Příručka pro bohy - vzpomeňte si, proč jste na Zemi

Příručka pro bohy - vzpomeňte si, proč jste na Zemi

Tisk

prirucka pro bohyTak nějak se tu necítíte jako doma? A pořád vám svět přijde divný? Pak jste možná přesně ten typ čtenáře, který se rád zabývá konspiračními teoriemi a knihy Jana van Helsinga již znáte. Knihu Příručka pro bohy bych zařadila jako počtení, které dobře navazuje na Můj otec byl MIB. Zároveň již ve velké míře probírá i témata aktuální, počínaje politickou situací a koronavirem konče.

 

Takže pokud ještě nemáte ve všem dokonalý zmatek, můžete se s klidem začíst. Informace se vám tu potvrdí, vyvrátí, no jak jen budete chtít. Autor si přizval na pomoc jasnovidného Johannese, který odpovídá na všetečné otázky, zabývá se konspiračními teoriemi, spiknutími a vším, co rezonovalo v médiích poslední dva tři roky.

Autor také tvrdí, že o koronaplánu věděl již v roce 2019 a i tom se zde rozepíše.

Základní myšlenkou knihy ale zůstává, abychom se rozpomněli, proč na Zemi jsme a začali plnit to, co je naší přirozeností. Což může být u každého jiné.

Ta kolektivní hypnóza, to kolektivní nechávání se ovládat může být pro někoho velkým tématem. A tato kniha všechny tyto teorie rozebírá z různých stran.

Co s tím tedy máme dělat? Jak na to pohlíží autoři?

Zde, na Zemi, jsme pod vlivem matrixu. Svým způsobem jsme však také „měňavci“! Jenže pro člověka je to velká výzva, jelikož se příliš upíná na fyzično. Myslí si, že vše „musí vidět“; avšak tím se připravuje o mimořádnou příležitost. Když se ponoříme do svého světa, své duše, svých myšlenek, najdeme životní vizi. A to je přesně to, co si potřebujeme z této knihy vzít. Chuť žít svůj život tak, jak skutečně chceme, jak to cítíme, a najít k tomu odvahu. Pak existuje možnost, že různá područí zájmů mocných začnou praskat.

Jan van Helsing je prostě autor s naprosto nezaměnitelným rukopisem a jeho knihy jsou naprosto věrné svému tématu. S každou další opakuje informace z předchozích a přidává notnou dávku novinek, nových úhlů pohledu a dalších souvislostí, které možná na první pohled nejsou zřetelné. O to zajímavější je potom otvírat tyto knihy třeba o pět, deset let později, abychom se podívali, co z řečeného se skutečně stalo.

Otázkou zůstává, jestli vše bereme jako dokument, fantasy, sbírku konspirací nebo duchovní literaturu. Asi podle naladění každého čtenáře.

O autorovi: Jan van Helsing (1967) je autorem několika knih literatury faktu a majitelem nakladatelství Amadeus Verlag. Věnuje se objevování skrytých faktů, často předpovídá politický a ekonomický vývoj na mnoho let dopředu a v této knize spojuje síly s Johannesem, vizionářem, autor meditačních CD a tvůrce mnoha seminářů o napojení se na své dary, tvůrčí schopnosti.

žžžž

Příručka pro bohy
Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2022
Original: Handbook for Gotter
Přeložila: Jana Krejčíková

Hodnocení: 70 %

www.anch-books.com


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online, ebooky zdarma, eknihy ke stažení

Rozhovor

Fotografka Kateřina Janišová: „Je to možná silné tvrzení, ale přede mnou se nestydí nikdo.“

janisova 200I fotografie jsou typem umění, a proto patří ke kultuře. Nejen z toho důvodu vám přinášíme další rozhovor o focení, tentokrát s mladou fotografkou Kateřinou Janišovou, která se zaměřuje jak na modelky, tak na obyčejné lidi. Focení je pro ni rados...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Z archivu...

Čtěte také...

Dřímající Temná tajemství odhalena

Temna tajemstvi 200Pro začátek – několik doporučení ze světového tisku: Neuvěřitelně chytré. (De Telegraaf); Senzační švédská krimi. (Hallands Nyheter); Nejlepší švédský debut po Larssonovi.....


Literatura

Etiketa a špionáž

etik 200Nakladatelství CooBoo se může pyšnit velmi kladnými ohlasy z výběru vydávaných knih pro mládež. Jedna taková je i Etiketa & Špionáž od autorky Gail Carrigerové. Příběh o dívce z velké rodiny. O Sofronie, která se odmítá stát dámou a pro svou matku i ...

Divadlo

Trollové mezi námi

Trollove 2Pražská čtvrt Letná. V jednom z barů popíjejí mladý absolvent práv Vojta a tajemná dívka Lena, která se mu líbí a o které touží dozvědět se víc. Dokonalé rande ale přeruší telefonát, který nejenže zhatí Vojtovi všechny jeho plány, ale i obrátí j...

Film

Zvony nad Tbilisi zvoní umíráček

Zvony 200Dokumentární film Pavla Kolaji Zvony nad Tbilisi (2012) přibližuje stav kinematografie v současné Gruzii - a vyznívá jako nostalgické ohlédnutí na časy, kdy sice s obtížemi, ale přece jen vznikaly výsostně umělecké f...