Sting sa ukázal opäť vo vynikajúcej kondícii a zatienil aj vlastného syna

Sting sa ukázal opäť vo vynikajúcej kondícii a zatienil aj vlastného syna

Tisk

STING 200Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 31. októbra odohral vynikajúci koncert sedemdesiat jedna ročný Sting vlastným menom Gordon Matthew Thomas Sumner.

 

Predskokana mu robil jeho syn Joe Sumner, ktorý fanúšikom rozprúdil krv, a tak naladil publikum na príchod hlavnej hviezdy večera. Joe svojou gitarou si získal nielen pozornosť, ale aj srdcia fanúšikov. Dokonca v niektorých chvíľach pripomínal jeho hlas aj hlas jeho otca Gordona Matthewa Thomasa. Bolo to neuveriteľné, ako sa syn vydal v šľapajach svojho otca, aj keď sa ich cesta v niektorých oblastiach líši.

Sting1

Na koncerte odzneli hity z albumu MY SONGS, ale aj z jeho najnovšieho štúdiového počinu The Bridge. Hity ako „Englishman in New York“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ a veľa ďalších nenechali návštevníkov len tak nečinne stáť. Spievali a tancovali spolu so svojím idolom, ktorý bol tak blízko nich. Keby to bolo len trochu možné, určite by neodolali a išli by za ním na pódium. Takto si vyslúžil len obrovský aplauz, nemiernu úctu a veľkolepú poklonu za úžasný výkon, ktorý predviedol na veľkolepej show v Bratislave.

sting2

Zdroj foto: vivien.sk


 

PřihlášeníKdo zabil Malého prince?

Autor policejních detektivek Michel Bussi se nechal inspirovat záhadnou smrtí Saint-Exupéryho a napsal napínavý příběh, který je hrou nejrůznějších náznaků a stop a zároveň je výjimečnou poctou Saint-Exupérymu a jeho malému hrdinovi.


JOTA

Dobrodružství mývala Gianlucy začínají na půdě malířské dílny mistra Leonarda da Vinciho

Fantasy plná napětí, záhad a humoru, odehrávající se v renesanční Itálii, se sice tváří jako četba pro děti a mládež, ale vůbec tomu tak nemusí být. Autor knihy Adam Folta totiž stvořil hrdinu – mývala Gianlucu, šibala, pohádkáře, dobrosrdečného naivku – který je sympatický jak svými kladnými vlastnostmi, tak svými nedokonalostmi.


65. pole
Banner

Hledat

Epocha nároků: Christopher Caldwell o soumraku demokracie

Epocha nároků s podtitulem Zákon o občanských právech a soumrak americké demokracie popisuje na příkladu Ameriky od šedesátých let do současnosti, jak se může dobře míněný zákon zvrhnout ve svůj protiklad. Dílo v překladu Aleše Valenty vychází v edici Agora, ve které nakladatelství Leda představuje nekonformní knihy zaměřené na politiku a společnost.


LEDA

Literatura

Sčítač – když i cesta může být cíl

IMG 20191002 103709Když se muž dozví neradostnou, a pro něj konečnou, zprávu o svém zdraví a brzké smrti, rozhodne se splnit dlouhodobé přání svého syna. Tím přáním je rodinný výlet v autě. Aby jej mohl uskutečnit, vezme ...

Divadlo

Na podzim do divadla: Mobilstory

200 mobilstoryO prázdninách divadla nehrají představení, ale připravují se na další sezonu. Díky nám si můžete vybrat, na co v podzimních měsících vyrazíte! Na moderní hru si zajděte do Divadla Radka Brzobohatého na představení s názvem Mobilstory...

Film

Animovaný film ve virtuální realitě TMÁNÍ režiséra Ondřeje Moravce, producentky Hany Blaha Šilarové a výtvarnice Báry Anny Stejskalové získal nominaci na cenu Český lev za rok 2022

tmani 200Do nového roku vkročil tým projektu Tmání velmi šťastně. Snímek získal 16. 1. nominaci na cenu Český lev v kategorii nejlepší animovaný film.

...