Lávka Open Air Chocerady 2022 přivítá Anetu Langerovou, Jaroslava Duška i Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Lávka Open Air Chocerady 2022 přivítá Anetu Langerovou, Jaroslava Duška i Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Tisk

lavka chocerady 200I letos se mohou příznivci Jaroslava Duška těšit na sérii jeho představení v rámci akce Lávka Open Air Chocerady 2022, která se koná ve dnech 17. – 26. června. Program tento rok rozšíří koncert Anety Langerové a Léčivé divadlo Gabriely Filippi. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal nebo na pokladně klubu Lávka.

 

Do příjemné prostředí rekreačního areálu Lávka Chocerady 222, který je sesterským podnikem pražského klubu Lávka, se Jaroslav Dušek vrací již potřetí. A opět přiveze oblíbená divadelní představení Čtyři dohody, Pátá dohoda a Vizita. Z předchozích dvou ročníků již návštěvníci vědí, že řeka Sázava dodává těmto večerům velmi příjemný, až magický nádech. Osm večerů s Jaroslavem Duškem, Pjér la Šé'zem, Alanem Vitoušem nebo Zdeňkem Konopáskem začíná od 19. června.

Lavka1

Pořadatelé se rozhodli program obohatit ještě o další dva večery. 17. června letošní ročník Lávka Open Air Chocerady zahájí se svou kapelou a smyčcovým triem zpěvačka Aneta Langerová. Vystoupení je jednou ze zastávek aktuálního Anetina turné Dvě slunce, aneb Jak krásné je být milován.

Lavka 2

Druhým večerem pak bude 18. června Léčivé divadlo Gabriely Filippi s představením Terapie rodinou. Běžné rodinné starosti se rozjedou do obrátek, když se vaše dcera zamiluje. Hudba, flamenco, láska a jedna omamná zápletka. Po zhlédnutí této komedie zjistíte, že vaše rodina je úplně v pořádku. Hrají: Gabriela Filippi, Mário Kubec, Sofia Filippi, Ettore Gallotti.

Lavka3

Hrát se bude pod širým nebem u řeky Sázavy v areálu klubu Lávka Chocerady nedaleko od Prahy. Spolu se vstupenkou je možné zakoupit ubytování v nově zrenovovaných pokojích nebo v kempu.

PROGRAM LÁVKA OPEN AIR CHOCERADY 2022

17. 6. - Aneta Langerová – Dvě slunce
18. 6. - Léčivé divadlo Gabriely Filippi – Terapie rodinou
19. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
20. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
21. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
22. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
23. 6. - Pátá dohoda (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
24. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)
25. 6. - Pátá dohoda (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)
26. 6. - Vizita (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)

Lávka Open Air Chocerady 2022

Místo konání: Klub Lávka Chocerady, Chocerady 222, 257 24 (prostorná louka v areálu u řeky Sázavy)
Datum a čas: 17. – 26. 6. vždy od 20:30 hodin
Vstupenky: Ticketportal
Parkování v areálu. Možnost ubytování.

Zdroj foto: Herbert Slavík, archiv festivalu

Více informací: www.lavkachocerady.cz, www.lavka.cz


 
Banner

PřihlášeníDokázali uniknout rozpojení. To ale neznamená, že mají vyhráno

Connor, Risa a Lev jsou teenageři, kterým se podařilo uniknout rozpojení, děsivé proceduře, která z nich měla udělat zdroje náhradních orgánů pro vyvolené. To, že díky náhodám dokázali přežít, ale neznamená, že je čeká šťastná a poklidná budoucnost, právě naopak. To nejtěžší mají teprve před sebou.


YOLI

Rozhovory, které jsou dveřmi k pochopení jinakosti

Kniha z pera Filipa Titlbacha, českého novináře, přibližuje skrze osobní rozhovory životy queer lidí žijících v českém prostoru. Filip Titlbach představil světu nejen soubor třinácti příběhů, ale hlavně soubor sedmnácti důležitých osobností, včetně jeho samotného. Skrze jejich odpovědi předkládá téma čtenářům hned z několika pohledů. O tématech queer komunity mluví zástupci z řad aktivistů, akademické obce a dokonce církve.


N media
Banner


Literatura

JaS nakladatelství se představuje

jas perexNa českém trhu se čtenáři setkávají s celou řadou nakladatelských značek. Některé z nich vám nyní přiblížíme v seriálu o českých nakladatelstvích – takto se nám představují, takto vidí své profily, takový je jejich záměr. Myslíme si, že vám, našim čte...

Divadlo

Listopadovou premiéru baletu Romeo a Julie v novém pojetí uměleckého šéfa Baletu ND Petra Zusky navštíví i královna Mab

200divPřípravy na premiéru nové inscenace Romea a Julie jsou v plném proudu. Premiéra je plánována na 14. listopadu v 19 hodin ve Státní opeře, druhá premiéra se uskuteční 15. listopadu.

...

Film

Když musí tvrďák do školky

policajt ze skolky200Film Policajt ze školky (1990) ve své době ukázal, že i typicky akční hrdina jako Arnold Schwarzenegger musí jednou za život řešit problém, který má většina z nás. I královny musí chodit na zá...