás Měsíc v různých fázích a znameních ovlivňuje. Doprovodná knížečka je přehledná, trefně dovysvětluje, co která karta znamená a nabízí možnosti výkladů a práce s těmito kartami. Můžete si ale také vytvořit zcela vlastní systém a používat karty i podle toho, jak a kde skutečně Měsíc stojí a v jakém znamení a fázi se momentálně nachází. Není to ale jenom o tom, význam karty můžete poté, co si ji vytáhnete, aplikovat na jakoukoli vaši otázku či životní situaci, nemusí vás mást, že momentálně není úplněk a vy jste si tuto kartu vytáhli. Je potřeba pracovat s významy karet, které se právě odvíjí od významů jednotlivých fází Měsíce. Mně osobně se karty velice líbí, obohacují mě a krásně se mi s nimi pracuje, hned jsem si vymyslela vlastní způsoby výkladu i interpretace na základě vlastních astrologických znalostí.

Měsíc je velice silným magnetem pro mnohé z nás, hlavně pro ženy, jejichž život je s Měsícem v úzkém sepjetí. Můžete si třeba zkusit na každý den vytáhnout jednu kartu a nechat si ji otočenou na okně, bude určovat téma či směr vašeho konkrétního dne, na jejímž konci vše můžete zhodnotit. Kartu je dobré vytáhnout si každé ráno. Karty také přesně odpovídají na otázky, ať už se ptáte na práci, vztah či zdraví.

Magický Měsíc

Název: Magický Měsíc
Autor: Yasmin Boland
Ilustrace: Nyx Rowan
Překlad: Kateřina Česalová
Nakladatelství: Synergie
Rok vydání: 2021
Počet karet: 44
Hodnocení: 100 %

https://www.synergiepublishing.com/p/magicky-mesic


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Tapír

  • TAPÍR 4/2024
    Léto je tady a s ním i nové prosluněné číslo Tapíra! V tématech pro toto vydání se vydáme na prázdniny...
  • Tapír č. 3/2024
    Je tady číslo třetí. A na co se můžete těšit v tomto vydání? Jako obvykle v něm narazíte na hromadu...
  • TAPÍR 2/2024
    Vždycky to uteče jak voda…  Nedávno jsme ještě listovali prvním číslem Tapíra tohoto roku a už je tady číslo druhé....
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Benjamínek zlínského divadla Tomáš Červinek: „Přijít do nového kolektivu není nikdy jednoduché“

200rozJak jsme již psali, soubor Městského divadla Zlín v 68. sezóně oživili dva Tomášové – Tomáš David a Tomáš Červinek. S druhým jmenovaným, který je nyní nejmladším hercem divadla, vám nyní přinášíme rozhovor. Popsal nám, jak probíhala jeho studia a předev...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

Čas na výpověď? Kniha vám krok za krokem poradí, jak na to!

Čas na výpověď

Nakladatelství Grada vydalo knížku, nebo tedy spíše příručku, úspěšné americké byznys koučky a expertky na online marketing Amy Porterfield. Kniha se jmenuje Čas na výpověď a je určena pro ženy, které se chtějí osamostatnit a začít se věnovat online podnikání...

Z archivu...


Literatura

Snová pohádka, ale ne pro děti

chlapec perexPři cestě metrem mě na eskalátorech zaujala knižní obálka s malým chlapcem u auta z první poloviny minulého století s tajemným názvem Chlapec, který rozdával sny. Takové kombinaci jsem nemohla odolat a pustila jsem se do čtení.

...

Divadlo

Pražské Divadlo Kolowrat ovládne shakespearovské divadlo v originále

prague shakespeare festivalVýjimečnou příležitost setkat se v originální angličtině s inscenacemi Williama Shakespeara a jeho postavami budou mít čeští diváci od 21. září do 3. listopadu na scéně Národního divadla v divadl...

Film

Dny evropského filmu se konají již po třicáté

DEF perexV poslední dubnové dekádě (20. – 30. 4. 2023) zve uměnímilovné diváky do kina již 30. ročník DNŮ EVROPSKÉHO FILMU. Nejprve se uskuteční v Praze, Brně a Ostravě, ale kromě nich – od 26. dubna zavítá i do dalších měst: do Boskovic, Červeného Kostelce, Hod...