Diář červené propisky na rok 2023

Diář červené propisky na rok 2023

Tisk

diar (2)

Máte už svůj diář na příští rok? Pokud ne, máme pro vás jedinečný tip! Diář červené propisky 2023 od nakladatelství Euromedia Group a autorek Karly Tchawou Tchuisseu a Sabiny Strakové. A co tento diář nabízí?

Diář červené propisky má menší formát, který se pohodlně vejde do studentského batohu nebo kabelky. Má tvrdé desky, je opatřen gumičkou a uvnitř záložkou. Jeho hlavním motivem je český jazyk, literatura a správný pravopis. Hned v úvodu vás může potěšit knižní výzva a knižní wishlist, kam si můžete zapsat knihy, které si chcete v roce 2023 přečíst, a také odpovědět na příslušné otázky. 

U každého měsíce pak najdete:

 • To Do list
 • měsíční plánovač
 • pranostiku/etymologii
 • pravopisnou perličku
 • objasnění nějakého pravopisného jevu
 • diktát
 • poznámky a v lednu i místo na novoroční předsevzetí
 • pěknou ilustraci 
 • klíč k diktátům na konci diáře

Co více si studenti nebo milovníci/milovnice češtiny mohou přát? Místa na zápisky a plánování je více než dost a celkově tento diář považuji za naprosto skvělý!

diar

Název: Diář červené propisky 2023
Autorky: Karla Tchawou Tchuisseu, Sabina Straková
Nakladatelství: Euromedia Group
Rok vydání: 2022
Počet stran: 192
Hodnocení: 95 %

https://www.euromedia.cz/diar-cervene-propisky-2023/kniha/15039/


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks

Tapír

 • Tapír 2/2023
  Už se těšíte? My ano! Už 9. března (ano milé dámy, v den, kdy budete střízlivět z oslav MDŽ) vychází...
 • Slavíme 8 let
  Dne 22. 2. 2023 to bylo 8 let, co jsme vydali úplně první číslo Tapíra. Tehdy vycházel jen elektronicky.  ...
 • Tapír 1/2023
  Více na Časopis Tapír | E-tapír (e-tapir.cz)    
Banner

Rozhovor

Velký rozhovor s tanečnicí Laterny magiky Pavlínou Červíčkovou nejen o Human Locomotion!

cervickova pavlina 200U příležitosti premiéry inscenace Human Locomotion, která vznikla v únoru na Nové scéně Národního divadla pod hlavičkou souboru Laterny magiky, jsme se rozhodli podívat na t...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Čtěte také...

Identifikačný kód si odnieslo sedemnásť laureátov

Ident kod perexSpoločnosť Artem v spolupráci s Národnou radou Slovenskej republiky a pod záštitou Európskej akadémie vied a umení odovzdal 28. novembra 17 laureátom Identifikačný kód Slovenska. Tohtoročný deviaty ročník sa uskutočnil v priestoroch h...

Z archivu...


Literatura

Příručka mladých svišťů pro singl třicátníky

duvod200Jen co dozněl aplaus nad blogem (a knihami) plných věcí, které nás serou, máme tu další várku k zamyšlení. A ne jen tak ledajakého - jdeme po stopách posledního důvodu, proč se nezabít. Najdete si ten svůj?

 

...

Divadlo

Děvky od Arbesa, herecký nářez v podzemí

arb 200Pokud máte pro strach uděláno, jděte se podívat do podzemí Švandova divadla na pražském Smíchově. Petra Hřebíčková a Zuzana Onufráková se v prostorách alternativního Studia proměňují v dračice, které maj...

Film

Natáčí se nový film Superžena

superzena perexTvůrci komedie Casting na lásku začali loňský rok s natáčením nového celovečerního filmu s názvem Superžena. Vizuálně netradičně pojatý snímek ze současnosti, který naráží na téma hledání postavení moderní ženy, slibuje atraktivní podíva...