Zvukové knížky Na farmě a V lese

Zvukové knížky Na farmě a V lese

V lese (perex)Pokud hledáte knížky pro nejmenší, určitě zvolte knížky zvukové doplněné pěknými ilustracemi a ideálně v tvrdých deskách. Nejenže dítě vnímá barvy a obrázky, ale zároveň si pouští zvuky související s příběhem. Zapojuje tak u knížky více smyslů než jen u knížky bez zvuků. Dvě taková bych vám ráda představila.

 

Z každé zvukové knížky mám obrovskou radost nejen já, ale hlavně má dcera Rozálie. Ty jí převelice baví. Takže z dvou knížek z nakladatelství Edika, které spadá pod křídla Albatros Media a.s. máme radost dvojnásobnou.

V lese (2)

Zvuková knížka Na farmě vás seznámí s různými domácími zvířátky. Na farmě je opravdu rušno! Co se děje na farmě poté, co kohoutek svým kokrháním probudí všechny ostatní zvířátka? Jak dělá kráva, jak dělá ovečka či prasátko? To vše se dozvíte po prolistování jednotlivých stránek. Stačí zmáčknout kouzelné tlačítko a hlasy zvířátek se hned rozezní.

V lese (1)

Zvuková knížka V lese vás pro změnu zavede do hlubokého lesa, kde žije nespočet divokých zvířátek. Některé potkáte za bílého dne, jiné jsou za denního světla viditelné jen těžko, když máte opravdové štěstí. V téhle knížce si ale můžete prohlédnout všechna, i ta noční zvířátka, něco zajímavého se o nich dozvědět a poznat zvuky, které vydávají. Opět stačí zmáčknout kouzelné tlačítko a zvuky se rozezní.

V lese (5)

Obě knížky mají pevnou vazbu i tvrdé stránky uvnitř a na každé dvoustránce poznáte minimálně dvě zvířátka a jejich zvuky. Knížky jsou doporučovány od 3 let, ale Rozálii jsou zatím 2 roky a je z nich nadšená. Takže o zábavu se postarají už mnohem dříve – hlavně tedy ty zvukové prvky a poznávání zvířátek. Předčítat a vyprávět jim prozatím můžete vy.

 

Zvuková knížka Na farměZvuková knížka V lese

Nakladatelství: Edika
Autor: Julie Bezděková
Ilustrace: Magdalena Takáčová
Vazba: pevné leporelo knížkové
Formát: 200x200 mm
Doporučený věk: 3+


 

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Literatura

Tajnosnubná Astra

Astra perexJaká vlastně je Astra Brineová, hlavní hrdinka románového debutu kanadské spisovatelky Cedar Bowersové? V lidech, které během svého života potkává, dokáže vzbuzovat nadšení pro svou osobu, touhu být jí nablízku a pomáhat jí. Proč však tyto vzta...

Divadlo

Experimentující Divadlo Líšeň zve začátkem podzimu Pražany na dvojici politicky angažovaných her

lisen 200Dvojici politicky angažovaných inscenací z projektu Provokující divadlo uvede zkraje podzimu v Praze experimentální brněnské Divadlo Líšeň. 25. září půjde o ceněnou jevištní reportáž o putinovském Rusku s názvem PUTIN LYŽUJE, na niž naváže beseda s in...

Film

Režisérka Ivanna Benešová s novým dokumentem procestuje svět!

benesova perexO autorce známého fiktivního dokumentu Zneužívaný nebylo v posledních měsících vůbec slyšet. Důvod byl však více než jednoduchý – pobyt v Austrálii. Vedle studia v „zemi klokanů“ asistovala n...