Dr. Med. Anne Flecková: Energie!

Dr. Med. Anne Flecková: Energie!

Tisk

Energie

Kdo by jí nechtěl mít co nejvíc! Energie, radost ze života, elán! Existuje několik způsobů, jak si nalít krev do žil a nemusí jít jenom o dobrou stravu a pohyb. Autorka se do nejmenších podrobností pouští do tématu, které je nadmíru zajímavé a podle mého názoru by se mělo učit ve škole. Jako základní gramotnost k obsluze lidského těla.

 Počítejte, že dostanete:

Dokonalé vysvětlení toho, jak tělo funguje a jaké všechny procesy se v něm navzájem ovlivňují.

Návody na malá i větší sebezlepšení.

Odhalíme zloděje energie, ale také to, co nám ji až zázračně přidá.

Seznamy všeho, co si nechat překontrolovat u lékaře.

Všechno je v nádherné grafické podobě, tak přehledné, že stačí jen rychle nalistovat a máte k ruce přesně to téma, které potřebujete.

A když se podělím o pár zajímavostí? Tak prosím…

Víte, že:

- Na spaní je vhodné mít nohy v teple a hlavu naopak v chladu?

- Že syrová strava k večeři není moc vhodná, protože je relativně těžko stravitelná?

- Mléko a lepek skutečně mohou být tajní nositeli únavy?

Vezměte si tedy k ruce program Energy!, který autorka propracovala tak důkladně, že si vůbec nedovedu představit, že by nefungoval. A její kniha Energie!, která u nás vyšla v dokonalém vydání, přehledném a všeříkajícím, je dobrým průvodcem a ochutnávkou jejího ozdravovacího programu.

A já říkám, nemusíte ho dodržovat doslova a přesně, ale vezměte si z něj to, co v tuto chvíli zvládnete. Upevníte tím svůj vztah ke svému tělu, protože toto starání se o svou energii ponese okamžité výsledky a bude to tedy motivující. A nastolíte si nový, zdravější rytmus života.

A nechte si knihu k ruce! Protože pak stačí jen zalistovat a připomenout si. Nebo se pustit do dalšího tématu.

Energie opravdu dodá energii, nebo jen přehled o tom, jak tělo funguje.

Ačkoliv asi nemáme všechny možnosti k tomu být stoprocentní, kniha je dobrá i jako základní přehled toho, jak tělo funguje a na co jak reaguje. Od zubů po plosky nohou. Ostatně třeba body na nohou a rukou, kterými můžete zjemnit stres a rozpustit bolest, jsou hodny základních vědomostí!

ener

Rok vydání:2022

Originál: Energy! - Der gerunde Weg aus dem Mudigkeitslabyrinth

Autor: Anne Flecke

Překladatel: neuveden

Nakladatelství Kazda

www.knihykazda.cz/energie/


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks

Tapír

  • Tapír 2/2023
    Už se těšíte? My ano! Už 9. března (ano milé dámy, v den, kdy budete střízlivět z oslav MDŽ) vychází...
  • Slavíme 8 let
    Dne 22. 2. 2023 to bylo 8 let, co jsme vydali úplně první číslo Tapíra. Tehdy vycházel jen elektronicky.  ...
  • Tapír 1/2023
    Více na Časopis Tapír | E-tapír (e-tapir.cz)    
Banner

Rozhovor

Peter Nagy: Vždy som chcel byť pesničkár

Nagy perexV rámci stého výročia Slovenského ochranného zväzu autorského sme spravili pre našu redakciu rozhovor so spevákom, skladateľom, textárom, producentom a fotografom Petrom Nagyom.

 

...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Čtěte také...

Chrystalis tarot: Ve slunci i horečce

chrysalis tarot perexMáme čas léta, rozkvětu, sklizně úrody. Čas sáhnout po zářivém, motýlím a moudrém Chrystalis tarotu, který ovšem, jak se dozvíte na konci, působí i pěkně rozpolceně. A nepřišla jsem na to, proč tomu tak je. Bude se vám líbi...

Z archivu...


Literatura

Nové Velké knížky pro malé vypravěče tentokrát potěší hlavně kluky

velka-knizka-muj-den-pro-male-vypravece 200Nakladatelství Presco Group přidalo v poslední době další tituly do série Velkých knih pro malé vypravěče. Po Praze, Farmě, Stavbě nebo Zvířatech jsou tady nyní Hasiči, Porsche a Mů...

Divadlo

Kontroverzní malé feministky pobavily brněnský Kabinet Múz

Minifemini 200Kulturní sdružení Napříč.cz je skupina odvážných a především umělecky nadaných lidí, kteří se snaží společně vytvořit alternativu k současnému tradičnímu konzumnímu proudu umění a zábavy. Toto sdružení předvedlo v rámci osla...

Film

Vydejte se Všemi směry

altJaká cesta vede k reportáži? Jak dlouho trvá její příprava a co všechno se musí obětovat? Zřejmě si málokdo z nás dokáže představit, kolik práce stojí za stránkovým článkem v novinách či časopise. O tom, jak trnitá cesta vede k dobře pos...