Vánoční čas s Louskáčkem a Hej Mistře i komedií Bolka Polívky online na Dramoxu
Banner

Vánoční čas s Louskáčkem a Hej Mistře i komedií Bolka Polívky online na Dramoxu

Tisk

Louskáček a Myšák PlyšákP

Na Vánoce dává Dramox Louskáčka z Národního divadla i vánoční představení Osel na něj funěl z Městských divadel pražských. Krásně zasněžené představení Rybovy České mše vánoční i Hurvínkovo přání pro děti. A vůbec nevadí, pokud se u toho budete ládovat cukrovím!

Vánoce bez pohádek nejsou Vánoce, užijte si je na divadle! Krásný příběh O bílé lani z Divadla Drak okouzlí stínohrou a nádhernou hudbou Jiřího Vyšohlída. Tancem a kouzelným provedením zase balet z Národního divadla Louskáček a Myšák Plyšák. O sváteční noci také vrcholí putování pro děti za Vánoční hvězdou zlínského Divadla Scéna. Co si přál Hurvínek děti zjistí v představení Hurvínkovo přání. Třeba Mánička si přeje nové šatičky. Jak to dopadne se dozvíte v loutkovém představení Jak s Máničkou šili všichni čerti.

Louskáček a Myšák PlyšákP

Každou neděli vánoční představení

Vánoce na Dramoxu začínají už před adventem. Příběh jihočeských Vánoc vypráví divadelní zpracování známé Rybovy České mše vánoční Hej Mistře z Jihočeského divadla. Martin Dejdar, Petr Nárožný nebo Jan Schmid vás pobaví ve skvělé divadelní besídce Vánoční večery živě z Ypsilonky. V adventu přibude na Dramox i novinka A osel na něj funěl z Městských divadel pražských, která vás přesune do rodinného příběhu o putování do Betléma, představení je vhodné už pro děti od 9 let. Sledováním představení se v prosinci můžete zapojit do vánoční soutěže o lístky do divadla i předplatné na Dramox. Výherce získá divadelní balíček, ve kterém nebudou chybět lístky do Dejvického divadla!

Hej Mistře Jihočeské divadlo

Dramox jako chytrý dárek

Vánoční poukaz do divadla online vás zachrání i na poslední chvíli! Za pár minut naklikáte krásný dárek a emailem ihned obdržíte voucher na Dramox.cz pro rodiče, babičky i kamarády. Díky němu budou moci zhlédnout takřka 400 představení z oblíbených českých divadel. Dárkové poukazy pořídíte zde. K dispozici jsou i klasické papírové vouchery. Dárek potěší hned dvakrát. 55 % z částky Dramox posílá divadlům, hercům a tvůrcům.

Divadelní legendy pro dobře strávený večer

Letos v nabídce Dramoxu přibylo i několik skvělých komedií, které nikdy nezklamou. Sledujte Bolka Polívku jako podivína Burkeho v představení Podivné odpoledne doktora Zvonka Burkeho, během nějž ho navštíví třeba Ivana Chýlková nebo Jaromír Dulava. Pavla Tomicová zase skvěle zahrála koulařku obviněnou z dopingu ve skandální grotesce Koule z Klicperova divadla, na stejné scéně vás pobaví i legendární Jedlíci čokolády.

Pusťte si trailer k představení Koule: Koule | Klicperovo divadlo | Trailer | Dramox.cz

V páru se zasmějete u situační komedie ze života Válka Roseových nebude nebo si zabroukáte známé melodie u Dobře placené procházky. A kdo nedá dopustit na Dejvické divadlo, užije si třeba mystickou komedii Černá díra s hvězdným Ivanem Trojanem, Simonou Babčákovou nebo Marthou Issovou. Pokud máte náladu spíš na dojemnější notu, pusťte si 4000 dnů s Hanou Maciuchovou, která se synem vzpomíná na minulost.

logo DRAMOX


 
Banner

PřihlášeníRáda bych si zazpívala s Jaroslavem Svěceným

Zpěv ji okouzlil již v dětství. Studium na konzervatoři nevyšlo, touha po zpěvu ale zůstala a nakonec se na základě konkurzu dostala do operetního souboru Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde pak zpívala i v opeře. Po odchodu z angažmá v divadle nadále hostovala. Pak několik let vystupovala v Německu a skandinávských zemích. Po návratu do Čech působila ve finančnictví a nakonec se ke zpěvu Miriam Čížková vrátila. Dnes nejen koncertuje, ale také vede dětský pěvecký kroužek Svět kvítek.

Olomoucká Liška B. je inscenace půvabná a svébytná i díky silné hudební složce

Kdysi jsem viděl v hukvaldském amfiteátru operu Příhody lišky Bystroušky, což na mě natolik zapůsobilo, že jsem se stal milovníkem hudby Leoše Janáčka. Jenomže očekávaná premiéra inscenace nazvaná Liška B., která proběhla v pátek 19. ledna v Moravském divadle Olomouc, je přece jenom jiná písnička. Nicméně i hudební stránka nové inscenace je velmi silná.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Lou Fanánek Hagen: „Kostým Ringo Starra ve mně nevyvolává žádný nadšení, protože nemám rád Beatles“

altSkupina Tři sestry má nové kostýmy, své vlastní pivo a léto plné koncertů před sebou. Jak se ke všemu staví jejich zpěvák Lou Fanánek Hagen si můžete přečíst v tomto rozhovoru.  

 

...

Machiavelliho Vladař – cynik nebo realista?

Politika je umění, jak zacházet s mocí, aby se dosáhlo úspěchu. Má se zabývat tím, co je, nikoli tím, co by mělo být. V politice neexistují zcela bezpečné směry, obezřetnost spočívá ve výběru těch nejméně nebezpečných.

Čtěte také...

„Panenky“ Dolls – hračky nebo iluze?

Dolls 200Dolls jako návrat do dětství, na samý počátek všeho. Dolls jako výpověď o nás samých. Ve zbrusu novém prostoru pro umění a divadlo Jatka78 bylo před několika dny představeno nové vystoupení Cirku La Putyka s názvem Dolls. Premiéru mělo ovšem již n...


Literatura

Třicetiletá rychlá holka

rychla holka200Pojďte si projít život naší známé sportovní osobnosti od jejího příchodu na svět až po úspěšnou reprezentaci .

...

Divadlo

Saturnin místy ani nepotřeboval slova

saturnin 200Předposlední premiérou Městského divadla Zlín se stal Saturnin, notoricky známé humoristické dílo Zdeňka Jirotky.

...

Film

Z balkónu

sfz 200Severská filmová zima přináší do kin v různých koutech Česka rozličné typy filmů. Tentokrát nabízí i netradiční snímek, které z části působí jako dokument jednoho zahloubaného Nora. Drama Z balkónu přináší sondu do myšlenek muže po čtyřicítce, který bloum...