V rámci oslavy 8. narozenin portálu Audiolibrix přináší OneHotBook čtyři očekávané novinky i slevy

V rámci oslavy 8. narozenin portálu Audiolibrix přináší OneHotBook čtyři očekávané novinky i slevy

onehotbook 200Digitální platforma Audiolibrix slaví 8. narozeniny a již popáté přichází s oblíbenou akcí, během níž si noví i stávající členové můžou pořídit několik stovek audioknih se slevou 50 %. Vydavatelství OneHotBook v rámci oslavy uvede 4 exkluzivní očekávané novinky, a navíc přispěje desítkami audioknih ze své produkce.

 

 

Tato forma čtení si rok za rokem získává nové zástupy fanoušků – audioknižní trh oproti knižnímu stoupl meziročně o více než 35 %. Není se čemu divit. Audioknihy totiž dokázaly ke čtení přilákat i řadu lidí, kteří knihám do té doby nepropadli.

Pokud jste poslechu audioknih zatím nedali šanci, teď máte skvělou šanci si ho vyzkoušet. Domácí audioknižní distributor Audiolibrix totiž právě slaví své 8. narozeniny a nabízí stovky titulů se slevou 50 %. Jde o výběr bestsellerů, mezi nimiž najdete vše od populárních dětských knížek přes detektivky, klasické romány až po návody k rozvoji osobnosti či publicistická díla. Slevová akce trvá celkem 3 dny, začíná ve středu 23. září a každých 12 hodin je ve slevě 80 nových titulů, a to až do půlnoci v pátek 25. září včetně.

Vydavatelství OneHotBook k oslavám přispěje poskytnutím několika desítek svých audioknih. A u této příležitosti rovněž uvede 4 exkluzivní novinky, které posluchači netrpělivě vyhlížejí.

Další Terry Pratchett!

První z nich představuje nové pokračování řady Čarodějky od fenomenálního Terryho Pratchetta. Stejně jako předchozí díly načetla i Dámy a pánové stejně skvělá Zuzana Slavíková. V království Lancre nastává den letního slunovratu, blíží se horká svatojánská noc plná shakespearovských čar a kouzel. Skrze oslabenou hranici mezi dvěma vesmíry se do Zeměplochy vracejí také elfové. Jenže ne sami. Přinášejí s sebou i všechny krutosti tradičně spojené s jejich rodem: únosy počínaje a vražděním konče… Postaví se jim někdo?

onehotbook carodejky

Druhý díl klanu H2O

Ve čtvrtek 24. září ve 12 hodin zahájil svoji pouť zejména k dětským posluchačům druhý díl ságy o klanu H2O od českého autora Petra Stančíka. Svezení prastarou MHD a střet se sektou šílenců v ceně! Příběh H2O a poklad šíleného oka na scénu opět přivádí oblíbenou jednotku rychlého nasazení – Huberta, Huga a Ofélii. Je vyzbrojená zmenšovadlem, které jí umožňuje dostat se k lumpárnám hloub a hlavně na kloub. Pro tuhle neohroženou partu platí, že všichni za jednoho, i kdyby jim technika klekla. Čte Jiří Lábus.

onehotbook H2O

Další moderní klasika

Další premiéru měl nejnovější přírůstek edice Moderní klasika, v níž vydavatelství OneHotBook přináší zásadní díla světové literatury. Audioknižní vydání proslulého románu Parfém: Příběh vraha bavorského spisovatele Patricka Süskinda přináší příběh o rokokovém psychopatovi Jeanu-Baptistovi Grenouilleovi, jenž pojmu „masová vražda“ vtiskl nový, kosmetický rozměr. Posluchačům do ucha ho stylem způsobujícím mrazení v zádech přivede herec Jaromír Meduna.

onehotbook parfem

Něco pro milovníky Kinga

Novinky se dočkali i fanoušci amerického krále hororu Stephena Kinga. Vyjde dlouho očekávaná audioverze jeho románu Zelená míle. Toto podobenství o myších, lidech a nadpřirozených úkazech patří ke Kingovým nejpůsobivějším dílům. Zamýšlí se nejen nad nehumánností nejvyššího trestu, jenž se při zaslepenosti žalobců snadno mění v justiční vraždu, ale i nad břemenem, ke kterému je člověk odsouzen ve snaze dostát pozemské spravedlnosti. Čte Vladislav Beneš.

onehotbook-Zelena mile


Vydavatelství OneHotBook založil v roce 2011 současný majitel Martin Pilař. V současnosti má na svém kontě již na 300 titulů světových i českých autorů. Důraz klade především na co nejvyšší kvalitu, s kompletní profesionální produkcí zahrnující dramaturgii, režii, hudbu, postprodukci a design.

Obchod Audiolibrix působí na českém trhu už od roku 2012. V nabídce má nejen více než 6 000 audioknižních titulů, ale od roku 2018 i největší katalog slovenských a českých podcastů. Jako jediný na trhu nabízí kromě běžného nákupu i výhodné předplatné. Díky němu mohou zákazníci získat audioknihy bez ohledu na jejich cenu za pouhých 199 Kč.

Více informací: www.onehotbook.cz

www.audiolibrix.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

PřihlášeníSolfánci obměkčí každé srdce

Solfánci jsou druhým počinem (po Indigových pohádkách) Martiny Mii Svobodové a ilustrátorky Lucy Bumkin. Zatímco Indigové pohádky oslavovaly lidskou kreativitu a zaměřovaly se na to, že každý z nás má moc tvořit svůj svět, pohádkový příběh Solfánci a Sluneční královna jsou o odvaze být tím, kým doopravdy jsme. Semtamindigo

Nikdy není pozdě zopakovat si češtinu

Pod projektem Červená propiska jsou dvě kamarádky z vysoké, Karla Tchawou Tchuisseu a Sabina Straková, které se rozhodly šířit své znalosti zábavnou formou na sociálních sítích. Jejich cílem je dostat nejčastější perličky k co nejširšímu publiku a odhalit záludnosti českého jazyka, na které nebyl ve škole čas a které vás i v dospělosti překvapí. Universum

Rozhovor

Lukáš Kovanda: „Ekonomie? Především věda o lidech a jejich rozhodování!“

Kovanda foto200Popularizátoři ekonomie a světa financí úspěšně bourají mýtus, že tato oblast je nuda a „suchařina“. K oblíbeným autorům patří Lukáš Kovanda. Jeho stravitelné a svižné texty se dobře čtou v kavárnách nebo při cestování ve...

Hledat

Čtěte také...

Audiotéka přeje dětem

AUDIOTEKA snidane-u-tiffanyho 200Audiotéka tentokrát myslí především na děti – připravila si pro ně příběhy Edudanta a Francimora, pohádky o veverčákovi Koudelkovi či třeba Miloše Nesvadbu


Literatura

Nina a její lásky.

Nina 200Kniha Petry Braunové Nina, kterou v tomto roce vydalo nakladatelství Grada, má podtitul životní příběh Niny Divíškové a seznamuje čtenáře s životními peripetiemi známé divadelní a televizní herečky a...

Divadlo

Mezi námi děvčaty

Mezi nami devcaty 200V dubnu tohoto roku se na prknech Komorní Fidlovačky uskutečnila již stá repríza autorského debutu irské dramatičky a zároveň také herečky Elaine Murphyové. Slavnostní kulatou reprízu Little Gem si nenechala ujít ani samotná...

Film

MRAZIVÉ VRAŽDY S COOL DETEKTIVEM

snehulak1KRÁL SEVERSKÉ KRIMI JO NESBØ A JEHO ROMÁN, SVÉRÁZNÝ DETEKTIV HARRY HOLE A NA VRCH MICHAEL FASSBENDER V HLAVNÍ ROLI. Z TĚCHTO KOULÍ JE UPLÁCÁN FILM SNĚHULÁK, DETEKTIVNÍ THRILLER SE SKANDINÁVSKÝM KOLORITEM, KTERÝ PRÁVĚ VSTOUPIL DO NAŠICH KIN.