Zpěvák JEN vydává debutové album Silnější

Zpěvák JEN vydává debutové album Silnější

Tisk

JEN 200Zpěvák a hudební skladatel Jan Nedvěd, známý pod uměleckým jménem JEN, fanouškům během své téměř tříleté sólové kariéry pravidelně servíruje nové songy i videoklipy. Svou dosavadní tvorbu se nyní rozhodl shrnout prostřednictvím alba s názvem Silnější. Jedná se o jeho prvotinu na sólové dráze.

 

JENovo debutové album Silnější je pojmenované po stejnojmenném singlu, jehož stěžejním poselstvím je boj proti šikaně. Albem chce posluchačům dát naději, že vše se dá zvládnout a negativní věci jsou sice nepříjemné, posilují nás a dělají silnějšími. „Název „Silnější“ jsem zvolil proto, že vidím okolo sebe spoustu lidí, kteří bojují s nedůvěrou okolí, nebo i svou vlastní. Chtěl bych jim svojí hudbou znovu a znovu připomínat, že se s tím musí poprat, vydržet, zkusit znovu, prostě to nikdy nevzdát. Pak budou silnější a podaří se jim splnit si svoje sny,“ říká zpěvák JEN.

JEN 1

Album Silnější obsahuje 10 songů a 3 speciální bonusy. Fanoušci na něm najdou všechny JENovy dosavadní singly. Chybět nebude ani píseň v angličtině, kterou v minulosti vydal ještě pod svým civilním jménem. „Je to souhrn mojí tvorby pod jménem JEN, obsahuje všechno, čemu jsem věnoval svůj čas a energii během posledního dva a půl roku. Dává smysl si to období připomenout a “zabalit” ho, nijak se s ním neloučit, ale dát mu formu třeba i proto, že nové písničky budou stylově ještě rozmanitější než doposud. Moje další tvorba se tedy nutně nebude držet ničeho, co jsem zatím vydával a psal, snad jedině češtiny, protože hudbu tvořím pro českého posluchače,“ uvádí JEN.

Na albu se podílela také celá řada hostujících umělců, kteří s JENem v minulosti spolupracovali na některém z jeho singlů. „Písnička 1989, jež vznikla jako poděkování všem, kteří se ve zmíněném roce nebáli bojovat za svobodu, je duetem s rapperem Abdem. V písničce Zapomenout hrají živé smyčce v podání Unique quartet a hned na několika dalších zazní živá trubka v podání Honzy Vondrysky. Genius na kytaru, Tomáš Pecka, pokryl důležitá místa svým nástrojem. A mezi zpěváky, kteří mi pomohli doladit atmosféru především Optického klamu patří Ondřej Izdný a Karolína Tothová,“ popisuje song s hosty JEN. 

JEN 2

Album se točilo především v Rooftop studios u Ondřeje Žatkuliaka, který je producentem většiny JENových písniček. Dva z bonusů JEN nahrál s Petrem Kalábem v jeho Beloud studiu.

Album Silnější lze zakoupit výhradně na https://shop.jenmusic.cz/ 

jen cd

Zdroj foto: Kristinaxroth, Eliška Kubíková, Julia Victoria photography

Album včetně trička můžete vyhrát v naší soutěži!


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Kryštof Šafer: „Film Váňa vás pobaví a ukáže, že není čeho se bát.”

krystof saferDo kin nedávno vstoupil film o populárním českém žokejovi Váňa – největší závod je život sám. Při této příležitosti jsme položili pár slov producentovi tohoto snímku, Kryštofu Šaferovi, který nám přiblíží film i je...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Zrzka Sára Saudková a její Bůh jménem primitiv, intuice a pud

Ta zrzava perexNakladatelství Mladá Fronta vydalo až brutálně upřímnou a sarkastickou zpověď ženy, která svého času strávila několik let po boku slavného českého fotografa Jana Saudka. Asi málokdo nezaregistroval film...

Divadlo

Být za Husáka rebelujícím teenagerem nebylo vůbec lehké

200divRevolta jde obvykle ruku v ruce s mládím. Kdy jindy se má taky člověk plný ideálů a snů bouřit proti autoritám ve škole a doma, u kterých nenachází žádné pochopení. Studentka gymnázia Helena Součková, jejíž jedinou starostí kdysi dávno bylo, jestli jí ro...

Film

Woody Allen přichází s retro duchařskou komedií Kouzlo měsíčního svitu

Kouzlo mesicniho svitu 200Hlavní hrdina filmu  - celosvětově uznávaný Stanley alias Wei Ling Soo  (Colin Firth – Deník Bridget Jones , Mamma Mia, Králova řeč) poměrně silně odkazuje  svým charakterem na „křížence“  Marka Darcyho z Deníku Bridg...