Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětem

Tisk

Cesko cte  detem 200Udělejte radost svým nejbližším a přispějte dobré věci. Navštivte stránky společnosti Celé Česko čte dětem a vyberte si z nabídky vánočních balíčků. Ale pospěšte si, objednávky se přijímají jen do 5.12.2014.

O co jde? Jedná se o neziskovou organizaci a obecně prospěšnou společnost Celé Česko čte dětem, která se už osmým rokem zaměřuje na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, ale také na propagaci hodnotné literatury a budování rodinných vazeb prostřednictvím společného čtení. Pravidelné předčítání má významný podíl na rozvoji emocionální stránky dítěte, ale i paměti a představivosti.  

Cesko cte detem1

Letos si pro děti, rodiče, přátele, zaměstnance a také firemní klienty připravila vánoční balíčky. Koupí takovéhoto balíčku uděláte radost nejen druhým, ale přispějete na podporu činnosti této organizace. Pomůžete tak například nakoupit nové knihy pro děti do nemocnicí a pořídit ceny do celostátních soutěží pro děti nebo také vyškolit další dobrovolníky, kteří předčítají dětem v nemocnici.

Jak můžete konkrétně vy přispět? Na internetových stránkách společnosti Celé Česko čte dětem si prohlédněte a vyberte některý z vánočních balíčků. Nalézt v nich můžete například knížku pro děti dle vlastního výběru, záložku do knížky, magnetku s logem Celé Česko čte dětem nebo vánoční pohlednici vytvořenou těšínským malířem Ladislavem Spyrzem. Potom jen stačí uhradit částku 300 Kč plus poštovné a balné a těšit se z dárku.

Cesko cte detem 2

Dárek, který potěší hned dvakrát, objednávejte do 5.12.2014 na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Více podrobností naleznete na stránkách www.celeceskoctedetem.cz.

Foto: https://www.facebook.com/celeceskoctedetem/photos_stream


 
Banner

PřihlášeníObčanská válka, draci a dvě dívky. Jak nás ovlivňuje původ naší rodiny?

Aurora a Eva. Dvě odlišné dívky. Aurora je sirota, o kterou se stará její babička. Eva má milující rodiče. Jejich cesty se protnou během války, která obě poznamená.

Knihy s úsměvem

Dagmar Pecková nežije z podstaty, neusíná na vavřínech a je kreativní, což dokládají i její alba

Mezzosopranistky Dagmar Peckové si vážím nejen pro její umění, ale je mi sympatická i tím, že je taková, jaká je. Přímá, bezprostřední a neskutečně agilní co se týče nejrůznějších uměleckých projektů – ať už je to hudební festival Zlatá Pecka nebo činoherní inscenace Mistrovská lekce, kde má hlavní roli. Jako jako jediná z pěvkyň své generace neustrnula, nežije z podstaty a neusíná na vavřínech. Jde o umělkyni hodně širokého záběru, o čemž svědčí i její tři „různobarevná“ alba…

www.dagmarpeckova.com

Banner

Hledat

Rozhovor

Rozhovor s velkou hvězdou Sunday Music Jamu

vinnie-james 200Velkou zahraniční hvězdou festivalu Sunday Music Jam je folkový zpěvák Vinnie James. Jeho myšlenky by se mohly tesat do kamene a takového nadšence do České republiky byste mohli hledat dlouho. Ostatně, posuďte sami!

...

Videorecenze knih

Kdo jsem a co tady dělám?

Novinkou nakladatelství Portál je knížka supervizora, lektora a poradce obětí trestných činů Rostislava Honuse s názvem Kdo jsem a co tady dělám? Tato publikace vycházející z existenciální filozofie nabízí praktickou sebezkušenost pro každého, kdo by jen na okamžik zapochyboval o tom, že je právě tam, kde má být a že jeho život má svůj smysl.

Portál

Čtěte také...

Beseda s Jitkou Hanušovou, překladatelkou románu Porodní bába

porodni baba 200Ve čtvrtek 29. října pořádalo nakladatelství  Argo a agentura Ulita besedu s Jitkou Hanušovou, která pro české čtenáře přeložila finský román Katji Kettu Porodní bába. Ten nejen v Česku slaví velký úspěch, a tak měli návštěvníci ...


Literatura

Žádný hřích nezůstane nepotrestán, když mrtví promluví

Ostrovkosti perexDetektivky Imogen Robertsonové lákají čtenáře, milující detektivy amatéry v kombinaci s historickým pozadím. Jedná se o volné pokračování historické krimisérie. V pořadí již třetí detektivní případ Harri...

Divadlo

Jaký vliv může mít los na svatební přípravy? To se dozvíte v komedii Lov na losa od 11. října na scéně divadla Palace

lov na losa 200Komedie s názvem Lov na losa se zdá být banálním příběhem snoubenců Elišky a Kamila plánujících společný životní krok – svatbu. Již v začátku se však kolem příprav odehraje smršť bizarních a absurdních situací a celý příběh tak nabírá neče...

Film

Jarní programová nabídka rozkvete v České televizi již začátkem ledna

CT perexPočasí je natolik nevyzpytatelným jevem, že i přes snahy všech možných odborníků a specializovaných přístrojů, nelze nikdy dopředu odhadnout jeho rozmary. Letošní rok je toho příkladem. Vánoce se překvapivě nezahalily do sněhového hávu, a místo pozorová...