Ben Cristovao vydal nové album PROTENKTONTRAST

Ben Cristovao vydal nové album PROTENKTONTRAST

Tisk

benny 200Loňská deska 2021 JEN TAK byla rockovějšího rázu. Teď Ben představuje ryze rapové album, kde se zvukově vrací k soundu, díky kterému ho zná velká část jeho publika. Deska obsahuje celkem 11 skladeb, mezi nimi i první společný song s Rytmusem a rovnou dvě skladby s Majkem Spiritem.


"Chtěl jsem se vrátit pro ten kontrast k tomu, co jsem dělal dřív a posunout se v tom dál," vysvětluje Ben k žánru alba. "Na týhle desce povídám o věcech, které jsem zatím vůbec neotvíral. Třeba v songu Spiderman sděluju svůj pohled na to, jak funguje showbusiness a že jsem se uměl stejně tak dobře sebeničit. Nechci podobný témata sdílet prvoplánově, to se myslím na albu povedlo,“ dodává Ben.

Hlavní producenti jsou The Glowsticks a Gosha Boggy. S The Glowsticks a hlavní osobností projektu Osamou Verse-atile spolupracuje Ben už od začátku svojí kariéry. Gosha je vedle toho relativně nový producent. "Je to obrovský talent, který prostě musel dostat prostor," vysvětluje Ben. Mezi hosty jsou Calin, Majk Spirit, Kojo, Rytmus nebo Ego. "Jsou to všechno kámoši, který beru jako real ones. S Egem děláme hudbu přes sedm osm let. Spolu jsme dali dohromady song Molly na moje album Made In Czechoslovakia, které vyšlo 2014. Já mu dával zase třeba feat na song Vozíme nebo Pumpa. Na novém albu máme spolu song Nevinný. S Patrikem (Rytmusem), jsme kamarádi dlouho, ale song jsme nikdy dohromady neudělali. Tak konečně teď," říká k hostům Ben.

Bena Cristovao čeká 1. října jeho další koncert v O2 areně. V roce 2019 tuhle halu vyprodal, letos má ambice úspěch zopakovat. "Opět připravujeme obrovskou show, která bude úplně jiná, než ta minulá. Co do výpravy jsme se posunuli zase dál a já jsem strašně nadšenej z toho, co tam lidem předvedem," plánuje Ben.

Album vyšlo 1. července pod záštitou vydavatelství Championship Music v distribuci Universal Music.

benny 1

Zdroj foto: Lukáš Wagneter

Více informací:
https://open.spotify.com/album/3br5dt87PXGyyzcyQfZj80
https://www.instagram.com/bennycristo/?hl=en
https://www.facebook.com/Cristovao.Ben


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Destigmatizace u mě znamená, že budeme otevřeně mluvit o problémech, nikoliv sdělovat polopravdy

Edna NováEdna Nová v roce 2020 vydala prostřednictvím crowdfundingového nakladatelství Pointa svou knihu Ženy z Bohnic. Zajímavý rozhovor s Ednou o tom, co stálo za napsáním knihy, a co následovalo po něm, připravila Martina Čápová. 

...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Na cukrovku s humorem a inzulinovou pumpou

lecba pumpou perexJe-li cukrovka i vaším tématem a řadíte-li se vy nebo někdo z vašich rodinných příslušníků do více než milionové skupiny pacientů s diabetem, je pro vás na knižním trhu nachystána populárně naučná publ...

Divadlo

Letní shakespearovské slavnosti: „Budem hrát zas. A pořád víc.“

shakespearovske slavnosti 200Letní shakespearovské slavnosti zahájí předprodej do Prahy, Brna a Ostravy ve středu 3. června v 10:00. Vstupenky bude možné zakoupit na stránkách festivalu www.shakespeare.cz a nově v síti Ticketmaster.

...

Film

Thrillerová Carrie z roku 1976 má co říci i dnes

200filmNovela Carrie má pro kariéru mistra literárního hororu Stephena Kinga zcela zásadní význam. Díky jejímu komerčnímu úspěchu mohl rezignovat na učitelské řemeslo a začít se plně věnovat psaní, což se později ukázalo jako vynikající volba. Vzhledem ke zmiňov...