Top 7 zamilovaných knížek na zamilovaný květen

Top 7 zamilovaných knížek na zamilovaný květen

Tisk

restorio 200Těchto 7 knížek o lásce patří na on-line antikvariátu Restorio k těm nejoblíbenějším. Tak proč si je nepřečíst právě teď v měsíci lásky?

 Padesát odstínů šedi (E L James)

Oblíbená stálice v segmentu milostné literatury, která poprvé vyšla v roce 2012 v nakladatelství XYZ a dodnes patří mezi nejoblíbenější. Mladá studentka Anastasia se zamiluje do bohatého podnikatele Christiana Greye, který po ní též touží, ovšem za vlastních specifických podmínek. I když si kniha vysloužila označení „porno pro matky“, hltají ji ženy všech generací.

restorio padesat odstinu sedi

Veselí (Radka Třeštíková)

Třiatřicetiletá Eliška se vrací z velkého světa domů k rodičům na jižní Moravu. Svobodná, a hlavně svobodomyslná hrdinka však naráží na maloměstský život plný pravidel a obyčejů. Oblíbená autorka se touto fiktivní autobiografií vyrovnává s podstatnými momenty vlastního života. Kniha vyšla poprvé v roce 2018 v nakladatelství MOTTO.

restorio Veselí obálka

Za sny (Karin Krajčo Babinská)

Příběh Maxe, muže, kterého vlastní způsob života dohnal na samé dno, a Marly, energické ženy s osudovým tajemstvím, jejichž náhodné setkání změní život jim oběma. Příběh plný lásky a naděje, že jsme schopni dojít ke štěstí, jakkoli složité se to může zdát. Kniha vyšla v nakladatelství CPRESS v roce 2018.

Manuál zralé ženy (Halina Pawlowská)

Veselá kniha povídek o rodině, lásce a ženách, které umí žít navzdory všemu špatnému, co je potká. Kniha plná Halininých rad, které zralým ženám pomohou zvládnout jejich šikanující děti, zvětšující se tělo a znovu najít lásku. Stejně jako u ostatních autorčiných knih se budete smát od začátku do konce. V roce 2020 knihu vydalo nakladatelství MOTTO.

restorio Halina mix knih

Láska pro samouky (Barbora Šťastná)

Manuál přežití hodné holky ve světě digitálního randění, který líčí nejen to, jak se liší rande v osmnácti a ve čtyřiceti. Hlavní hrdince Kláře se ze dne na den rozpadne manželství a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě singles. Poprvé tak zjišťuje, jak vypadá seznamování přes Tinder, Facebook a Instagram, a že online trapasy jsou vlastně stejné jako ty v reálném světě. Kniha vyšla v nakladatelství MOTTO v roce 2019.

Život nanečisto (Barbara Nesvadbová)

Příběh mladé novinářky Karly, která proplouvá několika vážnými i nezávaznými partnerskými vztahy a stále hledá velkou lásku, ale nepohrdne ani těmi menšími. Volné pokračování úspěšných Řízkařů a Bestiáře. Knihu vydalo nakladatelství MOTTO v roce 2018.

restorio Nesvadbová Život nanečisto

Tsunami (Karin Krajčo Babinská)

Román o tom, jak vzpomínky mohou oživit minulost, kterou už všichni považovali za mrtvou. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky. Knihu vydalo nakladatelství CPRESS v roce 2023.

restorio Babinská

Více se dozvíte na www.restorio.cz


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Úklid domácnosti nemusí být žádná věda

Pet domacich prostredku 200V nakladatelství Kazda vyšla před pár dny moc zajímavá kniha nazvaná Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii, která je plná praktických návodů.

...

Divadlo

Peter Gábor režíruje v Česku i Slovensku, ale představil se i na scéně Théâtre Moliére v Paříži

peter gabor perexKrásných sedmapadesát let oslavil koncem října renomovaný režisér Peter Gábor. Řadu let sklízí úspěchy na divadelních scénách v Česku i Slovensku, ale objevil se také jako herec se objevil v několika filmech a seriálech. Působil j...

Film

Sedm statečných se vrací

sedm statecnych200Při honbě za divácky atraktivními náměty filmaři hledají „zlatou rybku“ také v úspěšných, dokonce ikonických dílech minulých desetiletí – takže jen letos se nové verze dočkali Ben Hur i Vinnetou, nyní následováni SEDMI STATEČNÝMI. Rež...