Anna Stark: Karty posvátného světla

Anna Stark: Karty posvátného světla

Tisk

bmid karty-posvatneho-svetla-5Ql-512299Hlubší vhledy do významu toho, co hledáte. Připravte se, že s těmito kartami se od svého tématu můžete někdy i výrazně odchýlit a přijít tak na jiné úhly pohledu, jiné myšlenky a kdoví, třeba právě to odtržení od umanutosti k jedné odpovědi, je tím pravým. Karty posvátného Světla dle autorky probouzí intuici, zvyšují osobní vibrace a zjemňují nás. Pokud po tomto toužíte, směle do nich, jsou pro buzení těchto pocitů opravdu dokonalé.

V praxi je pak můžete využít pro otázky, které jsou důležité pro vás, niterné, hluboké, neřešitelné… nesdělitelné. Právě tady jsem měla asi nejsilnější pocit, že s kartami souzním.

K otázkám, které jsou běžné, z reality, a které potřebuji řešit efektivně a rychle, se karty vyjadřovaly porůznu a jak jsem již psala, dováděly mne spíše k jiným úhlům pohledu. To jistě není na škodu… a možná taková odpověď jde ke kořenům víc než nějaká povrchní, se kterou sice věc rychle vyřeším, ale co do budoucna?

Takže karty bych doporučila hloubavým čtenářům, kterým nevadí, že Karty posvátného Světla vyžadují klid a dost času na tvoření vzájemného pouta.

Ukázka:

„Nechť v sobě díky své síle znovu probudíte odvahu!“ říká shrnutí karty v knížečce. I další text vše potvrzuje, ještě mne zaujímá povídání o pozitivní životní cestě a o tom, že často můžeme cítit právě strach tam, kde potřebujeme prorazit.“

Tak co vyjde vám? Já si ze svého výkladu beru, že abych se dostala dál, musím nejprve překonat nějaký strach…

O autorech: Anna Stark je intuitivní autorka karet milující dávné vědění. Ilustrátorka Selena Moon miluje kreativitu a vyžívá se v jednoduchém vyjádření umění. Karty posvátného Světla jsou jejich nádherným společným dílem.

bmid karty-posvatneho-svetla-5Ql-512299

Original: Sacred Light Oracle

Přeložila: Eva Samih

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing

Rok vydání: 2023,

www.synergiepublishing.com

Hodnocení: 80 %


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Tapír

  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
  • Tapír 5/2023
    Páté číslo Tapíra je od 6. 9. 2023 v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na indiánský speciál plný kresleného i...
  • Tapír 4/2023
    Léto je tady v plné síle a s ním i prázdninové číslo časopisu Tapír. Na dovolenou to pravé čtení pro...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Věřím, že píšu pohádky tak, aby bavily i dospělé

Pohádková LídaOd dětství má ráda pohádky, dlouho se věnovala psaní poezie a chtěla být spisovatelkou. A tou se nakonec stala, když v roce 2014 vydala své první tři knížky věnované dětským čtenářům. V současné době připravuje Ludmila Bakonyi Selingerová ...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Čtěte také...

Vykládací karty Moudrost duše

Moudrost duše top krabičkaDostaly se mi do rukou milé vykládací karty, které mě oslovily už na první pohled. Jejich autorkou je Veronika Kovářová a rozhodně to nejsou její první a jediné vykládací karty. Na sv...


Literatura

Atomka opět přináší velmi zajímavé téma

atomka 200V nakladatelství XYZ ve společnosti Albatros Media vydali v říjnu knihu Atomka s dalším případem komisaře Francka Sharka a Lucie Henebelleové. Pusťte se do něj i vy!

 

...

Divadlo

Slova místo kordů. Švandovo divadlo uvede českou premiéru nové adaptace Cyrana z Bergeracu

cyrano 200Diváky pražského Švandova divadla čeká v úvodu sezóny mimořádná divadelní lahůdka. Pouhých deset měsíců od světové premiéry v Londýně se dočkají nové inscenace přepisu slavného Cyrana z Bergeracu Martina Crimpa v režii Martina Františáka. Českého př...

Film

Akce 3Kino zpřístupnila zejména nové polské filmy

3kino 200Na počátku listopadu 2016 se v Praze pořádal již třetí ročník přehlídky 3Kino, zaměřené na český, slovenský, maďarský a zejména polský film, zastoupený nejhojněji. Proto se tento text bude také vztahovat k filmové tvorbě našich severních sousedů.

...