Do programu 20. ročníku Colour Meetingu přibyla tři nová jména!

Do programu 20. ročníku Colour Meetingu přibyla tři nová jména!

Tisk

colour meeting 200Vltava je jednou z nejosobitějších českých hudebních skupin a současně oblíbenou stálicí klubových i festivalových pódií. Pestré skladby plné obrazů a nakažlivé hudební energie spolehlivě zasahují posluchače všech generací!

 

 

 

Na těch Prago Union musí něco bejt! Pražská parta okolo rappera Kata přijede do Poličky s novým albem Příduhned, které vydali na podzim loňského roku. Krom toho mají doma 2 ceny Anděl a kritika je uctívá. Jejich desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Přijďte to zjistit na vlastní oči na Colour Meeting!

Až ze Španělska se k nám v české koncertní premiéře přidá Tarta Relena! Projekt se zrodil v roce 2016 jako nápad dvou zpěvaček, které chtěly a cappella zkoumat zvukomalebnost různých stylů vokální hudby. Tarta Relena vytváří vlastní repertoár, který jde od hudby ústní tradice až po autorské písně, které souvisejí se zeměpisnou oblastí Středomoří.

Současná vlna vstupenek se prodává jen do konce května

Vstupenky na Colour Meeting jsou v současnou chvíli za 590 Kč, od 1. června bude v prodeji dražší vlna, kterou pořídíte za 690 Kč, tak neotálejte!

Pořadatelé se na vás moc těší 14. a 15. července v Poličce!

colour meeting plakatek

Vstupenky:

https://goout.net/cs/colour-meeting-2023/szknyuu/
https://connect.boomevents.org/event/colour-meeting-2023

Více informací:

https://colourmeeting.cz/
https://www.facebook.com/events/819657442691930


 

PřihlášeníBanner

Roky od nobelistky Annie Ernaux jsou výjimečnou mnohogenerační zpovědí

Spisovatelka Annie Ernaux získala v roce 2022 Nobelovu cenu za literaturu za to – podle vyjádření švédské akademie – „s jakou odvahou a klinickou ostrostí odhaluje ve svých literárních textech odcizení a kolektivní omezení osobní paměti“. Právě tento motiv figuruje i v jejím starším díle zvaném Roky, které teď konečně po 15 letech vyšlo i v českém překladu.

Host

Já, smrt = zdařilá česká young adult

V nakladatelství Cosmopolis vyšla další kniha mladého autora Aleše Novotného, young adult thriller Já, smrt.

Cosmopolis

Banner

Hledat

Rozhovor

Naším závazkem je uspokojit potřeby všech čtenářů

Roman Svitak 200Nakladatelský dům Grada vstoupil na trh s třemi novými značkami pro své knihy. Co za tímto krokem stojí a jaké se očekávají výsledky? Vyplatí se tímto způsobem investovat dovnitř firmy nebo vše převálcují elektronické knihy? A proč GR...

Videorecenze knih

Anketa

Červen, Mezinárodní den dětí, Světový den hudby. Co pro vás hudba znamená, vnímáte ji od dětství?
 
Banner

Fifty aneb Když je trojka životním snem

Představení Fifty Dejvického divadla bylo vrcholem čtvrtého dne zlínského divadelního festivalu Setkání Stretnutie, jehož cílem je upozornit na aktivní vztahy českých a slovenských divadel a divadelníků a ukázat výsledky jejich spolupráce.

Městské divadlo Zlín


Literatura

Detektivka od novináře nemusí být vždy sázkou na jistotu

cisti 200Nakladatelství Bizbooks vydalo dle jejich slov „drsnou detektivku z prostředí české politiky od ostříleného investigativního novináře“. Jedná se o knihu Čistí od Janka Kroupy.

 

...

Divadlo

Mystický muzikál mytických rozměrů

Velka ryba 200„Můj otec mluvil po celý život o tom, že opustí své rodné městečko a vydá se do velkého města, protože nechce být velkou rybou v malém rybníku.“ Takto mluvil americký jižanský spisovatel Daniel Wallace o svém vlastním otci, který se stal tak...

Film

Zelené Vánoce podle Grinche

grinch  How the Grinch Stole ChristmasVánoční pohádka Grinch (2000) je v tuto roční dobu ještě poměrně neaktuální. Jim Carrey v převleku chlupatého, zeleného, sádelnatého a nesnášeného žoku lidského masa však ukazuje, že Váno...