Karty bohyně Isis. Nechte přicházet odpovědi na své otázky

Karty bohyně Isis. Nechte přicházet odpovědi na své otázky

karty Isis perexChcete odpovědi na své otázky? Pokud milujete tajemství, opravdové hloubky, velmi poetické povídání a hlubokou moudrost egyptských bohů a pyramid, pak jsou tyto karty pro vás to pravé. Doslova si je dovedu představit ozářené sluncem ve společnosti nádherných šperků a symbolů moudrosti. Ve chvíli, kdy potřebujete víc než kdy jindy odpojit se od běžného světa a chvíli hledat sami sebe.

 

 


IMG 20220718 151833 - kopie

Chvíli naslouchat něčemu, co nás dalece přesahuje

A pak můžete vzít do ruky tyto karty a přečíst si jen úvod. Ten sám o sobě nádherně naladí a umožní nám dostat se do klidného stavu, ve kterém často ty odpovědi mohou přijít samy, i bez karet. Ale když se odvážíte dál a vezmete do ruky karty, nebo jen budete pokračovat v čtení příručky, doslova se ponoříte do vln úžasné moudrosti.

A tam už to platí vždy stejně.
Co s vámi bude souznít, to je informace pro vás.

„Isis prožila mnohá dobrodružství, díky kterým sama vyrostla, stala se silnější, láskyplnější a soucitnější. Tyto duchovní zkoušky jí přinesly moudrost a moc, kterou si s tebou přeje sdílet, abys i ty rostla a projevila své nádherné já.“

Karty slibují návrat do každodennosti…

A víte co, i když vše zprvu svádí k výletům mimo všední den a skutečně se u karet nádherně odpočívá, nakonec v každém textu je pár vět, které jsou návratem do praxe, důslednou radou, jednoduše návratem do každodennosti.

Ať už vám poradí na chvíli skrývat své schopnosti, plány i nápady, aby vám je druzí nevymlouvali, dokud ve vás samotných nevyzrají, nebo doporučí zaměřit se na své pocity strachu a něco s nimi udělat, protože v tuhle chvíli opravdu nejsou na místě. Rady, že když se řídíme srdcem, snáze vznikají úspěšné stezky, které budeme nejen radostně vychutnávat, ale dovedou nás k dalšímu úspěchu. A přivedou možná i ty správné bytosti.

Karty nebo knížka?

A tady mohu říct jediné. Nemusíte mít v ruce ani karty. Stačí mít u postele knížku, nebo v kabelce. Vlastně kdekoliv. Stačí jen ji otevřít a začíst se. Vážně stačí. Tehdy jsem se dozvěděla právě ty nejjasnější informace a shodou náhod mi oči padaly přesně na ty věty - sice méně poetické a emotivní, ale více praktické, které shrnovaly celé poselství.

Paráda!

karty Isis

Karty bohyně isis

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing

Rok vydání: 2021

Originál: Isis Oracle

Autor: Alana Fairchild

Přeložila: Eva Samith

Malby: Jimmy Manton

Hodnocení: 100 %

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000523_karty-bohyne-isis.php

( 1 hlas ) 


 

PřihlášeníSoutěže

Hana Zagorová dokázala oživovat písničky, byla v nich krása, oduševnělost a poetika

I kdyby nazpívala třeba jen třetinu toho, co ve své kariéře Hana Zagorová skutečně natočila, tak by byla pořád tou milovanou zpěvačkou. I když nevyzpívala tři oktávy, uměla chytit za srdce, zaujmout. Už od svých uměleckých začátků dokázala oživovat písničky. Textem, výrazem, atmosférou a pak ještě čímsi, co v sobě nemá každý zpěvák.

Bouřlivé ticho po pobřežní cestě

Po tisícikilometrové Jihozápadní pobřežní cestě se manželé Raynor a Moth snaží vrátit k normálnímu životu a zase žít mezi čtyřmi zdmi. Jenže to pro ně není vůbec jednoduché. Raynor bojuje se strachem z lidí i z budoucnosti a Moth vzdoruje postupující nemoci. Ale postačí neuvěřitelné gesto někoho, kdo si přečetl o jejich putování a ztrátě domova, a znovu se v nich probudí síla a odhodlání.
Kazda

Tapír

  • TAPÍR 5/2022
    Podzimní číslo Tapíra je venku! Těšit se můžete na rozhovor s Danem Černým, který to dotáhl až ke kreslení kačerů...
  • TAPÍR 4/2022
    Je léto, čas prázdnin a dovolených! A k létu patří samozřejmě zábava. A když zábava, tak proč ne s Tapírem?...
  • TAPÍR 3/2022
    Nové číslo Tapíra je na spadnutí a už brzy se budete mít možnost bavit u další várky kresleného i psaného...
Banner

Videorecenze knih

Rozhovor

4. díl seriálu Březen, za kamna vlezem – nejlépe s knihou (tištenou, elektronickou, audio)

4 BMC perexBřezen býval měsícem knihy, starší ročníky si to dobře pamatují. Asi i v dřevních dobách býval touto dobou propad prodejů (i když se na ně asi tenkrát tolik nehrálo) a tak byl jarní měsíc vybrán jako vhodný ku čtení. Na nějaký čas nám, milovníkům...

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Čtěte také...

Obuvnická konference znovu ve Zlíně

konference 200V pátek 12. listopadu 2021 se v Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně bude konat už devátý ročník mezinárodní konference OBUV V HISTORII | SHOES IN HISTORY, na níž se sejdou odborníci z nejrůznějších oborů, aby představili své poznatky z hi...

Z archivu...


Literatura

„Žižkov je fakt dobrej“

vsichni-sou-trapny 200V nakladatelství HOST vyšla kniha Simony Bohaté s názvem Všichni sou trapný pojednávající o radostech a strastech pražského Žižkova v časech normalizace.

 

...

Divadlo

Nové šansonové album vyšlo Jitce Molavcové, ale stejný žánr zpívají bravurně Renata Drössler i Jiří Bartoň

foto perexjitka molavcovaI když Hana Hegerová byla a nadále je a bude královnou českého šansonu, existuje v tuzemsku ještě několik zpěváků, kteří se tomuto hudebnímu žánru věnují – a dělají to velice dobře. Uměj...

Film

Zlobili by se řečtí bohové na film Hněv Titánů?

 Zlaté pravidlo Hollywoodu říká "Pokud byl film komerčně úspěšný, co nejdříve natočit jeho pokračování, bez ohledu na jeho kvality." A proto po dvou letech do našich kin dorazilo pokračování průměrného Souboje Titánů. První díl byl přijat značně kriticky, což producenty ve...