Nástěnný kalendář Miluj svůj život 2024

Nástěnný kalendář Miluj svůj život 2024

Tisk

Miluj svůj život

Louise L. Hay nám nechala krásnou inspiraci, které každoročně vdechuje život Lucie Ernestová v kalendáři Miluj svůj život. Myšlenka má sílu. Dokáže nám dodat životní pocit, přitáhnout příležitosti a nechat nás žít život takový, jaký… myslíme.

 

A právě kalendář je jedním z nejlepším způsobů, jak si uchovat nejen ducha Louise L. Hay, ale i ducha našich všedních dnů, laskavých slov a vůbec. S tímto kalendářem budete mít po ruce každý den přívětivého přítele, který vám přinese myšlenky, které je dobré čas od času vnést do svého života. Podívat se na ně. Zamyslet se nad nimi u kávy, ranního čaje, nebo jen tak. Abychom nezapomněli třeba na to, že:

…. Pečuji o sebe a přijímám své emoce takové, jaké jsou. Zářím, tvořím, směju se a šířím kolem sebe radost. Svojí bezstarostnou energií rozesmávám lidi kolem sebe. Kolik lásky a radosti dávám, tolik jí dostávám zpět….

Poslední roky napsala texty Lucie Ernestová. Možná si pozorné oko všimne rozdílu, protože poetičnost Louise L. Hay byla prostě jedinečná, ale o to více si lze cenit péče a něhy, s jakou Lucie odkaz této moudré duchovní učitelky přebírá a kultivuje dál. Pro další generace. Jsou trošku jiné, trošku jinak voní, ale velmi brzy se do textů zamilujete. Zejména, když jsou v souladu s nádhernými, snivými obrázky té samé autorky. Její jedinečnost připomíná sny, představy, možná i konstelace a vizualizace, které míváme, když hledáme na své otázky odpovědi.

A možná i jen zadívání se na obrázek – nám každý měsíc něco dá.

Vlastně, je na každém, jak bude s kalendářem pracovat.

A ještě něco. Letos je papír v kalendáři matný, takže se na něj lépe píše.

Lucie Ernestová je výtvarnice, matka, ilustrátorka, venkovanka a miluje surfování na vlnách nápadů, které pak vkládá do svých děl. Diáře, kalendáře, hry pro děti. Obrázky vyvolává v lidech otázky a určitě jsou velmi specifické a nenapodobitelné.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, www.synergiepublishing.com, www.duhovakocka.cz

Miluj svůj život


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Tapír

  • TAPÍR 2/2024
    Vždycky to uteče jak voda…  Nedávno jsme ještě listovali prvním číslem Tapíra tohoto roku a už je tady číslo druhé....
  • TAPÍR 1/2024
    S novým rokem přichází i nové číslo vašeho oblíbeného humoristického časopisu Tapír. Letos jsme se zakousli už do sedmého ročníku!...
  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Seriál k měsíci čtenářů: Knihovny pro K21, Kamenický Šenov

brezen-mesic-ctenaru 200Regály plné knih, u počítače dáma či pán, který obřadně přebírá vracené knížky a zapisuje nově vypůjčené. Místnost specificky vonící – tak voní jenom tištěné publikace, stojící jako vojáci v řadách. V sále tichý šum, jak...

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.

Čtěte také...

Host Piana Lucie Urban musí mít u sebe foťák pořád

lucie urban 200Pozvání do talk show Piano odehrávající se v Baťově vile přijala fotografka Lucie Urban. Na Facebooku její díla obdivuje skoro 6 000 lidí, má za sebou několik výstav a určitě mnoho před sebou – přesvědčte se sami.

...

Literatura

Ohromující švédská prvotina – Rašeliniště od Susanne Janssonové

raseliniste 200V dubnu vydalo nakladatelství Host napínavý detektivní thriller Rašeliniště, knižní debut švédské autorky Susanne Janssonové. Kniha spojuje vše, co máme na severské próze rádi a přináší nám vzrušující příběh, kde nejen zajímavé postavy...

Divadlo

Slovácké divadlo uvede brilantní komedii Dealer´s Choice

Dealers Choice 200Nový rok začal před pár dny a Slovácké divadlo už hlásí první premiéru. Představí ji v sobotu 14. ledna a jedná se o brilantní komedii Patricka Marbera Dealer´s Choice, která se s obrovskými úspěchy uvádí po celém světě.

...

Film

After: Odloučení

After Everything PR 7Pátá a závěrečná kapitola filmového a knižního fenoménu After, na kterou čekají miliony fanoušků po celém světe. Poslední díl ságy nahlédne hlouběji do Hardinovy duše a přinese odpověď na otáz...