Bottled Fish vydávají druhý singl z připravované desky Dreams Lie a zvou na křest

Bottled Fish vydávají druhý singl z připravované desky Dreams Lie a zvou na křest

Tisk

Bottled Fish 200Druhou ochutnávku s názvem Dreams z připravovaného alba posílají do světa Bottled Fish.

 

 

Text Dreams přináší osobní výpověď zpěvačky - rozpad dlouhého vztahu, stěhování, obavy ze změny. Nutnost vyjití z komfortní zóny však doprovázely nadějné vyhlídky na budoucnost. Bottled Fish příběh opět obalili do výrazné rock 'n' rollové melodie.

„Víš, že to co děláš, děláš správně, i když máš strach z neznámého. Je v tom naděje na novou, lepší budoucnost. Text jsem napsala během jedné tramvajové cesty po Praze a původně se i jmenoval Tram song, jen název nikdo z kapely neocenil,“ dodává už se smíchem ke vzniku písně Shakurova.

I druhý singl vznikl, stejně jako připravované album, ve studiu Baracca Records, za mixem a masteringem stojí pianista Tomáš Jochmann, jako host byl přizván venezuelský bubeník Carlos Rodriguez.

Bottled Fish se na české scéně pohybují od roku 2019. Shakurova pochází z Kazaně, Tatarstánu, Nikita z Kazachstánu, oba se usadili v Praze před deseti lety. Během jam sessions se potkali s pianistou Antonem Saller z Ukrajiny, sestavu doplní brzy nový kytarista. Odehráli desítky klubových a festivalových koncertů. Roku 2020 vydali EP No One. Debutovou dlouhohrající desku Dreams Lie vydají Bottled Fish 6. dubna, o den později ji pokřtí v pražském prostoru Swim.

Bottled Fish1

Více informací:

bottledfish.bandcamp.com
instagram.com/bottled_fish_band


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Poznejte nakladatelství: Knihy z Mladé fronty

mlada fronta 200Divize Knihy vydavatelství Mladá fronta je v současné době nejstarším kontinuálně fungujícím vydavatelem knih v České republice. Na knižním trhu působíme od roku 1945. U odborníků patříme mezi respektované značky a mezi ...

Divadlo

Divadelní hra „Spoutaný trávou“ zve děti i dospělé na originální loutky i stínohru

Spoutany travou 200Vyprávění nahého mnicha, císaře, generála a slona o životě, smrti i drobném hmyzu. Divadelní odpočinutí od světového chaosu s křehkými kovovými loutkami, zvuky a stíny. Již toto úvodní motto nastiňuje charakter divadelní hry „Spout...

Film

Ivan Trojan se Ve stínu rozhodně neschová

ve stinu plakatBoj dobra proti zlu nebo, chcete-li, silného proti slabšímu tady byl vždy. Jsou to příběhy, které přitáhnou pozornost. Na druhou stranu jsou už ale více či méně předvídatelné. Stejné je to i s novým filmem Davida Ondříčka Ve stí...