Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Tisk

vychova stenete200Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

 


Autorka-trenérka

Katharina Schlegl-Koflerová je zkušená trenérka psů a odbornice na výběr vhodného plemene s ohledem na potřeby a schopnosti majitele. Přes 20 let má psí školu, kde najdou pomoc i dobré rady všichni pejskaři. V češtině jí vyšly tyto knihy: Cvičení a hry se psem – Jak na to, Výchova psa – Radostné soužití se čtyřnohým kamarádem, Štěně – Jak na to.

Co v knize najdeme?

Výcvik štěněte je zásadní jak pro jeho pohodu, tak pro vaše vzájemné soužití. Trénink navíc posiluje pouto mezi vámi a vaším štěnětem a podporuje vztah založený na důvěře a pozitivní interakci. Kromě výcvikových návodů se také dozvíte, jakým způsobem psi komunikují, na jaká vývojová stádia se dělí štěněcí věk, co je potřeba pejskovi pořídit a co dělat v případě problémů. Součástí je mimo jiné řada vysvětlujících fotografií s roztomilými štěňátky.

Knihu můžete vyhrát v naší soutěži: Zjistěte, jak na výchovu štěněte

Co nejdůležitějšího kniha nabízí?

 • Optimální výcvikový program s cvičebními plány na prvních osm týdnů života vašeho štěněte v novém domově.
 • Pokyny psané stylem krok za krokem s ilustračními fotografiemi usnadňující postup. Tipy pomáhající při potížích s výchovou štěněte.
 • Následný výcvik mladého psa až do konce prvního roku navazuje na cviky poslušnosti a upevňuje to, co se už naučil.

Proč si knihu pořídit?

Už při prolistování je na první pohled vidět, že knihu napsal profík, který už má něco za sebou a tudíž má co nabídnout pro nás pejskaře. Kniha působí velmi přehledně, stravitelně a jedinečně díky rozčlenění textu, tabulkám a hlavně fotkám. Vřele doporučuji všem pejskařům!

vychova stenete

Název: Výchova štěněte
Autor: Katharina Schlegl-Koflerová
Původní název: Welpenerziehung: Der 8-Wochen-Trainingsplan für Welpen. Plus Junghund-Training vom 5. bis 12. Monat
Žánr: zdraví, vzdělání
Nakladatelství: Kazda
Rok vydání: 2024, brožovaná vazba s klopami
Počet stran: 168
Hodnocení: 100 %

Odkaz na web: https://www.knihykazda.cz/vychova-stenete/


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Tapír

 • Tapír č. 3/2024
  Je tady číslo třetí. A na co se můžete těšit v tomto vydání? Jako obvykle v něm narazíte na hromadu...
 • TAPÍR 2/2024
  Vždycky to uteče jak voda…  Nedávno jsme ještě listovali prvním číslem Tapíra tohoto roku a už je tady číslo druhé....
 • TAPÍR 1/2024
  S novým rokem přichází i nové číslo vašeho oblíbeného humoristického časopisu Tapír. Letos jsme se zakousli už do sedmého ročníku!...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

„Inspiraci nacházím v lidech, které potkávám…,“ přiznal nám v rozhovoru vítěz naší soutěže – Lubomír Müller

lubomir mullerNa jaře letošního roku jsme vyhlásili literární soutěž. Soutěžící měli napsat erotickou povídku. Je pravdou, že hned na počátku si porotci museli vyjasnit i to, co je ještě erotika a co už je za hranicí… V září jsme odta...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

Philip a Stephanie Carr-Gomm: Tarot – Magie Druidů

TarotZemité barvy na kartách, zelená příroda a výjevy, které souzní s lidskou duší na hlubokých, dávno zapomenutých úrovních, mohou zaujmout nejen každého, kdo má rád druidské a wicca tradice, ale také člověka s touhou po rovnováze v životě. Možná je právě na této karetn...

Z archivu...


Literatura

Uspěte vaše nejmenší se zvířátky

jak zviratka chodi spat 200V nakladatelství Kazda vyšlo moc krásné leporelo s názvem Jak zvířátka chodí spát od německých autorek Mariny Rachner a Anny-Kristin zur Brügge.

 

...

Divadlo

Rodinné taneční divadlo Letem světem se uskuteční 20. března v 17:00 v Divadle na Vinohradech

letem svetem 200Již třetí celovečerní titul uměleckého souboru Baby Balet Praha s názvem „Letem světem“ přinese v Divadle na Vinohradech (nejen) dětskému divákovi cestovatelský zážitek.

...

Film

Kniha filmu: velké ideje jednoduše vysvětlené

kniha filmu200V dubnu vyšel u nakladatelství Universum další díl z encyklopedické řady Kniha…, tentokráte Kniha filmu. Takže. Filmoví nadšenci, pozor a připravit na značkách!

 

...