Přihlašování na Republikovou soutěž ve sportovní gymnastice ČASPV 2022 je spuštěno
Kultura21.cz

Přihlašování na Republikovou soutěž ve sportovní gymnastice ČASPV 2022 je spuštěno

SG 2Republiková soutěž družstev ve sportovní gymnastice ČASPV letos již potřetí proběhne v Praze. Ve dnech 21. – 22. 05. 2022 tak v gymnastické hale Sportovního klubu Hradčany poměří své dovednosti gymnasté a gymnastky od kategorií žactva a dorostu po kategorie dospělých. Akce se uskuteční za finanční podpory Hlavního města Prahy.


Organizačně akci zajišťuje tým Komise všeobecné gymnastiky Metodické rady ČASPV, který průběžně pracuje na zajištění těch nejlepších podmínek pro hladký průběh závodu.

Soutěž je pořádána pro členy oddílů v rámci České asociace Sport pro všechny. Veškeré podmínky soutěže jsou uvedeny na webu ČASPV (www.caspv.cz) v dokumentech Komise všeobecné gymnastiky a rovněž v Kalendáři akcí. Závod bude zahájen slavnostním nástupem v sobotu 21. května v 09:00 a bude probíhat až do neděle 22. května. Pro vítěze jsou připraveny diplomy, medaile a hodnotné ceny, všichni účastníci obdrží drobné odměny.

SG 1

„Už třicet let táhneme za jeden provaz.“

Tato republiková soutěž se v gymnastické hale Sportovního klubu Hradčany v Praze konala již dvakrát. „Velice nás těší, že soutěže se tradičně účastní oddíly ze všech koutů republiky a já věřím, i letos zde budeme moci přivítat reprezentanty všech krajských složek asociace Sportu pro všechny“, říká vedoucí Komise VG MR ČASPV, Ing. Gabriela Machová, a dodává: „Zdejší hala je pro gymnastiku perfektně vybavená a splňuje všechna kritéria pro naši republikovou soutěž. Celý tým naší komise nyní pilně pracuje na přípravě programu a organizačním zajištění. Diváci i účastníci se opět mohou těšit na báječnou atmosféru a skvělé výkony. Společně zde také pohybem oslavíme 30. výročí České asociace Sport pro všechny.“

SG placka button 30 výročí

Česká asociace Sport pro všechny – nezisková organizace, která letos slaví 30 let od svého založení v roce 1992, si klade za cíl zpřístupnění tělesné výchovy a sportu široké veřejnosti - od batolat až po seniory – a touto cestou pracuje na zvyšování pohybové gramotnosti všech cílových skupin. Sleduje současné trendy a nové informace předává svým členům i veřejnosti prostřednictvím vzdělávacích akcí a praktických workshopů. Tyto akce a široké spektrum dalších aktivit zaštiťuje Metodická rada se svými odbornými komisemi, mezi něž patří i Komise všeobecné gymnastiky. Právě ta je hlavním garantem gymnastické soutěže.

Republiková soutěž družstev ve sportovní gymnastice ČASPV
21. - 22. 05. 2022
Praha, gymnastická hala Sportovního klubu Hradčany

logo HMP a CASPV

Uskuteční se za finanční podpory Hlavního města Prahy.

www.caspv.cz 


 

Pro dobrou náladu...

PřihlášeníSoutěže

Bílá voda si zaslouží být knihou roku

Na jaře vyšla v nakladatelství HOST dlouho očekávaná kniha Kateřiny Tučkové s názvem Bílá Voda, která rozhodně stojí za to!
HOST

Pohádky z Kouzelného palouku si děti přečtou i samy

V nakladatelství Fragment vyšel unikátní Čtenářský systém, který má za cíl usnadnit orientaci v knižní nabídce pro začínající čtenáře. Soustředili se nejen na prvňáčky a druháčky, ale i na předškoláky a spolupracovali se zkušenou pedagožkou Kamilou Balharovou.
Fragment (Albatros Media)

Tapír

  • TAPÍR 4/2022
    Je léto, čas prázdnin a dovolených! A k létu patří samozřejmě zábava. A když zábava, tak proč ne s Tapírem?...
  • TAPÍR 3/2022
    Nové číslo Tapíra je na spadnutí a už brzy se budete mít možnost bavit u další várky kresleného i psaného...
  • Tapír 2/2022
    Druhé číslo Tapíra v prodeji od 3. března 2022      

Videorecenze knih

Rozhovor

Vasil Fridrich: „Na to, že budu v Českých Vánocích hrát, jsem se mimořádně těšil.“

fridrich 6S hercem Vasilem Fridrichem z Městských divadel pražských bude na našem webu ke konci ledna online chat. Abyste se na něj naladili a inspirovali se k otázkám, začtěte se do tohoto rozhovoru, který se, kromě jiného, váže k příležitosti 50. reprízy...

Hledat

Rozhovor s Ondřejem Neffem. Jak se mu vyhodnocovaly soutěžní povídky?

Ondřej Neff se stal patronem naší literární soutěže sci-fi a fantasy povídka, jejíž výsledky jsme nedávno vyhlásili. Osobně měl tu čest vybrat tři nejlepší povídky a my jsme měli tu čest s ním spolupracovat. Jak se mu povídky hodnotily, kterou svou knihu má nejraději a co pro své čtenáře chystá do budoucna?
Sledovat články Ondřeje Neffa můžete zde.

Čtěte také...

Bajkazyl Olomouc nemá prázdniny!

200 bajkazylBajkazyl Olomouc - komunitní servis, dílna, půjčovna a prodejna retro a městských kol - má za sebou ostrý začátek sezóny, ale ani o prázdninách neutichá v sídle ve Wurmově 7 provoz.

...

Literatura

Lizucha – poetický příběh před spaním

lizu200Na pultech knihkupectví se objevila úplně nenápadná, nevelká kniha, s podivným názvem – Lizucha. Co nebo kdo to je? Takové slovo hned tak neuslyšíš. Je to nějaká osoba, zvíře nebo věc, nebo je to něco úplně jiného? Nějaká přezdívka? Probudí se v tobě z...

Divadlo

Poprask na laguně jako pouliční muzikál

Poprask 200Vášně, atmosféra přímořského italského předměstí, živá kapela na jevišti a silná herecká komediální sestava, to jsou hlavní lákadla inscenace Poprask na laguně, která bude mít v sobotu 5. září odloženou premiéru ve Velkém sále Městského divadla Zl...

Film

Proměny filmového vyprávění

film perexPro vnímavější diváky narozené dříve než v 80. letech nebývají vrcholem filmového umu ani tak ohromující trikové efekty a formálně bezchybná klipovitá vypravěčství, nýbrž soustředěná výpověď o světě, v němž žijeme. Filmaři se odjakživa pokoušeli "něc...