Tomáš Vaněk se vrací do Theatre Royal s interaktivní koncertní show

Tomáš Vaněk se vrací do Theatre Royal s interaktivní koncertní show

Tisk

vanek 200Tomáš Vaněk připravuje v Theatre Royal na dva sobotní podzimní večery 23. 10. a 13. 11. 2021 unikátně intimní, interaktivní koncertní sólo show za doprovodu klavíristy Young Jerry Lee. Jedná se o Tomášův návrat do těchto prostor poté, co zde úspěšně uvedl několik svých sólových koncertů a one man show How to become Czech.

 

Herec, zpěvák a producent Tomáš Vaněk, hvězda nejen divadelních prken, sklízí uznání diváků i kritiků za hlavní role v mnoha českých premiérách světových muzikálů, jako Fantom opery, Rent, Ples upírů, Tick, Tick...BOOM!, Čarodějka a dalších. Je známý také filmovým a televizním divákům, a to například z filmů Gympl, Vejška či seriálu Svatby v Benátkách.

Právě nyní Tomáš přichází s koncertní show, ve které ho poprvé doprovodí výjimečný mladý klavírista a showman Young Jerry Lee. Spojení těchto dvou umělců přinese originální pojetí písní ze světových muzikálů a popových hitů často poprvé v českém znění.

Tomášův působivý projev a úžasné vokální schopnosti jsou zárukou výjimečného večera, který se v prostředí stylového prvorepublikového sálu a s dobrým drinkem u stolku stane nezapomenutelným!

vanek1

Koncert se uskuteční ve dvou termínech, 23. 10. 2021 a 13. 11. 2021 vždy v 19.00 v Royal Theatre & Club Chic, Vinohradská 48, Praha 2.

Vstupenky: https://goout.net/cs/tomas-vanek-and-young-jerry-lee/szsapas/


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Klasnová: „Spojilo se nespojitelné, proto vznikly problémy.“

klasnova katerinaSloučením Národního divadla a Státní opery Praha došlo, podle slov členky sněmovního podvýboru pro kulturu Kateřiny Klasnové (VV), pouze k technickému spojení dvou operních domů. J...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Jedna vražda stačí - Matylda na stopě 1

Mjedna vrazda staci 200ám ráda příběhy s detektivní zápletkou. Záhady mě přitahují ale spíš jako nezúčastněného posluchače, když se pak dozvím celý příběh od začátku i s rozuzlením, jsem šťastná. Kladu si otázku, jak bych se asi zachovala já v takov...

Divadlo

Koně se také střílejí – zlínské divadlo představí taneční maraton na život a na smrt

Kone se take strileji Plakat 200Šest hereckých párů tančících na jevišti Velkého sálu za doprovodu živé kapely. Nekonečný taneční maraton, při kterém by člověk vypustil duši. Ale právě tento tanec možná pomůže přežít čas hospodářské krize. ...

Film

Atlas mraků: touha po svobodě, důstojnosti a pravdě ovlivňuje lidský život

atlas mrakuU počátku filmu Atlas mraků stála mnohovrstevná kniha Davida Mitchella, která nyní vyšla také u nás, dokonce již ve druhém vydání. Film stejně jako kniha souběžně splétá celkem šest příběhů, časově i...