Radioservis přicházejí s novinkou v podobě Radiokaret

Radioservis přicházejí s novinkou v podobě Radiokaret

Tisk

Radiokarty 200Novinkou v nabídce Radiotéky, e-shopu vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis, je Radiokarta. Má velikost kreditní karty a obsahuje unikátní stírací kód ke stažení konkrétní audioknihy.

 

 

Radiokarta je ideální volbou, pokud nevlastníte CD přehrávač, nebo sháníte pěkný dárek.

Vybírat můžete z klasiky i detektivek

V nabídce Radiokaret je aktuálně 22 titulů nejrůznějších žánrů, takže si vybrat může každý. Milovníci klasické literatury si mohou obstarat román Odysseus od Jamese Joyce, Tajuplný ostrov Julese Verna nebo například Velkého Gatsbyho od Francise Scotta Fitzgeralda. Nejen malí posluchači ocení hudební pohádku Péťa a vlk s Jiřím Lábusem či Mikulášovy lapálie a příběhy o Pipi Dlouhé Punčoše. Toho, kdo dává přednost napětí, pak potěší detektivky Patricie Gibneyové nebo titul Růže a tis Agathy Christie.

stara tajemstvi

Jednu Radiokartu můžete vyhrát i v naší soutěži: Poslechněte si příběh o zločinech na dvoře císaře Karla IV.

Jak to funguje?

Prvním krokem je přihlášení na portál Radioteka.cz. Kdo je zákazníkem, přihlásí se e-mailovou adresou, kdo ne, ten se musí zaregistrovat. Následně je potřeba setřít kód z Radiokarty a zadat jej v košíku do kolonky „slevový kód“. Pak už stačí jen stáhnout audioknihu a poslouchat ji na oblíbeném zařízení. Kdybyste si ji náhodou smazali, je možné ji z knihovny opakovaně stáhnout.

Radiokarty 1

Více informací: https://www.radioteka.cz/radiokarta


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Na slovíčko s pořadatelkami festivalu Culturea

culturea rozhovor200Už 24. a 25. dubna se Zlín promění n město opěvující Japonsko a Itálii. Stane se tak v rámci festivalu Culturea, o kterém jsme vás na našem webu již informovali. Nyní si můžete p...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Čtěte také...

Tiché lži potěší milovníky psychologických thrillerů

tiche-lzi 200Audiotéka vydala další knihu spisovatelky Sarah Pinborough – po Ví o tobě jsou tady Tiché lži. Tak co, dosahují kvalit její prvotiny?

 

...

Literatura

Český krtek v CIA aneb Spletitá cesta jednoho podivína do nitra nejdůležitějších tajných služeb světa


krtek200V poslední době jsou knihy o skutečných agentech a tajných službách dost populární a na trhu jich najdete celou řadu. K těm nejprodávanějším patřil loni titul Český krtek v CIA, který vyšel v nakladatelství Prostor.

...

Divadlo

Nabarvené ptáče představilo první díl s názvem Bastard
ImagePalissimo Company uvedlo 7. a 8. února v divadle Archa reprízu kontroverzního tanečního představení z trilogie Nabarvené ptáče jeho první část s názvem Bastard. Že se jedná o skrze neotřelé a velmi poeticky zaměřené...

Film

Začne 22. ročník Festivalu francouzského filmu

FFF perexMezi 20. listopadem a 1. prosincem 2019 se uskuteční v pořadí již 22. FESTIVAL FRANCOUZSKÉHO FILMU. Kromě Prahy zavítá do dalších českých a moravských měst – do Brna, Českých Budějovic, Hradce Králové a Ostravy. Opět nabídne bohatý p...