Orákulum 7 energií vás posune o krok i o myšlenku napřed

Orákulum 7 energií vás posune o krok i o myšlenku napřed

Tisk

orakulumProč vznikly tyto karty? Sedmička je posvátné číslo, sedm je energetických čaker. Že je to přesně to, na co se cítíte naladěni? Pak prosím, tyto karty jsou pro vás jako dělané! Odhalují inspirující otázky a náhledy na to, v jaké se nacházíme situaci, co máme dělat, jak jednat… jaký může být další krok.

 

Obrázky a zpracování jednotlivých karet jsou velmi sympatické, vyvedné v pastelových barvách, se stručnými popisy a už na první pohled přinášející nějaký dojem. Vjem. Něco pocítíte… „Ach ano!“ „Tak se vlastně cítím.“

A ve svých výkladech přinášejí naději. Měla jsem z nich pocit, že jsou…

….VŽDY O KROK NAPŘED…

Jako by vnímaly, co si tak moc přejete udělat, nebo dokonce věděly, co je pro vás nejlepší. Protože podvědomí sahá právě na ty karty, z nichž cítí to důležité? Možná ano… ostatně principy fungování všech výkladových karet jsou stále obestřeny tajemstvím…

Ale vždy jsem měla pocit, že ty karty přesně ví, co si myslím. Faktem je, že jejich významy jsou podporující, vděčné, navádějící k přemýšlení a všech těch sedm čaker je tu citlivě pojmenováno. Autorka je jemně napojila ke všem důležitým částem našeho bytí. Od základů a jistot po potřebu cítit a žít nějaký vyšší smysl. Dá se říci, že vždy potřebujeme v nějaké oblasti života podporu.

Být jak se říká…

… O MYŠLENKU NAPŘED…

To tyhle karty určitě jsou a posunou i nás. Umí naladit mysl právě na tu myšlenku, která nám nejde do hlavy. Kterou, kvůli nějaké vnitřní či vnější překážce, neumíme nalézt.

Neslibuji, že ihned po výkladu poznáte řešení svého problému, ale můžete mít nalinkovanou cestu, kterou se ke svému řešení můžete použít. Nebo nemusíte, když se vám nebude líbit či se na ni ještě nebudete cítit zralí.

Někdy mi přišlo zajímavé poznamenat si informace z výkladu k nějakému problému, který řeším a zamítla jsem dané řešení. Po půl roce, po roce, je nadmíru čtivé si výklad znovu přečíst. Téměř vždy v něm bylo něco, co jsem nechtěla využít nebo nemohla. Naznačoval skutečně cestu, na kterou jsem se ale necítila. Nebo jsem se ke stejnému řešení dobrala později, jinak, ale v podstatě byl výsledek ten, který naznačovaly karty.

Tak takové je Orákulum 7 energií. Přívětivé, laskavé karty s kupou pořádných praktických informací.

O autorce: Colette Baron-Reid je mezinárodně uznávanou spisovatelkou, duchovní léčitelkou a médiem. Založil a vede vzdělávací platformy. Svůj čas tráví střídavě v USA a Kanadě s manželem a třemi roztomilými pomeraniany.

žžž orákulum

Vydalo nakladatelství Synergie, 2022

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000552_orakulum-7-energii.php


 
Banner

PřihlášeníSlavná herečka a její studentka. Která z nich si zahraje v nově otevřeném Národním divadle?

Eliška Pešková (Miroslava Pleštilová) je divadelní hvězda, úspěšná učitelka herectví a žena divadelního podnikatele Pavla Švandy ze Semčic. Otýlie Malá (Iveta Hlubučková) je zas mladá dívka, která ze všeho nejvíc touží stát se herečkou.

Začala jsem svým snům rozumět a vykládat je i druhým

Nejdříve psala básničky, které, jak sama přiznává, byly spíše jakési přetlaky emocí a jejího silného vnímání. Pak přišly novelky ze života, v nichž mohla uplatnit svoji fantazii, která pracovala na plné obrátky. Později si jen tak vydala básnickou sbírku Proudy, novelku Mimo prostor a čas a v roce 2021 již pod nakladatelstvím Albatros Media knihu Tajemství snů a jak ho rozluštit, na jejímž pokračování pracuje. Také má rozepsaných několik románů a jako šéfredaktorka vede internetový magazín Kultura21.cz.

Tapír

  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
  • Tapír 5/2023
    Páté číslo Tapíra je od 6. 9. 2023 v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na indiánský speciál plný kresleného i...
  • Tapír 4/2023
    Léto je tady v plné síle a s ním i prázdninové číslo časopisu Tapír. Na dovolenou to pravé čtení pro...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Johnny Pišto: „Žijte, jak vy sami chcete!“

zakazany ovoce pisto 200Johnny Pišto. Pohodovej, energickej a adrenalinovej chlapík, kterej se jen tak ničeho nelekne. Je neodmyslitelně spjat s kapelou zakázanÝovoce coby zpěvák a kytarista, ale vždy toužil bý...

Tvrdý jak voda - varování před totalitou "kulturních revolucí"

Tvrdý jak voda je tvrdá politická satira, román, kde se mísí humor a emoce. Univerzální lidské drama o povaze moci, nebezpečí pýchy a síly touhy, jež se valí navzdory všemu a všem, jen směr nikdo z nás nezná. Román Tvrdý jak voda se odehrává v místech, kde se autor narodil, na Oradelské vrchovině uprostřed Číny. Je jaro roku 1968, zuří kulturní revoluce a hlavní hrdina, Kao Radboj odchází z armády, aby "přenesl plamen nového myšlení na rodnou hroudu".

Čtěte také...

Šmarjápano, takovou dálku
ImageZdeněk Troška je dobrý vypravěč. Taky jistě vypráví rád, hlavně o jídle. Jeho veselé historky opravdu stojí za to. S Michalem Herzánem putují po České republice se zájezdovým představením a ší...

Z archivu...


Literatura

Na světě je spousta lidí, kteří touží být strojem

byt-tak-strojem 200V nakladatelství Práh vyšla zajímavá kniha Být tak strojem s podtitulem Putování mezi kyborgy, utopisty, hackery a futuristy, kteří řeší skromný problém lidské smrtelnosti.

 

...

Divadlo

Komedie Poslední ze žhavých milenců se Simonou Stašovou má za sebou skoro 12 sezón

posledni ze zhavych milencu 200Komedie Poslední ze žhavých milenců, patří mezi nejúspěšnější díla známého amerického autora Neila Simona. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Broadwayi. Skvělá je již svým námětem a přímo dokonalá dí...

Film

STALO SE: může se to stát i ve skutečnosti?

altStalo se je celkem nový a dost zajímavý film. I když na něco podobného by šel třeba s holkou do kina asi jenom úchyl nebo někdo, kdo si nepřečetl pořádně o čem to bude.

...