Yoga4Face – komplexní přístup pro stárnutí s nevadnoucí krásou

Yoga4Face – komplexní přístup pro stárnutí s nevadnoucí krásou

Tisk

oblicejova joga perexPatříte-li mezi lidi, kteří holdují zdravému životnímu stylu, rádi zkoušejí nové věci a snaží se žít co nejpřirozeněji a radostně, mohla by vás oslovit publikace obsahující rady a cvičení pro udržení svěží a krásné tváře – Obličejová jóga, kterou vydalo nakladatelství ALPRESS.

 


Dozvíte se v ní o jedinečné metodě obličejové jógy s názvem Yoga4Face, která vám umožní v pouhých několika krocích přirozeně redukovat stopy stárnutí s okamžitým i dlouhodobým účinkem.

Autorkou knihy je Renée Isermann, která se více než 20 let zabývá tématem propojení těla, duše a mysli. Jako někdejší profesionální sportovkyni ji vždy zajímaly vysoké výkony bez vedlejších účinků. Je učitelkou jógy a trenérkou pilates, životní poradkyní, průvodkyní meditacemi, mistryní a učitelkou reiki, ovládá rovněž léčení pránou. Je jednou z prvních certifikovaných trenérek metody obličejové jógy podle Fumiko Takatsu v Evropě.

Čtyři pilíře obličejové jógy podle Renée Isermann

Metodu Yoga4Face tvoří tyto čtyři hlavní oblasti:
1. Trénink obličejových svalů
2. Nové vnitřní nastavení
3. Využití esenciálních olejů
4. Cílené dýchání

V úvodu knihy nejprve autorka stručně představuje svou životní cestu a její milníky, pak metodu Yoga4Face, do níž vložila teoretické i praktické vědomosti nasbírané za posledních 30 let. Následně předkládá tipy, co dělat a naopak nedělat pro krásu, a teprve potom přistupuje k samotnému cvičení. Jednotlivé cviky jsou doplněny názornými fotografiemi a užitečnými radami, jak pracovat s dechem a psychikou.

Třešničkou na dortu je komplexní přístup

Velkým přínosem knihy je, že se nevěnuje obličejové józe jako pouhému cvičení, ale pracuje s metodou ve smyslu neoddělitelného sepětí či propojení těla, mysli a duše. Nechybí ani základní pravidla správně sestavené cvičební jednotky - zahřátí, protažení a uvolnění. Dalším bonusem jsou například recepty na výrobu vlastních směsí z esenciálních olejů, tipy na zkrášlení pleti a kapitoly věnované blahodárným účinkům vody a soli. Díky komplexnímu přístupu poskytuje tato publikace čtenáři reálnou šanci pro dlouhodobé zachování nevadnoucí krásy a svěžesti.

oblicejova joga

Obličejová jóga - Rady a cvičení, jak si udržet svěží a krásnou tvář
Autor: Renée Isermann
Překlad: Věra Kloudová
Nakladatelství: ALPRESS
Rok vydání: 2023
Počet stran:152

Hodnocení: 100 %

www.alpress.cz/oblicejova-joga-rady-a-cviceni-jak-si-udrzet-svezi-a-krasnou-tvar/


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Richard Müller: „Jednoznačným hitom je skladba Po schodoch.“

richard mullerJak vznikla právě píseň Po schodoch? Jak to vypadá na olympiádě? To a mnohem více si můžete přečíst v tomto rozhovoru s osobitým zpěvákem Richardem Müllerem.

 

...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Čtěte také...

Zeleninová kuchařka pro vegany. Jak na skvělá a zdravá jídla?

 

zeleninaNakladatelství Smart Press vydalo v roce 2018 vynikající Zeleninovou kuchařku Petra Klímy, která může potěšit nejen milovníky rostlinné stravy, ale také ty, kteří se chtějí stát vegetariány či vegany. Kdo je Petr Klíma a na...


Literatura

Doreen Virtue: Karty, jež odhalí smysl života?

doreen virtue karty smyslu zivotaVánoční čas – to je nejen příjemné rozjímání, ale také bilancování. Pokud cítíte zoufalou prázdnotu, protože váš život není naplněný tak, jak byste si přáli, nevíte, kam se sami se sebou vrtnout, pak ještě před...

Divadlo

Divadelní hra „Spoutaný trávou“ zve děti i dospělé na originální loutky i stínohru

Spoutany travou 200Vyprávění nahého mnicha, císaře, generála a slona o životě, smrti i drobném hmyzu. Divadelní odpočinutí od světového chaosu s křehkými kovovými loutkami, zvuky a stíny. Již toto úvodní motto nastiňuje charakter divadelní hry „Spout...

Film

Živý lidský terč a lá Van Damme

altFilm Živý terč si v roce 1993 vysloužil velké ovace na poli akčních filmů. Tento napůl lyrický a umělecky sestříhaný příběh nám ukazuje, že jeden člověk dokáže změnit co se děje. Jen na to musí být dost velký frajer. Hned na začátku filmu honí...