Republiková přehlídka ČASPV pohybových skladeb pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje

Republiková přehlídka ČASPV pohybových skladeb pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje

Tisk

RPPS perexV sobotu 25. května 2024 se ve sportovní hale Gymnázia Čajkovského v Olomouci uskuteční Republiková přehlídka ČASPV pohybových skladeb OPEN, kterou pořádá Komise hudebně pohybových forem Metodické rady České asociace Sport pro všechny pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje, Ing. Josefa Suchánka. Tato akce je určena nejen členům ČASPV, ale také široké veřejnosti.

 

Přehlídka bude slavnostně zahájena nástupem všech účastníků ve 12:00. Následovat bude pestrý program. Ukončení očekáváme zhruba v 15 hodin, opět se slavnostním nástupem všech skupin.

RPPS plakát

Pestrá paleta nápadů a atraktivní podívaná v Čajkaréně

V rámci přehlídky se představí celkem 31 různých skladeb, které nabídnou pestrou škálu pohybových a tanečních prezentací. Mezi nimi budou například "Peter Pan," "Malé divošky," "Daddy Cool," "PINOCCHIO," "Vikingové," "GANGSTER LADIES," "Aerobic Show," "Afrika," "Red Sunset," či "CHEER GIRLS." Tato vystoupení kombinují pohyb s hudbou a představí kreativitu a dovednosti účastníků napříč všemi věkovými kategoriemi.

Přihlášeno je kolem 385 vystupujících všech věkových kategorií. Jejich dovednosti mohou být velkou motivací a mají potenciál nejen oslovit široké spektrum zájemců, ale také propagovat prospěšnost pohybu pro zdraví a celkovou pohodu.

logo-olomouckeho-kraje

Srdečně zveme všechny příznivce pohybu a zdravého životního stylu, aby se k nám připojili a užili si den plný inspirace, radosti a společné aktivity.

caspv logo cervene tmave

Komise HPF Metodické rady VV ČASPV
https://www.caspv.cz/cz/kalendar-akci/2200-republikova-prehlidka-caspv-pohybovych-skladeb-open.html


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Hudba je důležitá pro každého z nás, jen tomu občas nedáváme takovou váhu

archiv Markéta Fassati 5„Patřím k těm šťastným lidem na světě, pro které je práce zábavou i posláním,“ přiznává sopranista Markéta Fassati, která zpívala na mnoha světových pódiích snad ve všech evropských jazycích a ráda zpívá široký hudební...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Z archivu...

Čtěte také...

Svět knihy skončil, ať žije Svět knihy!

K21SvetKnihy perexV polovině května se v Praze konal již 20. ročník Mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy. Od čtvrtka 15. až do neděle 19. května poskytlo holešovické Výstaviště již tradičn...


Literatura

Do světa odvážných žen

nocni zeny200Po delší době jsem měla náladu na knihu od severského autora, která ale bude jiný žánr než napínavá detektivka nebo zamotaný thriller. Přání se mi splnilo. Nakladatelství Motto vydalo knihu finské autorky o odvážných ženách historie. O ženác...

Divadlo

Říjnové novinky na Dramoxu: divácky úspěšná Korespondence V+W i dojemných 4000 dnů

KorespondenceVW 1200x1200Online platforma Dramox.cz zahajuje podzimní sezónu hned několika diváckými hity. Pokud jste v Divadle Na Zábradlí nestihli jednu z nejúspěšnějších divadelních her posledních let Korespondence V+W, můžete se na ti teď podí...

Film

Sammyho dobrodružství 2: vězeň v podmořském akváriu

sammyho dobrodruzstvi 2Přežijeme-li v našem rodinném kruhu letošní vánoční svátky ve zdraví, můžeme se jít s dětmi podívat na nový animák, tentokrát, jak je patrno z názvu, na pokračování Sammyho dobrodružství s názvem „Sammyho dobro...