Zpěvák Patrik Stoupa oslaví narozeniny koncertem na lodi

Zpěvák Patrik Stoupa oslaví narozeniny koncertem na lodi

Tisk

patrik stoupa 200Narozeninový koncert čeká zpěváka a skladatele Patrika Stoupu a jeho hosty už 17. října 2022 na lodi Kamina Boat Prague. Zazní vlastní písně, ale i známé české a zahraniční hity. Společně s Patrikem vystoupí také zpěvačka Eva Matějovská a zpěvačka a herečka Markéta Poulíčková.

 

 

,,Rozhodně je na co se těšit! Patrik Stoupa, který započal svou pěveckou kariéru v roce 2015 účastí v pěvecké soutěži, vystoupí se svými hosty a kapelou. Koncert bude hlavně oslavou jeho narozenin, a mezi gratulanty se objeví třeba hudebník Felix Slováček, kytaristka a zpěvačka Tereza Rays, operní pěvkyně Jana Šrejma Kačírková, moderátorka Eva Čížkovská nebo zpěvák a herec Peter Pecha a mnoho dalších,“ říká o koncertu Petr Pastrněk, manager Patrika Stoupy.

Koncert se koná v klubu, který se nachází v podpalubí lodi Kamina, který nabízí skvělé prostory pro konání podobných akcí.

Partnerem koncertu je Vinařství sv. Barbora, které na koncert dodá exkluzivní řadu vín věnovaná právě Patrikovi.
Pro VIP hosty je připraven raut.

“Těším se na Vás všechny na svém koncertu. Společně si to rozhodně užijeme!” vzkazuje Patrik svým fanouškům.

patrik stoupa plakat
Více informací: www.patrikstoupa.cz


 
Banner

PřihlášeníS toxickými vztahy je to jako s chřipkou – virus daleko snadněji napadne člověka s oslabenou imunitou

S velkou nadsázkou by se tenhle příběh dal nazvat „Jíst, meditovat a milovat po česku“. Jen to není taková selanka, i když se děj odehrává v romantickém přírodním prostředí Grand Canyonu. Hlavní hrdinka tam ani nemedituje, ani si neužívá místních kulinářských specialit, ale tvrdě maká a kručení v břiše už ani nevnímá. A milování? Počáteční elektrické výboje vzrušení brzy vystřídají bolest, paralýza ze strachu a živočišný odpor. Naštěstí zafunguje i pud sebezáchovy.

Pointa

Skřítci Houbáci opět zasahují

Děti, co mají pod kloboukem, už jistě znají skřítky Houbáky. Ti se nyní vracejí na scénu a s nimi spousta dalších lesních bytostí, bez nichž by to v lese nebylo tak úplně ono. Na světě je druhý díl Houbáčků, knížky, která by měla ležet na čestném místě všech knihkupectví. Čím je tak výjimečná? Je prostě jedinečná!

Pointa

Banner

Hledat

Rozhovor

Nightwork: „Umění není zaměstnání, umění je životní styl.“

nightwork 200Víte co je Notifikační industrie gastronomických hybridních talířů workoholicky organizovaných radikálními kuchaři? Přece Nightwork! Odtajnil nám to Honza Maxián, který až z Beverly Hills odpověděl na mé zvídavé otázky.

...

Videorecenze knih

Fotbal je magie, je to souboj umění, techniky a síly se soupeřem, který chce taky vyhrát

Na svém kontě má 130 fotbalových zápasů v nejvyšší československé soutěži, během nichž vystřelil 11 gólů. Kromě toho je dvakrát mistr Kostariky a jednou mistr střední Ameriky, z doby kdy působil v kostarickém klubu LD Alajuelense. Řadu let byl fotbalovým expertem a komentátorem fotbalových zápasů v České televizi. Spolu s manželkou, dcerou a synem pořádají každoročně pravidelně rodinný příměstský tábor pro děti Multi Art Camp, o který je obrovský zájem. Věnuje se také grafice a malování obrazů. Řeč je o Pavlu Karochovi.

Z archivu...


Literatura

Svoboda projevu: Od Sokrata po sociální sítě

svoboda projevuKniha, která ukazuje, že svoboda projevu byla vždy účinná v boji proti útlaku. "Cenzura vždy vedla k tyranii; brání lidem, aby se ozvali, když jsou okrádáni o své svobody." "Boj o svobodný projev nikdy nekončí. Nedá se vyhrát ani prohrát...

Divadlo

Nahlédneme pod pokličku herectví

Herectvi 200S herci se setkáváme všude, na divadle, v kinech i při pohledu na televizi. Někdy nás uchvátí bezprostředností i uvěřitelností své práce, jindy jen kroutíme hlavou, neschopni přijmout nabídnutý produkt. Někdy se kolem herectví vytváří převtěl...

Film

Také k nám pronikla kultura Made in Japan

janponsko perexJaponsko přitahuje svou exotičností, odlišným či spíše možná paralelním vnímáním snad všeho, nač si vzpomeneme - a jeho kultura fascinuje svou někdy obtížně uchopitelnou svébytností. Evropský či americký uživatel není konfrontován jen s li...