V kině se dějí zázraky nejen na velkém plátně. Valentýna tu totiž slaví nejen šťastně zadaní, ale i ti, kteří svou polovičku hledají. Nevěříte?

V kině se dějí zázraky nejen na velkém plátně. Valentýna tu totiž slaví nejen šťastně zadaní, ale i ti, kteří svou polovičku hledají. Nevěříte?

Tisk

Rande jako z filmu 200Ať jste single nebo zadaní máme pro vás tip, jak skvěle strávit valentýnský večer a nesedět jen doma na gauči. Cinema City si totiž i letos pro své návštěvníky připravilo oblíbenou valentýnskou soutěž s názvem Rande jako z filmu. Ta nenechá na holičkách ani zamilované, ale ani ty, kteří na svou životní lásku čekají.

 

 

Ptáte se, jak je to možné? Zadané páry si totiž ve hře prověří, jak dobře znají svého partnera a jeho filmový vkus. Ti, kteří partnera aktuálně nemají, se naopak mohou díky aplikaci seznámit s novým protějškem a rovnou zažít společné rande. Pokud si myslíte, že svého partnera znáte víc než dobře a aplikace k tomu nepotřebujete, VIP Cinema City je pro vás jasná volba.

Aplikace Rande jako z filmu je v multiplexech Cinema City již tradicí a mnozí návštěvníci se na ní každý rok těší. Důkazem jsou toho i zpětné vazby, které se od návštěvníku dostavily. “Moc jsem tomu nevěřila, ale nakonec jsem si řekla proč ne, aspoň budu mít vstupenku zdarma a valentýnskou aplikaci jsem zkusila. A musím říct, že jsem dobře udělala,” svěřila se divačka Nikola, která je teď díky schůzce naslepo zasnoubená.

A jak na to? Návštěvníci se zaregistrují na stránce www.randejakozfilmu.cz a vyberou si, zda chtějí hrát hru pro nezadané, nebo pro pár. Poté vyplní deset otázek. Nezadaným následně vyskočí další zapojení uživatelé v blízkosti nastaveného preferovaného kina. Ti spolu mohou následně chatovat, když si domluví schůzku a potvrdí rande, získají výhru podle vzájemné schody odpovědí. Čím větší shoda, tím atraktivnější výhry. Při 100% shodě ve verzi pro nezadané, čeká na výherce vstupenka 1+1 zdarma. Při 70%, 50% a 25% shodě se můžou “singles” i “couples” těšit na slevu na duet menu. Na e-mail přijde každému jedna polovina kódu, kterou následně nahlásí v kině, kde obdrží vstupenku zdarma při zakoupení druhé nebo slevu na menu. U páru je mechanismus hry téměř stejný, jen na místo fáze s chatem, soutěžící zadává email partnera, kterému přijde pozvánka do společné soutěže. Po vyplnění testu je opět vyhodnocena shoda, na jejímž základě je každému doručena polovina kódu. Diváci se mohou těšit na téměř 20 tisíc cen.

Rande jako z filmu

Láska prochází nejen žaludkem, ale i filmovým vkusem. O tom se přesvědčil nejeden milovník filmů. Ptáte se jak tyto dvě věci nejlépe skloubit dohromady? Ve VIP Cinema City jsou připraveni i na ty nejnáročnější diváky. V rámci valentýnské akce na návštěvníky, kromě klasického neomezeného popcornu, nachos a buffetu s jídlem a pitím, čeká navíc variace řízečků s hranolkami a cibulovými kroužky, lahodné francouzské palačinky s ovocem a zmrzlinou a welcome drink. Nesmí se opomenout ani pohodlné a polohovatelné sedačky, které k VIP sálu neodmyslitelně patří. K tomu všemu samozřejmě intimní atmosféra malých sálů.

Rande VIP valentyn

Speciálně v tento den bude navíc v předpremiéře uvedena nová romantická komedie Láska podle plánu. Ke příležitosti 25. výročí se na plátna kin vrací legendární Titanic, a to rovnou ve formátu 3D! Milovníci české kinematografie potěší na programu ve VIP sálech film Ostrov s Jiřím Langmanejrem a Janou Plodkovou v hlavní roli. V neposlední řadě nesmíme opomenout film Bez kalhot: Poslední tanec, který zakončí stejnojmennou trilogii.

Valentýnská soutěž probíhá na www.randejakozfilmu.cz od 3. února do 19. února. Ceny lze čerpat do 28. února 2023.

Vstupenky, předprodeje, rezervace a více informací naleznete na oficiálním webu kin www.cinemacity.cz nebo přímo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.


 

PřihlášeníMartin Němec o svém otci, kterému věnoval knihu Josef Němec – Obrazy a kresby

Košatost a význam umělecké tvorby zobrazuje kniha s názvem Josef Němec – Obrazy a kresby, která současně přiblíží pracovní i soukromou tvář pražského výtvarníka. Jeho synem je Martin Němec, dnes renomovaný malíř a hudebník, duše rockových kapel Precedens a Lili Marlene, jenž potvrzuje, že jablko nepadlo daleko od stromu. Právě on je spolutvůrcem zmiňované výpravné knihy. A protože ji čeká 18. dubna pražský křest v Galerii Malostranské besedy, tak nevím, kdo by o knižní novince, o Josefu Němcovi a o jeho tvorbě povyprávěl víc než jeho syn Martin.

Sebepéče pro pečující

Spousta z nás se může ve svém životě dostat do situace, kdy bude potřebovat pomoc nebo se ocitne v roli pečujícího, ať už na osobní úrovni, nebo té profesionální. Ve společnosti je často zmiňována a probírána role potřebného, ale již se opomíjí myslet na roli pečovatele. I pečující osoba je pouze člověk, se svými silnými i slabými stránkami, který na sebe převzal neuvěřitelný závazek a zejména velkou zodpovědnost. Je potřeba si uvědomit, že i on má svůj soukromý život, své limity a omezené zásoby energie, zvláště v případě, kdy nemá z čeho čerpat.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Mory Kante: “Věc, kterou bych chtěl změnit je konec chudoby a hladu v Africe a ve světě”

mory kante 200Nepřehlédněte tento unikátní rozhovor s interpretem s názvem Mory Kante, který je headlinerem pražského Respect festivalu, ale obohatí vás informacemi o Africe, jejich hudbě i problémech. Sám Mory K...

Daliborovy dubnové tipy. Co pěkného si přečíst?

Možná jsme podlehli neoprávněnému dojmu, že léto tento rok dorazilo dříve. Jenže příroda změnila názor. Takže co s pošmournými, chladnými a deštivými večery? Máme pro vás opět Daliborovy knižní tipy, které se určitě budou hodit!

Čtěte také...

První opravdová česká fantasy pohádka nemá na domácí půdě konkurenci

princezna zakleta v case200Českým filmovým pohádkám neodzvonilo! Princezna zakletá v čase dvaatřicetiletého režiséra Petra Kubíka je toho jasným důkazem. Řadí se k tomu nejlepšímu, co současná domácí tvorba může nabídnout. Co je však podstatn...


Literatura

Sochař duší – druhý případ restaurátorky Valentiny Saviové

altValentina Saviová, se kterou jsme řešili už Vasalisův paradox, je stálou členkou nadace Eliase Sterna, která odhaluje umělecké podvrhy. Mladá žena se opět dostane do víru událostí, v kterých jde o krk.

...

Divadlo

Velký Gatsby v režii Petra Gábora poprvé na českém jevišti

Gatsby 200Soubor činohry Národního divadla moravskoslezského čeká v divadelní sezóně poslední titul – česká premiéra dramatizace jednoho z nejslavnějších románů moderní americké literatury Velký Gatsby. Očekávaná inscenace, kterou připravil kmenový režisér a...

Film

Import-eksport a vztah dvou lidí z odlišných kultur
ImageJiž od středy 15. února není chladno jen ve vzduchu, ale také v pražském kině Atlas, v brněnském Artu a ostravském Minikině. Severská filmová zima servíruje divákům ochutnávku toho nejlepšího ze švédské, norské a finské kinematografie. Čtvrtek 16. ú...