Bernadette von Dreien: Christina, vize dobra

Bernadette von Dreien: Christina, vize dobra

ChristinaRáda se na knihy Bernadette von Dreien dívám i tímto úhlem pohledu. "Když nechám zlo a zlé lidi kolem sebe chvíli být a začnu pěstovat dobro (s pevnými hranicemi) v sobě, možná zjistím, že kolem mě jsou i dobří lidé." A dobří lidé pak tvoří malé ostrůvky naděje, takže opravdu je pak společnost taková, jací jsou jednotlivci - i když zprvu asi vítězí většina.

V dnešní době ožehavé téma, ale stačí se podívat na tzv. mentality národů...

A pak přestávám argumentovat i já, člověk, který si dlouho myslel, že jedinec nic nezmůže, dá-li najevo dobro, o to víc bude okraden.

Co v knize najdeme?

Znáte-li už první knihu o Christině (kniha první), pak řeknu jen, že se tu dozvíme ještě něco z jejího mládí a jinak stále podobné téma s tím rozdílem, že se tu více zaměřujeme na praxi, na to, jak vnímatelně změnit svůj pohled na svět, aby se i kolem nás začaly věci měnit. Jak být trpělivý, jak nemarnit svou energii tam, kde je naprosto zbytečně investovaná.

Dozvíme se tu ale také mnohé zajímavosti:

- Christininy inkarnace, jak je to s dušemi, jak s předtuchami

- Dozvíme se o různých bytostech mezi námi, okolo nás, (duhové bytosti, kulovité bytosti)

- Jak se rozvíjí budoucnost, dimenze a kam se vlastně galaxie řítí?

- Rozebírá se tu velmi podrobně téma Atlantidy

- Mýty o Zemi a existence dalších světů?

Asi tušíte, co si pod tím vším představit, jen dodám, že všechno je vysvětleno velmi čtivě, zajímavě a někdy se mi i stalo, že Christina v naprosto nesouvisejícím tématu v knize odpověděla na něco, co jsem zrovna sama řešila. Zákony života jsou prostě stále stejné a navíc synchronicita, že? I o té se tu dočtete, o lidstvu jako takovém a samozřejmě o tom, co udělat, aby nám tu bylo lépe.

Země je lidskou duši těžký úkol, ale nejsme tu proto, abychom se navzájem trápili.

Výňatek z obsahu knihy:


1. Nový pohled na svět
2. Nové buněčné struktury a řetězce DNA
3. Kvantový skok lidstva
4. Stručná historie lidí nového věku
5. Christininy inkarnace
6. Jasnozřivost (kronika Ákáša)
7. Prostoročasové struktury
8. Individuální a kolektivní navyšování frekvence
9. Tichá revoluce bezvýhradné lásky
10. Křišťálové vědomí a Kristovské vědomí
11. Proč právě já?
12. Jak se rodí duch a duše

.......

30. Kulovité bytosti
31. Zrcadlo naší doby
32. Nezávislost na systému
a myšlenková svoboda
33. Cihly v naší zdi
34. Na cestě k nezávislosti
35. Vychází naše kniha
36. Audiokniha a první akce
37. Christinin životní plán se odhaluje
38. Synchronicita a nové projekty
39. Rozluštění záhady kolem duhových bytostí
40. Dárcovství orgánů
41. Christina – slovo na závěr


Bernadette von Dreien, občanským jménem Meier, se narodila a žije ve švýcarském Toggenburgu. Je bývalou vrcholovou reprezentantkou v lehké atletice. V současnosti působí jako přírodní léčitelka. Je vystudovanou lékařskou asistentkou a v letech 2013 – 2017 studovala přírodní léčitelství se zaměřením na tradiční evropské přírodní léčitelství. V současné době žije se svou dcerou Christinou a synem Mariem v obci Dreien ve švýcarském kantonu Sankt Gallen.

Christina

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2020, www.anch-books.eu
 

PřihlášeníSoutěže

Umělkyně světových parametrů mají kromě talentu vždy něco navíc

Mám rád umělce, ale nejvíc asi ty, kteří něco umějí, a přitom si na nic nehrají. Vypadá to jako protimluv, ale možná mi rozumíte. A pak mám rád umělkyně, které – ačkoliv jsou talentované, inteligentní a krásné – mají ještě něco navíc. Kromě talentu, půvabu a kouzla osobnosti disponují schopností zaujmout ve více směrech.

Herečka Bára Lukešová v rozhovoru o svém otci a pražské výstavě jeho filmové tvorby

Výběr z realizovaných i nerealizovaných návrhů filmového architekta Rudolfa Lukeše (1923 – 1976) přinese výstava v galerii Lucerna. Očekávaná expozice nazvaná „Rudolf Lukeš – Filmové návrhy“ bude otevřena od 5. října a potrvá do 9. listopadu. O připravované výstavě je i rozhovor s dcerou tohoto filmového kumštýře, divadelní, filmovou a televizní herečkou Bárou Lukešovou.

Tapír


Rozhovor

Moderátor Jan Kudláček: „Přeju SVĚTU, aby obstál v moderním světě“

prima 200Přinášíme vám velký rozhovor o pořadu Prima ZOOM SVĚT (dříve Prima SVĚT), který letos slaví 20 let. Díky moderátoru a spolutvůrci Janu Kudláčkovi se dozvíte, jaké je to strávit 18 let s nějakým pořadem, co vše je potřeba a také něco o tom, že „na kriz...

Hledat

Videorecenze knih

Příhody telátka potěší malé poplety i rodiče

Ve vydavatelství Radioservis vyšla audiokniha Příhody telátka poplety určená pro malé děti, ale určitě pobaví a potěší i dospělé.
Radiotéka

Čtěte také...

Verše, které mají probudit zájem o přírodu

basnicky priroda200Starat se o přírodu v rodném kraji lze i skrze verše. Vyprávět by o tom mohla Marta Rulfová z Mohelnice, která vlastním nákladem vydala publikaci, jenž přírodou jen dýchá. V básni Den v lese napříkl...

Z archivu...


Literatura

Britská erotika na pultech knihkupectví. Čtrnáct povídek o milostných touhách

200 14podobDomnívali jste se, že jsou Angličané bez milostné fantazie a celkově tak nějak „suchý“? Tato kniha vás pravděpodobně vyvede z omylu.

...

Divadlo

Zemřel charismatický herec Tomáš Valík, hrdina pohádky O Janovi a podivuhodném příteli

 

tomas valik 200Po kratší nemoci zemřel ve věku nedožitých dvaapadesáti let 8. října v pražské nemocnici Na Bulovce známý herec Tomáš Valík. Na filmovém plátně debutoval koncem osmdesátých let minulého století, ...

Film

Dějiny filmové hudby pro každého

dejiny filmove hudbyV téměř každém filmu slyšíme znít hudbu, ať již pochází z nějakého zdroje, který lze v kontextu obrazu rozpoznat, nebo naopak tvoří toliko zvenčí dodávaný zvukový doprovod, který v obraze nemá žádnou reálnou oporu. Hudba je r...