Lávka Open Air Chocerady 2022 přivítá Anetu Langerovou, Jaroslava Duška i Léčivé divadlo Gabriely Filippi
Kultura21.cz

Lávka Open Air Chocerady 2022 přivítá Anetu Langerovou, Jaroslava Duška i Léčivé divadlo Gabriely Filippi

lavka chocerady 200I letos se mohou příznivci Jaroslava Duška těšit na sérii jeho představení v rámci akce Lávka Open Air Chocerady 2022, která se koná ve dnech 17. – 26. června. Program tento rok rozšíří koncert Anety Langerové a Léčivé divadlo Gabriely Filippi. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal nebo na pokladně klubu Lávka.

 

Do příjemné prostředí rekreačního areálu Lávka Chocerady 222, který je sesterským podnikem pražského klubu Lávka, se Jaroslav Dušek vrací již potřetí. A opět přiveze oblíbená divadelní představení Čtyři dohody, Pátá dohoda a Vizita. Z předchozích dvou ročníků již návštěvníci vědí, že řeka Sázava dodává těmto večerům velmi příjemný, až magický nádech. Osm večerů s Jaroslavem Duškem, Pjér la Šé'zem, Alanem Vitoušem nebo Zdeňkem Konopáskem začíná od 19. června.

Lavka1

Pořadatelé se rozhodli program obohatit ještě o další dva večery. 17. června letošní ročník Lávka Open Air Chocerady zahájí se svou kapelou a smyčcovým triem zpěvačka Aneta Langerová. Vystoupení je jednou ze zastávek aktuálního Anetina turné Dvě slunce, aneb Jak krásné je být milován.

Lavka 2

Druhým večerem pak bude 18. června Léčivé divadlo Gabriely Filippi s představením Terapie rodinou. Běžné rodinné starosti se rozjedou do obrátek, když se vaše dcera zamiluje. Hudba, flamenco, láska a jedna omamná zápletka. Po zhlédnutí této komedie zjistíte, že vaše rodina je úplně v pořádku. Hrají: Gabriela Filippi, Mário Kubec, Sofia Filippi, Ettore Gallotti.

Lavka3

Hrát se bude pod širým nebem u řeky Sázavy v areálu klubu Lávka Chocerady nedaleko od Prahy. Spolu se vstupenkou je možné zakoupit ubytování v nově zrenovovaných pokojích nebo v kempu.

PROGRAM LÁVKA OPEN AIR CHOCERADY 2022

17. 6. - Aneta Langerová – Dvě slunce
18. 6. - Léčivé divadlo Gabriely Filippi – Terapie rodinou
19. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
20. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
21. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
22. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
23. 6. - Pátá dohoda (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
24. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)
25. 6. - Pátá dohoda (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)
26. 6. - Vizita (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)

Lávka Open Air Chocerady 2022

Místo konání: Klub Lávka Chocerady, Chocerady 222, 257 24 (prostorná louka v areálu u řeky Sázavy)
Datum a čas: 17. – 26. 6. vždy od 20:30 hodin
Vstupenky: Ticketportal
Parkování v areálu. Možnost ubytování.

Zdroj foto: Herbert Slavík, archiv festivalu

Více informací: www.lavkachocerady.cz, www.lavka.cz


 

Pro dobrou náladu...

PřihlášeníSoutěže

Bílá voda si zaslouží být knihou roku

Na jaře vyšla v nakladatelství HOST dlouho očekávaná kniha Kateřiny Tučkové s názvem Bílá Voda, která rozhodně stojí za to!
HOST

Pohádky z Kouzelného palouku si děti přečtou i samy

V nakladatelství Fragment vyšel unikátní Čtenářský systém, který má za cíl usnadnit orientaci v knižní nabídce pro začínající čtenáře. Soustředili se nejen na prvňáčky a druháčky, ale i na předškoláky a spolupracovali se zkušenou pedagožkou Kamilou Balharovou.
Fragment (Albatros Media)

Videorecenze knih

Rozhovor

Dramaturg festivalu Contempuls: „Zajímavé věci se dějí pořád, ale nejzajímavější jsou ty koncerty“

unnamedNěkolik otázek jsme položili dramaturgu festivalu současné komponované hudby Contempuls Petru Baklovi. Ten nám prozradil zajímavosti o koncertech, ale také o práci dramaturga obecně. Festival Contempuls se koná 21., 2...

Hledat

Rozhovor s Ondřejem Neffem. Jak se mu vyhodnocovaly soutěžní povídky?

Ondřej Neff se stal patronem naší literární soutěže sci-fi a fantasy povídka, jejíž výsledky jsme nedávno vyhlásili. Osobně měl tu čest vybrat tři nejlepší povídky a my jsme měli tu čest s ním spolupracovat. Jak se mu povídky hodnotily, kterou svou knihu má nejraději a co pro své čtenáře chystá do budoucna?
Sledovat články Ondřeje Neffa můžete zde.

Literatura

Netradiční čtení nejen pro děti – Arina Evy Hölzelové

arina 200V listopadu si vydala autorka Eva Hölzelová novou knížku s poutavým názvem i obálkou Arina. Pokud vás zajímá česká literární krev a její směřování, určitě si na Arinu posviťte. Ačkoliv je kniha určena pro čtenáře od devíti let, určitě přinese radost ...

Divadlo

ImproEvents Prague - Daniel Lepkoff a Wendy Houstoun

altTřetí ročník mezinárodního festivalu taneční a divadelní improvizace ImproEvents Prague proběhne od 28. května – 8. června 2012 ve Studiu ALTA v Praze. Hosty letošního ročníku jsou americký tanečník, choreograf a improvi...

Film

Na druhém konci vesmíru a bez svého kladiva – Thor se vrací potřetí!

thor 200Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru. Bez svého mocného kladiva je nucen pustit se do závodu s časem. Musí se vrátit včas do Asgardu, aby zastavil Ragnarok – zkázu svého domova, kterou se snaží rozpoutat nový mocný nepřítel, jeho nemilosrdná sestra Hela. Thor musí zabrá...