Louise L. Hay: Dokážu to!
Kultura21.cz

Louise L. Hay: Dokážu to!

dokazu to 200Ať potřebujete v životě podpořit v čem chcete, tohle jsou dobří malí pomocníci. Přirovnala bych je ke kamarádce, která vám každé ráno velmi bezstarostně zašeptá do ucha něco, co vážně potřebujete vědět. Slyšet a procítit. Jak se na chvíli oprostit od zjitřelých emocí a nechat sobě vydechnout.

 

Právě ten pocit, "hurá, můžu si vydechnout, protože nic se nejí tak horké, jak to vypadá", na mne z těchto kartiček nejvíce vystupoval. 

Skvělé jsou jako podpora, když s nadšením potřebujete něco začít, ukončit, nebo se do toho pořádně opřít.

Můžete sledovat, která témata nejvíce vytahujete? Není na tom něco?

Afirmace můžete používat i tak, jak autorka doporučuje. Dávat si je na oči, na poličky, oltáříčky, do auta, darovat je kamarádům, ale i náhodným chodcům. Karty jsou o radosti, o tom, že pomyslet si o sobě jednou denně něco hezkého je to nejlepší, co pro sebe můžeme v každé situaci udělat.

Tak věřte, že Dokážete to!!!

Osm oblastí v kartách je definované jako:

 • Milostné vztahy
 • Bohatství
 • Zdraví
 • Odpuštění
 • Tvořivost
 • Zvládání stresu
 • Úspěch v podnikání

O autorce

Louise L. Hay, světově uznávaná autorka knihy Miluj svůj život, vytvořila těchto 49 karet, zaměřených svými afirmacemi na osm základních oblastí našeho života: milostné vztahy, bohatství, zdraví, tvořivost, zvládání stresu, úspěchu v podnikání, sebevědomí.

IMG 20210812 145501

Dokážu to! karty V PEVNÉ KRABIČCE
Popis: 49 karet ve tvaru SRDCE (lesklé)
Autorka: Louise L. Hay
Překladatel: Kateřina Císařová
Ilustrátor: Joan Perrin-Falquet
Originální název: I Can Do It! cards
Vydalo: nakladatelství Synergie Publishing SE, 2021

Hodnocení: 90 %

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/inspiracky/000510_dokazu-to-karty.php


 

Pro dobrou náladu...

PřihlášeníSoutěže

Bílá voda si zaslouží být knihou roku

Na jaře vyšla v nakladatelství HOST dlouho očekávaná kniha Kateřiny Tučkové s názvem Bílá Voda, která rozhodně stojí za to!
HOST

Pohádky z Kouzelného palouku si děti přečtou i samy

V nakladatelství Fragment vyšel unikátní Čtenářský systém, který má za cíl usnadnit orientaci v knižní nabídce pro začínající čtenáře. Soustředili se nejen na prvňáčky a druháčky, ale i na předškoláky a spolupracovali se zkušenou pedagožkou Kamilou Balharovou.
Fragment (Albatros Media)

Tapír

 • TAPÍR 4/2022
  Je léto, čas prázdnin a dovolených! A k létu patří samozřejmě zábava. A když zábava, tak proč ne s Tapírem?...
 • TAPÍR 3/2022
  Nové číslo Tapíra je na spadnutí a už brzy se budete mít možnost bavit u další várky kresleného i psaného...
 • Tapír 2/2022
  Druhé číslo Tapíra v prodeji od 3. března 2022      

Videorecenze knih

Rozhovor

Zdeněk Pohlreich: „Nenávidím špínu, lajdáctví, diletantství, neúctu k majitelům a surovinám.“

Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich si získal pozornost díky svému osobitému přístupu při "napravování" českých pánů hospodských a jejich personálu v pořadu Ano, šéfe! Mnoho jeho hlášek už také zlidovělo. V pondělí večer odsta...

Hledat

Rozhovor s Ondřejem Neffem. Jak se mu vyhodnocovaly soutěžní povídky?

Ondřej Neff se stal patronem naší literární soutěže sci-fi a fantasy povídka, jejíž výsledky jsme nedávno vyhlásili. Osobně měl tu čest vybrat tři nejlepší povídky a my jsme měli tu čest s ním spolupracovat. Jak se mu povídky hodnotily, kterou svou knihu má nejraději a co pro své čtenáře chystá do budoucna?
Sledovat články Ondřeje Neffa můžete zde.

Čtěte také...

Divoké husy na Pražské křižovatce

200osNa Pražské křižovatce se uskutečnil tradiční Mikulášský charitativní bazar, pořádaný Nadací Dagmar a Václava Havlových Vize 97 a spřátelenými neziskovými organizacemi, zastoupení měla i Nadace Divoké husy.

...

Z archivu...


Literatura

Encyklopedie stíhaček a jiných plavidel pro opravdové nadšence do Hvězdných válek

star wars encyklopedie 200V nakladatelství CPress vyšla další kniha určená fanouškům fenoménu Hvězdných válek – Star Wars. Například po Atlasu bytostí a tvorů je tu Encyklopedie stíhaček a jiných plavidel.

Divadlo

I nadšencům patří prkna

zenitba tyjatr200Divadlo Tyjátr vzniklo v pěti lidech v roce 2002 pod Otrokovickou besedou. Nyní početnější parta nadšenců do divadla a hraní je zaměřena především na pohádky a komedie a nebrání se ani různým akcím města Otrokovice. Ve ...

Film

Jak je důležité mít v životě bláznivou kamarádku

staying-alive 200Ze sobotního programu přehlídky Severský filmový podzim jsem tentokrát vsadila na slíbenou norskou komedii Staying Alive. Zájem o film byl obrovský a ukázalo se, že v Norsku nevznikají jen děsivé krimi příběhy, ale Norům jdou i takové, při kterých se budet...