Ben Cristovao přijal výzvu a stane se moderátorem na Evropě 2

Ben Cristovao přijal výzvu a stane se moderátorem na Evropě 2

Ben200Po Matěji Ruppertovi se hudebnímu rádiu Evropa 2 podařilo získat další hvězdu do svého týmu. Nápad, že se Ben Cristovao stane moderátorem Evropy 2, vznikl naprosto nečekaně během jeho návštěvy v Odpolední show Evropy 2 u Zorky Hejdové a Tomáše Zástěry.

 

Známý zpěvák a velký sportovec Ben Cristovao byl hostem ve studiu Evropy 2. Během rozhovoru si velmi notoval se Zorkou Hejdovou a Tomášem Zástěrou, celkově ho prostředí a atmosféra hudebního rádia nadchly. A tak se s moderátory rovnou během návštěvy domluvil, že se stane součástí jejich skvělé party a že si jejich práci vyzkouší sám na vlastní kůži. „Teď, když se mi to uleželo v hlavě, nebyl to úplně nejlepší nápad, ale rozhodně to je výzva,“ prozradil se smíchem Ben Cristovao po vysílání.

Ben2

Rychlost, s jakou si plácli, ho přeci jenom evidentně zaskočila. Po chvilce ještě doplnil: „Určíte musím dát do kupy kolegy z hudební branže, koncept už mám trochu v hlavě a tuším, že by to nemusel být průšvih. Rozhodně lidi budou moci volat do studia a rozhodně bude sranda, to slibuju.“

Poprvé v roli moderátora usedl za mikrofon ve čtvrtek 9. června mezi 20. a 21. hodinou. Zopakuje si to pak ještě minimálně dva následující čtvrtky (16. a 23. června). Nový pořad po krátkém brainstormingu dostal název „¾ s Benem aneb na (tvoje) přání“. Na závěr návštěvy ještě vtipkoval: „A nějakého logopeda byste pro mě měli?“ Je vidět, že se bere s nadhledem a umí si udělat sám ze sebe legraci.

Od června moderátorský tým Evropy 2 rozšířil i Matěj Ruppert, spolu s Pavlem Cejnarem uvádí Summer Party Evropy 2. Do studia si jako hosty zvou kolegy – moderátory, aby je posluchačům představili v novém světle, jak je z vysílání ještě neznají. Novinku naladí až do konce srpna na Evropě 2 každý pátek od 20 do 23 hodin.

Ben1


 

PřihlášeníZvířata nejsou bez citu

Nakladatelství Portál vydalo velmi zajímavou knihu. Zve nás do obrovského světa zvířecích smyslů. A je mi až hanba, jak člověk s těmito smyslově bohatými zvířaty zachází a je dojemné, když je někdo miluje a plně respektuje jejich potřeby.
Portál

Nevyhazujte dřevo a vyrobte si z něj jednoduše nějaký nábytek

Jednoduše ze dřeva s podtitulem Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva je název knihy, která vyšla v nakladatelství Grada už v roce 2016 a loni se dočkala dotisku. Nadšení Antje Rittermannové je rozhodně nakažlivé!
Grada

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Literatura

Kocour Bob a jeho životní moudrost – moudrost skrytá v kočce

Kocour BOBBobovo poselství, a zároveň jeho moudrost, je jednoduché – užívejte si nejvíce, co to jde, věřte si, všímejte si věcí kolem sebe, oceňujte každý den, vymezte si své hranice, a je toho mnohem více. Bob nikdy nepromešká žá...

Divadlo

Dům jako živá bytost?
ImageCo je to “domov”? Nelehká otázka, viďte? Pro každého z nás tento pojem může představovat něco naprosto odlišného, ale vždy velice osobního. Je to hnízdo, ze kterého jsme, sotva plnoletí, vyletěli vstříc nástrahám života? Nebo možná malá garsonka, ve k...

Film

Marion v New Yorku

altKomedie 2 dny v Paříži, známá rovněž z televizního uvedení, zachycovala, jak americký milenec Francouzky Marion byl pro neznalost jazyka i odlišné mentality zcela ztracen v jejím rodném městě. Ve volném pokračování 2 dny v New Yorku, k...