Zjistěte, jak být šťastná a plná sil ve 21. století a najděte cesty k moudrosti, životní rovnováze a k sobě samé
Kultura21.cz

Zjistěte, jak být šťastná a plná sil ve 21. století a najděte cesty k moudrosti, životní rovnováze a k sobě samé

navrat-domu 200S knihou Návrat domů od Blanky Vun Kannon (a s chvilkami věnovanými sobě) se s lehkostí stanete tvůrkyní svého života — takového, po jakém v hloubi duše toužíte.

 

 

„Většinu z nás svazují limitující myšlenky a vzorce chování, které jsme si v průběhu života z nejrůznějších důvodů vytvořili. Návrat domů je cesta sebepřijetí. Je to proces postupného propuštění negativních představ o sobě samé a uvědomění si, že jste krásná, milovaná bytost,“ píše v úvodu knihy autorka Blanka Vun Kannon.

Kniha plná zásadních informací je darem pro každou ženu, která hledá v životě harmonii a rovnováhu. Najdete v ní lehce realizovatelné rady z oblasti třídění nepotřebných věcí podle zásad Feng Shui, vědomého utváření harmonického domova, hospodaření s osobní energií, posílení intuice a mnoho dalších. Každá z kapitol vás láskyplně povede domů, k sobě samé, do vašeho středu.

Knihu můžete vyhrát v naší soutěži: Vyhrajte motivační knihu nejen pro ženy

V obsahu knihy najdete první část nazvanou V proudu života, Šest klíčů k harmonickému životu a také informace o Čtyřech strážcích životní rovnováhy. Díky 33 inspirativním cvičením a dalším praktickým návodům objevíte svou vnitřní moudrost a začnete v souladu s ní vytvářet svůj domov i život.

navrat domu ukazka
Blanka Vun Kannon – pomáhá ženám najít ztracenou životní rovnováhu a objevit svou přirozenou kreativitu. Certifikovaná poradkyně Feng Shui a průvodkyně programem Šťastnější za 28 dní – Soul Coaching®. Ve své práci vychází z osobní zkušenosti vyhoření, která ji v 37 letech přiměla opustit funkci ředitelky v auditorské společnosti a najít novou životní cestu. Vliv domova na naše životy považuje za zcela zásadní. A to zejména pro ženy, protože máme k příbytku a věcem v něm daleko hlubší a emotivnější vztah, než zpravidla mají muži. I proto napsala knihu Návrat domů – knihu pro každou moderní ženu, která hledá v životě harmonii, naplnění a rovnováhu.

navrat domu autorka

Podle Dany-Sofie Šlancarové, zakladatelky projektu Cyklická žena®, spoluautorky knihy Návod na ženy a majitelky nakladatelství OSULE je Návrat domů Blanky Vun Kannon zásadní kniha, která má sílu měnit životy lidí. Při jejím čtení měla neustále husí kůži a věděla, že se k ní bude opakovaně vracet, aby tam pokaždé našla něco nového a inspirativního pro svůj život. Návrat domů je podle ní kniha poctivě odžitá a nejsou to nějaké nasbírané poučky z jiných knih. „Knihu bych rozhodně doporučila všem ženám, které se mají rády a chtějí ve svém životě a domově něco vylepšit. A i když byla napsána zejména pro ženy, mohou si z ní své odnést i muži. Moudrost v ní skrytá se rozhodně neomezuje na jedno pohlaví,“ zdůrazňuje.

navrat-domu

Zdroj foto: Smart Press, Kateřina Tůmová

Více informací o knize: https://www.smartpress.cz/navrat-domu


 

Pro dobrou náladu...

PřihlášeníSoutěže

Pyrografie aneb antistresové tvoření pro milovníky dřeva

V nakladatelství Grada vyšla kniha Vypalování do dřeva aneb Pyrografie pro každého, která potěší každého kreativně založeného milovníka dřeva.
Grada

Třešně v rumu jsem zhltla jako malinu

V nakladatelství Cosmopolis vyšla kniha novinářce Michaele Janečkové s názvem Třešně v rumu, která pojednává o její cestě na Kubu.
Cosmopolis (Grada)

Videorecenze knih

Rozhovor

Uličník přibližuje festival Praha žije hudbou evropským metropolím

Praha zije Hudbou3 perexPřinášíme vám rozhovor s Janem Gregarem, ředitelem hudebního festivalu Praha Žije Hudbou 2018. Multižánrový festival Praha Žije Hudbou představí od čtvrtka 7. do soboty 9. června 2018 ...

Hledat

Anketa

Pomalu nastává čas dovolených. Kde byste tu svou nejraději strávili?
 

O čmelácích vážně i nevážně

V nakladatelství Kazda vydali další knihu přírodovědce Dava Goulsona. Po Divočině v zahradě přichází Návrat čmeláků.
Kazda

Čtěte také...

Zachraň jídlo píše kuchařku o tom, jak neplýtvat a ušetřit

Zachran jidlo perexDomácnosti jsou zodpovědné za 53 % všech vyhozených potravin, přičemž nejčastěji končí v koši pečivo, ovoce, zelenina a maso. Proč to tak je? Spotřebitelé neumí správně skladovat, nakoupí toho víc, než je potřeba nebo jim chybí...


Literatura

Temná tajemství v srdci amazonské džungle

amazonie james-rollins 200Nakladatelství BB/art vydalo v listopadu 2012 paperbackový román Jamese Rollinse, Amazonie. James Rollins má na svém kontě již mnoho dobrodružných románů pro dospělé a mládež. Narodil...

Divadlo

Ježek a sněhulák aneb když zimní spánek nahradí hřejivé přátelství

jezek a snehulak 200Závěrečná sobota zlínského divadelního festivalu Setkání Stretnutie patří tradičně dětem, dětským představením a divadelnímu rodinnému pikniku. Letos počasí festivalu nepřálo a offprogram se nemohl odehrávat v š...

Film

Lorax: Děti, chraňte přírodu!
ImagePředstavte si městečko, kde je vše dokonalé, barevné, krásné… ale také umělé. Zvířata, květiny, stromy nevyjímaje. Místo živých stromů si lidé na zahrady pořizují náhražky, které mohou dálkově ovládat a podle nálady si měnit jejich barvu. Co k...