Zvukové knížky Na farmě a V lese

Zvukové knížky Na farmě a V lese

Tisk

V lese (perex)Pokud hledáte knížky pro nejmenší, určitě zvolte knížky zvukové doplněné pěknými ilustracemi a ideálně v tvrdých deskách. Nejenže dítě vnímá barvy a obrázky, ale zároveň si pouští zvuky související s příběhem. Zapojuje tak u knížky více smyslů než jen u knížky bez zvuků. Dvě taková bych vám ráda představila.

 

Z každé zvukové knížky mám obrovskou radost nejen já, ale hlavně má dcera Rozálie. Ty jí převelice baví. Takže z dvou knížek z nakladatelství Edika, které spadá pod křídla Albatros Media a.s. máme radost dvojnásobnou.

V lese (2)

Zvuková knížka Na farmě vás seznámí s různými domácími zvířátky. Na farmě je opravdu rušno! Co se děje na farmě poté, co kohoutek svým kokrháním probudí všechny ostatní zvířátka? Jak dělá kráva, jak dělá ovečka či prasátko? To vše se dozvíte po prolistování jednotlivých stránek. Stačí zmáčknout kouzelné tlačítko a hlasy zvířátek se hned rozezní.

V lese (1)

Zvuková knížka V lese vás pro změnu zavede do hlubokého lesa, kde žije nespočet divokých zvířátek. Některé potkáte za bílého dne, jiné jsou za denního světla viditelné jen těžko, když máte opravdové štěstí. V téhle knížce si ale můžete prohlédnout všechna, i ta noční zvířátka, něco zajímavého se o nich dozvědět a poznat zvuky, které vydávají. Opět stačí zmáčknout kouzelné tlačítko a zvuky se rozezní.

V lese (5)

Obě knížky mají pevnou vazbu i tvrdé stránky uvnitř a na každé dvoustránce poznáte minimálně dvě zvířátka a jejich zvuky. Knížky jsou doporučovány od 3 let, ale Rozálii jsou zatím 2 roky a je z nich nadšená. Takže o zábavu se postarají už mnohem dříve – hlavně tedy ty zvukové prvky a poznávání zvířátek. Předčítat a vyprávět jim prozatím můžete vy.

 

Zvuková knížka Na farměZvuková knížka V lese

Nakladatelství: Edika
Autor: Julie Bezděková
Ilustrace: Magdalena Takáčová
Vazba: pevné leporelo knížkové
Formát: 200x200 mm
Doporučený věk: 3+


 
Banner

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Přijde Bůh a řekne, že si musíte promluvit!

a buh pravil perexNení to ale tak jednoduché. Hans Rath v třetím pokračování příběhů o Jakobu Jakobim pořádně zavařil všem přítomným. Jakobovi nejvíc už jen tím, že se s ním opět potkáme před Vánoci ve chvíli, kdy ho čert, Mikuláš a anděl okrado...

Divadlo

Příhody lišky Bystroušky. Slavnostní otevření Janáčkova divadla po rekonstrukci

LB perexDalší fáze rekonstrukce budovy Janáčkova divadla je ukončena. Kolik se ozývalo škarohlídů, že se to k výročí sta let republiky nepodaří. Avšak 17.11. byl zahájen Mezinárodní hudební festival, věnovaný dílu Leoše Janáčka, právě operou, která zazněla ...

Film

Quentin Tarantino a jeho Historky z podsvětí

tarantino perexQuentin Tarantino se narodil 27. března roku 1963 své teprve šestnáctileté matce. Jeho otec ho opustil velmi brzy, a tak jeho matka byla samoživitelka. Když neměl kamarády, tak svůj volný čas věnoval četbě komiksu, seriál...