Metalové okénko listopad

Metalové okénko listopad

Tisk

mo 200Tentokrát to vezmu zhurta a nabídnu pouze několik velmi vydařených videoklipů od známých hudebních veličin, které často oznamují i příchod jejich nových desek. Je toho málo, ale rozmanitost nechybí. Snad se bude líbit, hezký poslech přeji!

 

 

Začátkem února můžeme očekávat vydání čtrnácté studiové desky švédských melodiků In Flames. Album Foregone bude obsahovat dvanáct písniček, z nich nám na ochutnávku pro potěšení ucha i oka předkládají videoklip k Foregone Pt. 2:

Novinku Dying Of Everything, která světlo světa spatří 13. ledna, prezentují i floridští death metalisté Obituary. Na desce bude deset fláků, mezi které patří i první singl The Wrong Time:

A co tu máme dále? Nabídka novinek neustává a o slovo se hlásí americká rocková kapela Godsmack, která 24. února vydává album Lighting Up The Sky. Najdeme zde jedenáct songů, z nichž už jsme měli možnost slyšet první singl Surrender

A teď dávají k dispozici druhý, You and I:

Crosses, vedlejší projekt frontmana Deftones China Morena a kytaristy Shauna Lopeze ze skupiny Far vydal 9. prosince nové EP Permanent.Radiant. Pravidelně nás zásobují klípkama, tentokráte tu máme videoklip k pohodové podmanivé písničce Sensation:

A videoklip na závěr je takový rozmáchlý spektákl, ostatně co jiného čekat od slovutných Rammstein? V dubnu vydlai desku Zeit a teď tu máme singl k písni Adieu:

{youtube}skl6N3zGv-s{youtube}

Zdroj: https://blabbermouth.net/


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Srdce není dokonalé a často tápe i bloudí, říká malířka a básnířka Anna Szatmariová

anna 200I když má docela zvláštní příjmení, pochází Anna Statmariová ze Šumperku. Tam také měla před čtyřmi lety svou první velkou výstavu obrazů. Přitom nevystavovala jen své obrazy, ale představila i své verše. Od té doby absolvovala několik výstav, přiče...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Síť aneb Co všechno se může stát, když vás zradí paměť zastřená kocovinou...

sit hakan nesserKdyž se Janek Mitter jednoho rána probudí s příšernou kocovinou, najde svou ženu Evu zavražděnou ve vaně. Sám si je téměř jistý, že jejím vrahem není, ale dokázat to nemůže. Večer před tím s manželkou flámovali a on si nedokáže na...

Divadlo

Smějte se! Přichází jeho urozenost Leonard z Prasečkova

pan-z-praseckova 200Více jak po půl století se vrací na české jeviště Molièrova komedie-balet Pán z Prasečkova. Hra, která sloužila pro pobavení šlechty po náročném lovu, se teď snaží získat diváky, pod režijním vedením Han...

Film

Jak se kdysi odečítal film

I dnes se stává, že diváci prožívají nekonečné seriály (proč by se na ně jinak dívali?), že mají tendenci vztahovat postavu na jejího představitele. Oblibu nezaručuje sebelépe zvládnutá role v "kusovém" pořadu, ale ustavičně se vracející typizované figurky: vždyť kdo vítězí třeba v soutěži TýTý?...