The Last June uzavírají live session songem s kytaristou Karolem Komendou

The Last June uzavírají live session songem s kytaristou Karolem Komendou

Tisk

made in faust200Po vánočním vydání akustické verze skladby Say Anything a live verze nové písničky Cold Eyes zveřejnila kapela The Last June poslední skladbu své live session. Nahrávka 2ME vznikla v listopadu minulého roku. Nyní se k ní trio vrátilo, aby jí v prodloužené verzi s kytaristou Bena Cristovao, Karolem Komendou, uzavřelo své debutové EP Made in Faust.

 

Kapela EP nahrála ve studiu Faust Records s americkým producentem Derekem Saxenmeyerem. „Moc jsme si nahrávání užili. Ve studiu byla uvolněná atmosféra. Snažili jsme se našim posluchačům nabídnout naše písničky v trochu jiném provedení, proto jsme do studia přizvali hosty, kytaristy Karola Komendovi a Davida Holce, který tam zandali neskutečný sólíčka,“ komentuje za kapelu baskytarista Dominik Vozobule.

The Last June aktuálně pracují na studiové verzi písničky Cold Eyes, nahrané ve studiu Golden Hive, kterou podpoří videoklipem. „Je to takovej disco-metal. Strašně nás to baví hrát. Na mixu nám dělá Rony Janeček z John Wolfhooker, takže zvukově to bude velká bomba,“ říká frontman skupiny, Michal Kovář.

made in faust

Více informací:

www.thelastjune.cz
https://www.facebook.com/TheLastJune
https://www.instagram.com/thelastjune_band/
https://www.youtube.com/channel/UCmqd-uXNs8Ngs7BkugrKK-Q


 

PřihlášeníRoky od nobelistky Annie Ernaux jsou výjimečnou mnohogenerační zpovědí

Spisovatelka Annie Ernaux získala v roce 2022 Nobelovu cenu za literaturu za to – podle vyjádření švédské akademie – „s jakou odvahou a klinickou ostrostí odhaluje ve svých literárních textech odcizení a kolektivní omezení osobní paměti“. Právě tento motiv figuruje i v jejím starším díle zvaném Roky, které teď konečně po 15 letech vyšlo i v českém překladu.

Host

Já, smrt = zdařilá česká young adult

V nakladatelství Cosmopolis vyšla další kniha mladého autora Aleše Novotného, young adult thriller Já, smrt.

Cosmopolis

Banner

Hledat

Anketa

Červen, Mezinárodní den dětí, Světový den hudby. Co pro vás hudba znamená, vnímáte ji od dětství?
 

Fifty aneb Když je trojka životním snem

Představení Fifty Dejvického divadla bylo vrcholem čtvrtého dne zlínského divadelního festivalu Setkání Stretnutie, jehož cílem je upozornit na aktivní vztahy českých a slovenských divadel a divadelníků a ukázat výsledky jejich spolupráce.

Městské divadlo Zlín


Literatura

Motelové kroniky. A kolem vás se začne vlnit cesta.
ImageMotely, ty by toho mohly navyprávět, možná vám teď blesklo hlavou. Nedejte se však zmást. Motelové kroniky amerického dramatika, spisovatele, hudebníka, scenáristy, herce a režiséra Sama...

Divadlo

Líza Ďulínková se vrací na jeviště MdB – a opět to bude betálný!

my fair lady 200„Lady ze Zelňáku bude hitem“, „Mošův tah s My Fair Lady se zdařil na výbornou“ nebo „Stanislav Moša se už zařadil mezi naše přední muzikálové režiséry a v Lady to opět stvrzuje přesnou mírou nadhledu i dokonalým vedením herců k bezešvému p...

Film

Nový film režiséra Romana Vávry Svět podle Muchy vstoupil do kin 1. října

svet podle muchy 200Symbolicky v roce 160. výročí narození jednoho z nejznámějších českých malířů Alfonse Muchy bude do kin uveden dokumentární film Svět podle Muchy. Režisér Roman Vávra divákům nabídne nový, v mnohém překvapivý pohled na život pro...