Myslete mimo zajeté koleje a využijte svůj potenciál na maximum
Kultura21.cz

Myslete mimo zajeté koleje a využijte svůj potenciál na maximum

Stadlerova-webinare perexZačátek nového roku je ideálním obdobím pro nastartování nějaké životní změny. Spousta lidí ale neví, jak na to. Proto Česká asociace Sport pro všechny připravila ve spolupráci s lektorkou, mentorkou a koučkou Jitkou Štádlerovou webinář, na kterém se zájemci mohou naučit podívat se na věci z jiného úhlu. To jim pomůže najít nová, odlišná řešení. 

V průběhu 4 hodin nabitých inspirací si účastníci vyzkoušejí kreativní techniky, které je dovedou k tomu nejlepšímu rozhodnutí. Protože vše kolem se mění a my si nevystačíme s tím, že budeme dělat věci pořád stejně. Kdokoli přijde na webinář s vlastní výzvou, s něčím, co právě teď řeší, odnese si nejen znalost technik, ale i spoustu praktických návodů k jejich uplatnění. Jitka z účastníků dostane to nejlepší, co ve jejich nitru zatím jenom dřímá.

Stadlerova-webinare

Online workshop „Myslete mimo zajeté koleje
Termín: pátek 14. 01. 2022 od 16:00 do 20:00
Odkaz na připojení získají účastníci po uzávěrce přihlášek
Obsah:
 Co je kreativita a jak na ni
 Techniky kreativity
 Otázka základu řešení
 Brainstorming
 Superhrdinové
 Náhodný vstup
 Metafory

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost dozvědět se, jak využít svůj potenciál na maximum. www.caspv.cz/cz/aktuality/2954-myslete-mimo-zajete-koleje

Česká asociace Sport pro všechny – nezisková organizace se svým mottem „Pohyb je život a život je pohyb“ si klade za cíl zpřístupnění tělesné výchovy a sportu široké veřejnosti - od batolat až po seniory – a touto cestou pracuje na zvyšování pohybové gramotnosti všech cílových skupin. Sleduje současné trendy a nové informace předává svým členům i veřejnosti prostřednictvím vzdělávacích akcí a praktických workshopů. Tyto akce a široké spektrum dalších aktivit zaštiťuje metodická rada se svými odbornými komisemi, mezi něž patří i Komise všeobecné gymnastiky. V příštím roce oslaví 30. let od svého založení.

Jitka Štádlerová - lektorka, mentorka a koučka, vydavatelka Korálků dní a organizátorka akce Meet Papír.


 

Pro dobrou náladu...

PřihlášeníSoutěže

Pyrografie aneb antistresové tvoření pro milovníky dřeva

V nakladatelství Grada vyšla kniha Vypalování do dřeva aneb Pyrografie pro každého, která potěší každého kreativně založeného milovníka dřeva.
Grada

Třešně v rumu jsem zhltla jako malinu

V nakladatelství Cosmopolis vyšla kniha novinářce Michaele Janečkové s názvem Třešně v rumu, která pojednává o její cestě na Kubu.
Cosmopolis (Grada)

Videorecenze knih

Rozhovor

„Prospěli jsme svému zdraví, zdraví našich klientů a hlavně se chováme šetrně k přírodě, co více si přát“

Tezop 200iskárna EZOP je zlínská společnost, která vznikla už v roce 1993 a od té doby se vyvíjí a upevňuje svou pozici především v oblasti tiskových služeb, reklamy a různých výstavních expozic. Všechny jejich tisky jsou ekologické a víc nejen o nich nám prozr...

Hledat

Anketa

Pomalu nastává čas dovolených. Kde byste tu svou nejraději strávili?
 

O čmelácích vážně i nevážně

V nakladatelství Kazda vydali další knihu přírodovědce Dava Goulsona. Po Divočině v zahradě přichází Návrat čmeláků.
Kazda

Čtěte také...

Vajíčkovou kuchařku doporučuji všemi deseti!

vajickova kucharka 200V dubnu vydalo nakladatelství CPress druhou kuchařku Barbory Říhové a musím říct, že jde o kuchařku, jak má být! Vajíčková kuchařka nabídne širou škálu receptů, základů pro další vaření a rad, jak chutně zpracovat vejce.


Literatura

DRUHÁ DCERA

druha200První setkání s člověkem bývá většinou o vzájemném „oťukávání“.  Podobné to je i v případě neznámého spisovatele. S Lauren Willg jsem se setkala poprvé a nelituji toho.  

...

Divadlo

Z malého brouka v hlavě velké divadlo

brouk v hlave 200Městské divadlo Zlín se derniérou rozloučilo s hrou Brouk v hlavě, ve které v dvojroli exceluje Pavel Vacek, a nejen on.

...

Film

Diagnózy času nabídnou projížďku dějinami českého filmu

diagnoza casu obalka 200Dějiny národních kinematografií mají zpracovány snad v celé Evropě, jen v České republice na ně čekáme marně. Přitom Československý filmový ústav (předchůdce dnešního Národního filmového archivu) práce na nich započal př...