Madonnino nové album MDNA již ke stažení zdarma!
Kultura21.cz

Madonnino nové album MDNA již ke stažení zdarma!

MDNA MadonnaAnnonce nového alba nestárnoucí zpěvačky Madonny uvádí, že by mělo podle oficiální tiskové zprávy vyjít již toto pondělí 26.3.2012 u společnosti Universal Music. Co naplat, je hojně ke stažení už teď.

Nejenom, že si ho legálně můžete zakoupit již dnes na Itunes, kde bylo vystaveno před několika dny. Ale je také hojně k dostání na našich populárních sítích, kde seženete takřka cokoliv a zadarmo. Ať se na mě společnost Universal zlobí více či méně, ale hvězdu s velkým „M“ Madonnu vydat až skoro týden po vydání na Itunes, kdy už její booklet zdobí domovy dvou třetin jejích fanoušků, je ostudné. Zejména pak, když dnes vše funguje online. 

A jaké její nové album MDNA je?

Madonna se snažila šokovat od jakživa a téměř vždy se jí to dařilo velmi úspěšně. Tentokrát se její šok terapie zase až tak nepovedla. Její skladby už nezní nadčasově, ale stylově tak, jak jsme zvyklí u nových zpěvaček. Stylově míním, že se až tak moc neliší od ultramoderních počítačových riffů, které slyšíme dnes a denně na každém kroku. Taneční muzika je stále v kurzu a tak si její fanoušci, kteří dlouze čekali na její dvanáctý studiový počin, mohou poslechnout kromě pár balad elektronické muziky až, až.

Jde o první desku, kterou vydává pod hlavičkou labelu Universal Music, se kterým na začátku letošního roku uzavřela novou lukrativní smlouvu. 

Většinu skladeb z alba, které Madonna nahrávala v New Yorku a LA produkoval  William Orbit, který se podílel mj. i na albu Ray Of Light, o další producentská křesla se podělili Martin Solveig, Demolition Crew nebo např. Benny Benassi.

Pilotním singlem se stala píseň “Give Me All Your Luvin“, na kterém hostují zpěvačky Nicki Minaj a M.I.A. Píseň napsaly všechny tři dámy společně, sekundoval jim u toho francouzský producent Martin Solveig a Michael Tordjman. Videoklip, jehož živou verzi Madonna představila v pauze finále Superbowlu, je inspirován americkým fotbalem a roztleskávačkami.

Za druhý singl byla vybrána skladba „Girl Gone Wild“, jejíž videoklipová verze měla světlo světa spatřit už 21.3.

Album bude fyzicky ke koupi ve dvou verzích - jednoduché CD bude obsahovat 12 skladeb, verze s dvěma nosiči bude mít skladeb o 5 víc, tedy 17.

MDNA Madonna

Zdroj foto: Universal Music


 

PřihlášeníTetování jako rozsudek smrt

Kruté a napínavé. Tak lze stručně charakterizovat knižní detektivku „Inkoust – Tetování jako rozsudek smrti“, jejíž autorkou je Alison Belshamová, rodačka z města Hampshire ve Spojeném království, která žije a pracuje v Edinburghu. Kniha Zlín ve společnosti Albatros Media a. s.

Reniin deník- deník dívky, která milovala život

Renia si ve svých čtrnácti letech začne psát deník, který se stává jejím nejlepším přítelem. Jak sama říká, jemu může svěřit vše, aniž by se musela bát prozrazení nebo posuzování z jeho strany. Nemůže tušit, že kromě svých starostí a radostí, mu svěří i budoucí události, o kterých se jí nesnilo ani v tom nejhorším snu. Nakladatelství Zeď s.r. o.

Rozhovor

Divadlo je moje celoživotní láska, říká operní pěvec Radek Krejčí

radek krejci perexI když to neměl v životě vždy jednoduché, štěstí, píle a talent ho dovedly k vysněné profesi. Během let se vypracoval a svůj život si už bez jeviště nedokáže ani představit. Sólista opery Severočeského divadla v Ústí nad Labem Ra...

Hledat

Na svém albu oslavuje Lucie Bílá své autory - Ondřeje Soukupa a Gabrielu Osvaldovou

Jedenadvacet hitů a známých písní a závěrečná novinková nahrávka Salto mortale přináší album s všeříkajícím názvem Lucie Bílá/Ondřej Soukup/Gabriela Osvaldová. Album mapuje spolupráci výjimečných umělců, kteří si sedli umělecky a lidsky už začátkem devadesátých let.

Z archivu...


Literatura

Planina, která nahání hrůzu

Islaplanina 200ndskou krajinu znám zatím pouze z fotek, které se šíří po internetu. Když jsem zahlédla anotaci knihy, která slibovala nejen napětí, ale i islandské lidové pověsti a seznámení s islandskou přírodou, nemohla jsem jinak, než se do ní začíst.

Divadlo

Švandovo divadlo natáčí povzbudivá videa, divákům je nabídne na sociálních sítích

Svandovo divadlo200Povzbudit, zlepšit náladu, zaměřit pozornost k dobrým věcem v životě a také neztratit kontakt s diváky. To je smyslem videí, která začali natáčet tvůrci a herci z pražského Švandova divadla.

...

Film

Terminátor 3: Vzpoura strojů

terminator 3 200Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003) mohl být jedním z posledních skvělých filmů s Arnoldem Schwarzeneggrem, ale naštěstí svou kariéru předčasně neukončil a točí dál. V příběhu se má postarat o zmateného ...