Co znamená mít dobrý sex se dozvíte v novém snímku Hodně štěstí, pane Veliký

Co znamená mít dobrý sex se dozvíte v novém snímku Hodně štěstí, pane Veliký

Tisk

hodne stesti 200V polovině července, konkrétně 14.7., vtrhne do českých kin komediální drama s názvem Hodně štěstí, pane Veliký. Snímek plný sexuálního napětí, lehkých postelových scén a humoru je také o touze po opravdovém a nepředstíraném orgasmu. V hlavních rolí se můžete těšit na oblíbenou Emmu Thompsonovou jako Nancy a Daryla McCormacka jako pana Velikého. Nancy po smrti svého manžela, který v posteli nestál za nic zjistí, že by ráda v praxi vyzkoušela, jaké to je mít dobrý sex. Jak a jestli onoho vytouženého „vrcholu“ dosáhne se dozvíte 14. července v kinech.

Emma Thompsonová ztvární v nové komedii Hodně štěstí, pane Veliký nepříliš v sexu zkušenou vdovu, která si na zaučení v tomto oboru najme profesionála. V získání milostných zkušeností jí bude pomáhat více než o polovinu let mladší Daryl McCormack. Nancy za celý svůj život spala jen s vlastním mužem. Když zůstane sama, uvědomí si, že vlastně vůbec netuší, co je dobrý sex. A protože o sexu nestačí jen mluvit, musí se to zkusit, namísto čtení ženských časopisů a studování odborné literatury, se rozhodne pro podstatně rychlejší a jednodušší formu vzdělávání v tomto oboru a objedná si služby zkušeného profesionála. Jenže přesvědčit samu sebe je ta nejtěžší věc na světě, a proto první setkání s panem Velikým v hotelovém pokoji dopadne trochu jinak, než Nancy očekávala. Přesto je jasné, že chce tohoto neskutečně přitažlivého mladého muže vidět znovu, protože si u něj začíná věřit a přestává pochybovat o svých touhách a pocitech.

hodne stesti 1

Tento britský film bude uveden i v programu na MFF Karlovy Vary. Na prestižním festivalu v Sundance sklidil příznivé ohlasy.

Premiéra: 14.7.2022
Originální název: Good Luck to You, Leo Grande
Žánr: komedie
Režie: Sophie Hyde
Scénář: Katy Brand
Hrají: Emma Thompson, Daryl McCormack, Isabelly Laughland
Rok výroby: 2022
Krajina původu: UK
Délka: 97 min
Jazyková verze: české titulky
Přístupnost: od 15

hodne stesti plakat

Více informací o filmu: http://www.forumfilm.cz/pripravujeme/movie/show/good-luck-to-you-leo-grande/


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Renáta Navrátilová: „Taky jsem si přála přibrat v těhotenství co nejméně. A oproti Alici nemám příšernou tchyni a mámu.“

renata navratilova 200Renátě Navrátilové před několika dny vyšla kniha Malý šikanista aneb Jak mámy přicházejí o iluze, a nejen o ní nám prozradila více v tomto rozhovoru.

...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Z archivu...

Čtěte také...

Václav Kopta jako Jára Cimrman Českého lva

Cesky lev Rudolfinum perexV sobotu 7. března večer proběhlo slavnostní předávání Českých lvů. To, že nejvíce nominací proměnil film Václava Marhoula Nabarvené ptáče, asi nikoho nepřekvapilo. Získal jich celkem 9 včetně ceny za mimořádný ...


Literatura

Všeho schopní: švédský krimi debut roku

vseho schopni 200Napínavý psychologický thriller Všeho schopní od švédského autora Klase Ekmana nám v srpnu přineslo nakladatelství Kalibr. A že jde teda o pořádnou peckou, která zamává morálním kompasem a dokazuje, že v určitých chvílích si i zdánliv...

Divadlo

Kašpaři budou hrát opět u Bezručů

kaspari200Pražský Divadelní spolek Kašpar již tradičně přiváží do Ostravy k Bezručům výběr ze svého repertoáru. Letos Kašpaři přivezou čtyři tituly, které představí na jevišti Divadla Petra Bezruče od 19. do 24. března 2022.

...

Film

No, nic…

no nic 200Britskou komediální sestavu Monty Python (Terry Jones, Terry Gilliam, John Cleese, Eric Idle, Michael Palin, Graham Chapman), která svého vrcholu dosáhla v 70. letech, snad není třeba představovat - byť u nás jsme se s jejím odkazem mohli seznámit ...