Kapela HARD BALLS měla vždy jasný směr. Hrát pořádný rock´n´roll!

Kapela HARD BALLS měla vždy jasný směr. Hrát pořádný rock´n´roll!

Hard Balls200AC/DC, Airbourne, Metallica, Doga, The Rolling Stones, Motorhead jsou jejimi vzory.

 

 

Kapela HARD BALLS čerpá inspiraci z podsvětí rock ‚n‘ rollu. „Nezabýváme se globálními ani politickými problémy a ani nehledejte v našich skladbách nějaký hlubší význam. Hrajeme o tom o čem má být pořádný rock ´n‘ roll, což si dokážete jistě domyslet,“ říká zpěvák a kytarista Vít Dorazil a dodává, že 15. 9. 2022 vyšlo jejich album BLACKOUT.

Album nahráli už v roce 2020 a tento rok mělo jít ven. Avšak všichni víme, co následovalo - lockdown a tím se vše zbrzdilo o dva roky. „Když jsme pak vystupovali na Masters Of Rock 2022 tak jsme se tam potkali s chlápkem, který nám dokázal domluvit vydání alba ve spolupráci se Supraphonline," doplňuje dále Vít Dorazil. Všechno zlé je tedy k něčemu dobré, takže teď je album venku, a to nejen na fyzických nosičích ale také na všech streamovacích platformách.

Křest desky se uskuteční 15.10. v klubu Galerka na náměstí města Nový Jičín. Ke kapele se přidají i dřívější členové kapely a jako kmotra, předsedkyně oficiálního českého fanklubu.


Hard Balls
Více informací:

Facebook: https://www.facebook.com/HARDBALLScz
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC77OulXdQEkqwe-fhvdNpfQ
Web: https://hardballs.cz/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/677qOYAhXgN404rZnPelvE
Apple Music: https://music.apple.com/at/artist/hard-balls/1641998255
YouTube Music: https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_natasDzJucO8d7fmUyH0jlQU6ifuZ8k6w


 

PřihlášeníSoutěže

Za časů ušatých čepic…

Jo, jo, to bývaly časy. Venku nasněžilo, mráz lezl za nehty, děti sáňkovaly a koulovaly se, oblečení samý sníh a boty promáčené, dobře bylo. Prý tehdy světem chodil medvědář, který na poutích a jarmarcích předváděl svého medvěda.
Jonathan Livingston

Krása vsakující se do míst, kde žijeme...

Začala bych duchem místa. Odkazem mých předků. Nalezením svých silných míst. A začala kolem sebe tvořit krásu, která se podle autorky bude vsakovat do místa, na kterém žijeme. Zamyslela jsem se. Znáte ty lidi, kteří umí udělat domov kdekoliv? U kterých je vám krásně, protože z ničeho udělali mnoho? Tak tady bych si byla jistá, že tito lidé vědí, kam náleží.
GRADA
Banner

Videorecenze knih

Rozhovor

Rozhovor - Henrich Šiška

heno 200Rozhovor - Henrich Šiška alias Heňo
„Nejsou všechny věci jenom tak, jak vypadají.“

...

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Z archivu...


Literatura

Josef Laufer: Roura od kamen a jiné povídky aneb Když vůni doutníků už nepostrádáme

laufer roura od kamenNa říjnovém křtu literární prvotiny Josefa Laufera „Roura od kamen a jiné povídky“ jsme kromě stále fešného autora Josefa Laufera přivítali i Zdeňka Trošku a ilustrátora...

Divadlo

Městské divadlo Zlín představuje retrokomedii k popukání – Charleyho tetu

cht200Zlínské divadlo uvedlo koncem listopadu premiéru anglické konverzační komedie Brandona Thomase Charleyho teta a konečně tu máme něco svěžího, neokoukaného a hlavně šíleně vtipného!

...

Film

Zlodějka knih – skvělý zážitek v knižní i filmové podobě

zlodejka 200Konec třicátých let v Evropě, Hitler u moci, nad mnoha skupinami lidí se stahují mračna. Tou dobou se matka dvou dětí rozhoduje je dát do pěstounské rodiny, protože její vlastní bytí je ohroženo. A tak se setkáváme s Liesel, které začíná úplně ...