Heather Roan Robbins: Hvězdné kódy

Heather Roan Robbins: Hvězdné kódy

Tisk

hvězdné kódyPonoření se do svých otázek a hledání odpovědí může být velmi uspokojující. S Hvězdnými kódy dvojnásob. Jsou to naprosto bezchybné karty pro každého, kdo potřebuje odpovědi, a přitom se nechce koupat v duchovních řečech. Příručka je ohromná studnice moudrosti a zajímavých nápadů. Od klasických výkladů po speciální výklad ve spojení s vaším horoskopem, ale také pro prosté povídání si s kartami. To všechno.

 

Rozhodně jsem si velmi rychle karty Hvězdné kódy zařadila mezi ty, které čas od času vezmu do ruky a svěřím se jim, jsou rázné, jednoznačné, a v textech i tom, co mi docházelo v souvislostech u výkladů, jsou velmi přesné. Jako by tušily, jakými směry se vydává lidská psychika a jaké jsou metody, jak překonat to, či ono.

A vůbec se nevyjadřuji o tom, jak jsou přesné. Neskutečně. Naprosto jasně poznaly, kdy potřebuji klid, a kdy potřebuji jít vpřed a udělat nějaký krok. Jak je to možné?

Můžeme si o vykládání karet myslet cokoliv, ale Hvězdné kódy se poněkud vymykají. Jsou na jednu stranu hluboké a velmi symbolické, ale autorkám se podařilo vnést do nich praktickou stránku, která je využitelná téměř okamžitě.

Ani netřeba velkého seznamování, Hvězdné kódy jsou prostě hned připraveny a ve svých slovech k nám promlouvají jazykem, který známe a jež se není třeba dlouze učit ani se na něj snad ladit. Prostě kamarádka, která ukáže prstem přesně do černého: To jsou ony!

Výuka astrologie i symboliky

Kromě karetních významů a obyčejných výkladů, lze karty využít i v rámci výuky astrologie, protože její základy, souvislosti jsou tu také vysvětleny. A pak se už můžete ponořit do jednotlivých významů a pustit se do vlastního vykládání. Ukáží se drsní učitelé našeho života, možnosti do budoucna, silné stránky, slabiny. Všechny rady, které karty dají, slouží k růstu vašemu i vašich blízkých.

Dokonalé kartičky!

O autorech:

Heather Roan Robbins má více než čtyřicet let zkušeností práce s rituály a intuitivní astrologií, publikuje v časopisech, podcastech a má svou astrologickou praxi. Její svěží a moderní vhled je protkán moudrostí použitelnou v běžném životě. Žije v Montaně a astrologii se věnuje i její partner.

Lucas Lua De Souza je tatér, který od dětství miluje umění a ač nemá odpovídající vzdělání, vypracoval si svůj dokonalý styl a kariéru. Žije v Melbourne a pro svou práci žije tělem i duší.

Original: Starcodes Astro Oracle

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2023, www.synergiepublishing.com

Hodnocení: 100 % (grafika, symbolika, vysvětlení i praktické použít - vše dokonalé!)

hvězdné kódy

 


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Tapír

  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
  • Tapír 5/2023
    Páté číslo Tapíra je od 6. 9. 2023 v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na indiánský speciál plný kresleného i...
  • Tapír 4/2023
    Léto je tady v plné síle a s ním i prázdninové číslo časopisu Tapír. Na dovolenou to pravé čtení pro...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Věřím na šťastné konce a velké návraty, říká Josef Bouda, frontman kapely Karel Gott revival Morava

josef bouda perexNa svých vystoupeních má stále výraznější úspěch, což se už děje i za hranicemi Česka. Řeč je o kapele Karel Gott revival Morava, kde je tím "goťákem" zpěvák Josef Bouda. Hudební formace, která má základnu v Bučovicích, je stále pop...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Čtěte také...

Kniha Život ide ako má. O co v životě a vztazích jde

Život ide ako má - - kópiaKniha Život ide ako má přišla na svět postupně, po částech, věta za větou, myšlenka za myšlenkou. „Vždycky jsem se pokoušela zjistit podstatu," říká autorka knihy Maja Kadlečíková. Nejednou měla pocit,...

Z archivu...


Literatura

Severská krimi s psychologem Sebastianem počtvrté

maco200Již čtvrté pokračování detektivních případů s policejním psychologem Sebastianem Bergmanem je konečně tady. Autoři Hans Rosenfeldt a Michael Hjorth i tentokrát přicházejí s velice kvalitní severskou detektivkou s názvem Němá dívka.

...

Divadlo

Mezinárodní festival divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2022 udělil čtyři Marty

encounter200Čtyři pozoruhodné výkony včera při závěrečném ceremoniálu vyzdvihla mezinárodní porota 32. ročníku Mezinárodního festivalu divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER, který v termínu od 29. března do 2. dubna pořádala Divadelní fakulta JAMU. Festivalové s...

Film

Jaká je cena bezpečí? Na to se bude ptát dvacátý pátý ročník festivalu Jeden svět

jeden svet 200Zdá se, jako by současným světem otřásala jedna krize za druhou. Válka na Ukrajině, energetická krize i změny klimatu. To vše jsou témata, která Jeden svět nemůže přehlížet. Festival každoročně přináší do kin desítky dokumentárních filmů o lids...