Slovenská speváčka Juliett Novak predstavila svoj nový singel

Slovenská speváčka Juliett Novak predstavila svoj nový singel

JullietSlovenská speváčka Juliett Novak žijúca v zahraničí prichádza po vydaní singlu ,,Work It Out'' s novým songom Pap Pa-rap v dvoch verziách. Ako Juliett uvádza, dôvod dvoch verzií je priniesť komplexnú predstavu o diele. Jej celkové pochopenie je možné len vtedy, keď dielo nielen skomponuje, ale sa postará aj o aranžment a celkovú produkciu hudby a videa. V oboch verziách sa o ne postarala sama. Na mladú speváčku je to výnimočné, iní na to potrebujú aj celý tím. Jej videá sú plné energie a zábavy.

 


Prvá verzia s podnázvom „Street party“bola točená v uliciach Washingtonu a je výsledkom spolupráce Juliett a Gramy nominovaného producenta Arty Skye z New Yorku. Svoj názov si vyslúžila pri točení klipu, ktoré sa premenilo na veľkolepú energiou nabitú party.

Julliet1

Novšou verziou je ,,The Strength'', ktorá je ktorá zaranžovaná a vyprodukovaná presne podľa jej predstavy. Na túto časť si prizvala aj tanečníkov a saxofonistov a z nakrúcania vznikla spontánna zábava plná hudby a tanca. ,,The Strength'' natočili v Bruseli, kde speváčka súčasne žije.

Hlavnou dominantou klipu je pohyb a tanec. Striedajú sa tu dva žánre, ktorými sú balet a hip hop. Speváčka nimi poukazuje na svoj prechod z klasickej hudby do pop music. Záver videoklipu vrcholí v predvedení songu v klube pred publikom.

Julliet2

Juliett Novak si vybudovala svoju základňu fanúšikov v zahraničí a jej prvý song má na konte viac ako 85 000 videní. Jej pieseň bola hraná vo viacerých rádiách. Medzi ne patria aj rádiá v Belgicku, USA a UK.

Juliett koncertuje najmä v Bruseli ale chystá sa vystupovať v Londýne a rada by sa predstavila aj vo svojej domácej krajine na Slovensku. Popri tom však pracuje na svojej profesionálnej kariére, nových songoch a na debutovom CD.


 

Soutěže

Za časů ušatých čepic…

Jo, jo, to bývaly časy. Venku nasněžilo, mráz lezl za nehty, děti sáňkovaly a koulovaly se, oblečení samý sníh a boty promáčené, dobře bylo. Prý tehdy světem chodil medvědář, který na poutích a jarmarcích předváděl svého medvěda.
Jonathan Livingston

Krása vsakující se do míst, kde žijeme...

Začala bych duchem místa. Odkazem mých předků. Nalezením svých silných míst. A začala kolem sebe tvořit krásu, která se podle autorky bude vsakovat do místa, na kterém žijeme. Zamyslela jsem se. Znáte ty lidi, kteří umí udělat domov kdekoliv? U kterých je vám krásně, protože z ničeho udělali mnoho? Tak tady bych si byla jistá, že tito lidé vědí, kam náleží.
GRADA
Banner

Videorecenze knih

Rozhovor

Ondřej Ruml – zpěvák a muzikálový herec

ruml 200Herec Ondřej Ruml se z finalisty X-factoru dostal na dosky Divadla Kalich. O jeho současném působení v divadle i o zkušenostech ze soutěže se dozvíte v následujícím rozhovoru.

...

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Literatura

Proč nikdy nestíhám

Nestiham 200Nakladatelství NOXI nedávno vydalo populárně naučnou knihu s názvem Proč nikdy nestíhám:  Jak najít rovnováhu mezi prací a soukromím. Není pochyb o tom, že jde o téma, které se v dnešní době dotýká téměř každého z nás. Přesto si nemyslím, že by ...

Divadlo

Horská dráha, přehlídku šarmu a osobního kouzla

Horska draha perexPrvní premiérou roku 2019 v Divadle Bolka Polívky v Brně byla 11. ledna francouzská konverzační komedie Erica Assouse, která si hraje s prvky absurdního humoru. Je určena pro dva herce a v režii Petra Halberstadta se v ní představ...

Film

Proměny filmového vyprávění

film perexPro vnímavější diváky narozené dříve než v 80. letech nebývají vrcholem filmového umu ani tak ohromující trikové efekty a formálně bezchybná klipovitá vypravěčství, nýbrž soustředěná výpověď o světě, v němž žijeme. Filmaři se odjakživa pokoušeli "něc...