Když lásku mám: Markéta Poulíčková a Markéta Schimmerová Procházková nazpívaly píseň o lásce

Když lásku mám: Markéta Poulíčková a Markéta Schimmerová Procházková nazpívaly píseň o lásce

Tisk

Kdyz lasku mam200Muzikálové zpěvačky a herečky Markéta Poulíčková a Markéta Schimmerová Procházková spojily hlasy ve zbrusu novém singlu s názvem Když lásku mám. Společně jej představily veřejnosti 24. ledna 2023."Nápad se zrodil spontánně během kávy s Markétkou, se kterou se alternuji v muzikálech Divadla Lucie Bílé. Našly jsme důvod potkávat se častěji a těší nás to,” říká o připravovaném singlu a videoklipu Markéta Poulíčková, alias MAKY.

Na singlu se navíc Markéta Poulíčková sama podílela jako autorka hudby, a to ve spolupráci s klavíristou a skladatelem Václavem Tobrmanem. Ten napsal také text.

Kdyz lasku mam1

Skladbu doprovází jemný čistý videoklip za nímž stojí Zbyněk Raušer, který má na svém kontě videoklipy např. pro Terezu Černochovou, kapelu Portless nebo Dymytry.

"Poselstvím písničky je láska. Ať už nás v životě rozděluje cokoliv, láska je to, co všechny spojuje. Vždyť každý touží po spřízněné duši.",” vzkázala fanouškům Markéta Schimmerová Procházková.

Více informací:

Markéta Poulíčková:
https://www.instagram.com/makymusicofficial/
https://www.facebook.com/makymusicofficial/

Markéta Schimmerová Procházková:
https://www.instagram.com/marketaschimmerova/
https://cs-cz.facebook.com/MarketaProchazkovafcb/


 

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Nebe začíná v tobě

nebe zacina v tobe200K relativně útlé knížce jsem se dostala víceméně omylem. Ale byla to šťastná náhoda. Jako laik toho vím velmi málo o mnišství, jeho důvodech, způsobu přemýšlení těchto lidí, natož žijících v první polovině prvního tisíciletí (p...

Divadlo

Je přátelství víc než láska?

stara dobra kapela 200Studentská, a třebaže jen platonicky prožitá láska poznamená člověka na celý život. Ve většině případů zanechají tyto leckdy i první příznaky zamilovanosti příjemné vzpomínky. Najdou se však případy, které vyjdou z tohoto neop...

Film

Zelinář a nejen jeho televize

200filmO období normalizace, o dusném bezčasí 70. a 80. let minulého století, kdy lidé, pokud se hlasitě nestavěli proti režimu a spokojili se s málem v oblasti hmotné i duchovní, mohli vcelku pohodlně žít, pojednává kniha Pauliny Bren Zelinář a jeho televize. ...