Kapela HARD BALLS měla vždy jasný směr. Hrát pořádný rock´n´roll!

Kapela HARD BALLS měla vždy jasný směr. Hrát pořádný rock´n´roll!

Tisk

Hard Balls200AC/DC, Airbourne, Metallica, Doga, The Rolling Stones, Motorhead jsou jejimi vzory.

 

 

Kapela HARD BALLS čerpá inspiraci z podsvětí rock ‚n‘ rollu. „Nezabýváme se globálními ani politickými problémy a ani nehledejte v našich skladbách nějaký hlubší význam. Hrajeme o tom o čem má být pořádný rock ´n‘ roll, což si dokážete jistě domyslet,“ říká zpěvák a kytarista Vít Dorazil a dodává, že 15. 9. 2022 vyšlo jejich album BLACKOUT.

Album nahráli už v roce 2020 a tento rok mělo jít ven. Avšak všichni víme, co následovalo - lockdown a tím se vše zbrzdilo o dva roky. „Když jsme pak vystupovali na Masters Of Rock 2022 tak jsme se tam potkali s chlápkem, který nám dokázal domluvit vydání alba ve spolupráci se Supraphonline," doplňuje dále Vít Dorazil. Všechno zlé je tedy k něčemu dobré, takže teď je album venku, a to nejen na fyzických nosičích ale také na všech streamovacích platformách.

Křest desky se uskuteční 15.10. v klubu Galerka na náměstí města Nový Jičín. Ke kapele se přidají i dřívější členové kapely a jako kmotra, předsedkyně oficiálního českého fanklubu.


Hard Balls
Více informací:

Facebook: https://www.facebook.com/HARDBALLScz
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC77OulXdQEkqwe-fhvdNpfQ
Web: https://hardballs.cz/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/677qOYAhXgN404rZnPelvE
Apple Music: https://music.apple.com/at/artist/hard-balls/1641998255
YouTube Music: https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_natasDzJucO8d7fmUyH0jlQU6ifuZ8k6w


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Nad všechny poháry a medaile mám raději spokojenost a odezvu publika, říká Marek Meluzín

marek meluzin 200I když má své zaměstnání, tancem žije a nakazil tím už spoustu dalších. Řeč je o Marku Meluzínovi z Kroměříže. Během svého života prošel několika tanečnímu skupinami, aby si nakonec postavil tu svou a jako choreograf ji vedl a formova...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.


Literatura

Příběh s děsivým koncem – láska krásné lazebnice a korunního prince bavorského

dvorni sasek a carodejnicePoté, co bavorský vévoda Albrecht III. zemřel, rozhodl se jeho bratr po mléku a dvorní šašek Jan Burger, že se vyzná ze svého děsivého prohřešku. Přiřízl si několik husích brků a začal vyprávět pří...

Divadlo

Soumrak monster: Zrození apokalypsy

Apokalypsa diskPražské divadlo DISK uvádí čtvrtou inscenaci studentů absolventského ročníku katedry činoherního divadla DAMU pod názvem Soumrak monster: Zrození apokalypsy. Tento projekt představuje hned dvě hry v jeden večer.

Film

Jak se lidé chovají za války a jak o ní smýšlejí

total2000Volná řada sborníků nazvaných Kultura a totalita je prozatím rozčleněna do pěti svazků.

...