Soutěž Miss a Mistr Charme 2020 vyhráli začínající herečka a muzikálový zpěvák

Soutěž Miss a Mistr Charme 2020 vyhráli začínající herečka a muzikálový zpěvák

mistr charme 200Brněnský Cabaret des Péchés v podzemních prostorách paláce Jalta se stal dějištěm soutěže Miss a Mistr Charme 2020. Volba nejdokonalejší dívky a nejdokonalejšího mladého muže přilákala nejen laickou veřejnost a podnikatele z jižní Moravy, ale také umělce z Prahy.

 

Do poroty zasedli a během doprovodného programu vystoupili herec a moderátor Miroslav Šimůnek, zpívající spisovatel Richard Sacher a režisér Tomáš Magnusek. Toho však zprvu poznal málokdo – během několika uplynulých měsíců totiž zhubl téměř 70 kilogramů!

Za všechno může nemoc covid-19. Ne snad proto, že bych ji dostal, ale proto, že jsem konečně měl čas sám na sebe. Zastavilo se všechno, čím se za normálního stavu živím. Začal jsem psát scénář a připravoval další projekty. Mezitím jsem začal chodit pěšky, postupně do sauny, plavat, posilovat a především hubnout. Dlouho jsem spal, omezil sladkosti. Zkrátka ideální příležitost k hubnutí,“ prozradil nám režisér filmu Bastardi a televizního seriálu Stopy života. Během večera pobavil soutěžící, zbytek poroty i publikum několika vtipnými bonmoty a současně přiznal, že má slabost pro slovenštinu. Tím nepřímo naznačil, že jeho favoritkou je začínající slovenská herečka Viktória Pejková, která nakonec soutěž Miss Charme 2020 vyhrála. Porotu okouzlila zejména svým vystupováním, přirozeností a inteligencí.

mistr charme1

Nejvíce bodů v mužské kategorii získal muzikálový zpěvák Patrik Havelka. Ten pro změnu zaujal svým profesionálním a suverénním vystupováním, zatímco některé soupeře ovládla nervozita. Díky tomu, že soutěžilo pouze pět dívek a pět mladých mužů, uskutečnily se obě volby během jedné akce. A zbyl čas i na doprovodná vystoupení. Hlavním moderátorem večera byl Mirek Šimůnek, který dělal na pódiu i u stolu garde Janě Novákové, ředitelce pořádající modelingové agentury Charme.

mistr charme2

Soutěž Miss a Mistr Charme 2020 zpestřilo rovněž několik písní – u mikrofonu se vystřídali zpívající herec Milan Matyáš Deutsch, zpěvačka Daniela Magálová a spisovatel, zpěvák, moderátor a astrolog Richard Sacher. Ten publikum překvapil informací, že pochází z Brna. „V Praze pracuji už od roku 1992 a brněnský přízvuk jsem neměl nikdy, tudíž mě Brňané zpravidla považují za cajzla, což je jejich označení pro Pražany a obyvatele Čech obecně,“ zasmál se autor deseti knih a interpret několika desítek songů.

mistr charme3

Foto: fotovbrne.cz


 

PřihlášeníSoutěže

HONZA HOMOLA HRAJE V BARVÁCH NA STO LET STAROU KYTARU

Honza Homola z Wohnoutů pokračuje ve své sólové tvorbě, kdy v minulosti vydal již dvě alba. Od roku 2012, kdy vyšlo CD Čarovánky, nechal sólovou tvorbu spát a pustil se do malování obrazů. V době lock downu, kdy Wohnouti nekoncertovali, se začal učit hrát na housle. A když se vše pospojovalo, vznikla z toho nová píseň, ke které přizval jako hosta Terezii Kovalovou.

I ve Finsku může být vyhlášené letovisko

Palm Beach Finland je název další knihy finského spisovatele Anttiho Tuomainena, která vyšla v nakladatelství Kniha Zlín.
Kniha Zlín (Albatros Media)

Rozhovor

Sylva Petrová: Nepříjemnosti života mne obohatily a ozdravily

raw200Kdysi začala s raw food, jako téměř každý, převážně ji k tomu vedly zdravotní důvody. A založila postupně dva weby věnující se především receptům a stravování, které sama považuje za zdraví podporující. A nyní se objevila jako součást knihy, která nejen prop...

Hledat

Videorecenze knih

Příhody telátka potěší malé poplety i rodiče

Ve vydavatelství Radioservis vyšla audiokniha Příhody telátka poplety určená pro malé děti, ale určitě pobaví a potěší i dospělé.
Radiotéka

Anketa

Myslíte si, že současná kultura upadá?
 

Čtěte také...

8. ročník celorepublikové soutěže „Princezna a princ české pohádky“

princeznaprinc logo8. ročník mluveného slova, fantazie a improvizace „Princezna a princ české pohádky“ byl zahájen!  Rodiče, kteří si rádi se svými dětmi hrají, se opravdu pobaví, poučí, poznají své d...


Literatura

Dopisy Kafkovi: Tak trochu jiný román Ireny Obermannové

200litIrena Obermannová patří mezi spisovateli k ostříleným matadorům – na svém kontě má už 16 knih. Ve svém zatím posledním románu s názvem Dopisy Kafkovi nás autorka seznámí s Milenou Jesenskou. Že vám tohle jméno nic neříká? Nevadí! Na stránkách knihy se s ro...

Divadlo

Kdyby Nestroy vědel…premiéra PRO NIC ZA NIC v Městském divadle v Brně

pro nic za nic perexKdyby Johann Nepomuk Nestroy věděl, že po něm bude ve Vídni pojmenováno náměstí i zastávka metra, asi by se moc divil. On to byl totiž už za svého života na jedné straně miláček publika, měšťanského i lidového, ale mocn...

Film

FLIM – festival tibetských filmů a filmů o Tibetu

alt18. – 20. dubna proběhne v pražském kině Aero již 6. ročník festivalu FLIMFestivalu tibetských filmů a filmů o Tibetu. Letošní ročník oproti předchozím nabídne pohled na tibetskou kulturu zprostředkovaný převážně...